Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pa mi je uspelo nardit rob na platišče. Sem mislil da to nikakor ne bo šlo lepo gor, pa vidim da sem se motil. Je čist izi :)

Pa še slikca

Super modni dodatek!

Skoraj obrnil 1kkm. Zanima me koliko e moram pripraviti za prvi servis....

Lp

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super modni dodatek!

Skoraj obrnil 1kkm. Zanima me koliko e moram pripraviti za prvi servis....

kaj te zanima cena prvega servisa? jaz sem imel prvi servis v petek in sem dal 90 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90e :unsure:

Nekam veliko to. Pri komu si opravljal servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto normalna cena. Menjava olja, filtra, delo = to je to. Ceneje je kvečjemu če je fušar, (v katerem primeru je garancija vprašljiva) ali poceni olje, ali sploh brez menjave olja, v obeh primerih ni prav v redu. Kawa recimo priporoča menjavo olja na 12 kkm, pa se ga kljub temu povečini menja na 6 kkm. So le visoki obrati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha potem pa bo že držalo tako....

Hvala za odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, finta je pač ker je to motor, ne avto...

recimo pri Elisa Domžale je to takole:

Motul 5100 4l = 37,60

Oljni filter = 10,83

Mali servis = 30,00 (=delo)

na vse skupaj 20 % davka in prideš na 94 €.

Ko menja svečke je to še nadaljnjih 30 €, filter zraka enako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super pač nisem vedel, koliko pride. Zato sem tudi vprašal.

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato smo pa tu :naughty:

Načeloma bi mogoče lahko dobil kje kaj cenejše - predvsem delo, ampak dvomim. Ni pa narobe če malo pokličeš preden se odločiš. Itak moraš iti na pooblaščen servis :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo prakticira zadnji pokrov, namesto sovoznikovega sedeža?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj na servisu za prvi kkm. Če bo jutri lepo, grem ponj. Pa direkt v garažo, ker zunaj ščije... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve, če pašejo felge od starega na novega Z-ja???

LP!

Hmm pa očitno niso iste. Osovina mi zgleda nekako debelejša. Tudi spodnji del montizerjev je nekoliko drugačen. Pomojem boš najlažje izvedel če pokličeš na uradnega uvoznika.

post-14902-1212691055_thumb.jpg

post-14902-1212691061_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta dve popolnoma enaki feltni, le da je ena slikana iz leve, druga pa iz desne, pa leva je 2007 letnik, desna 2008 :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa po moje da bodo uradni uvozniki seveda rekli, da ni enaka, pa čeprav mogoče je. Bolje bi bilo vprašati pooblaščenega serviserja, bo bolj po pravici povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S.H.I.T. - že en teden se matram, da bi najdu nekje eno trgovino v SLO, kjer majo na zalogi al pa vsaj lohk dobijo črnega KAWASAKIJA Z 750, pa do zdj še nisem mel te sreče... Če mogoče kdo od vas ve, kje bi ga lahko dobil al pa vsaj naročil, da bi ga še letos dobil mi prosim to sporočite...

Pa upam, da ni kje kašna tema prov za to... :S

LP, Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Frodo,

črnega Z 750 lahko dobiš tule, pokliči in se zmeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za pomoč! Nimajo sicer črnega ampak sem vseeno dobil dobro ponudbo za oranžnega poleg tega pa tud z blokado na 25 kw ne bo nobenga problema!

Hvala lepa! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za pomoč! Nimajo sicer črnega ampak sem vseeno dobil dobro ponudbo za oranžnega poleg tega pa tud z blokado na 25 kw ne bo nobenga problema!

Hvala lepa! LP

Če me spomin ne vara imajo tukaj vse barve v salonu. Oziroma sprva so imel oranžnega, ki ga ob zadnjem obisku nisem več videl, sedaj imajo pa tam zelenega in črnega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelen je Z 1000, črn pa 750 (vem k se ju prejšnji tedn nism mogu nagledat :rolleyes: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem tud v TC MOTOSHOP klical, če ga majo, pa majo tud samo oranžnega oziroma je reku, da majo samo oranžnega. Pa še zelo togi so s ceno. Pri Čarmanu sem dobil lep popust, pr TC-ju ne bi pa tud centa cenejš dobu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi je uspelo nardit rob na platišče. Sem mislil da to nikakor ne bo šlo lepo gor, pa vidim da sem se motil. Je čist izi :)

Pa še slikca

Lep pozdrav vsem!

NO tale je pa čist podoben moji novi yamahi fz6 s2, ki ima sicer že serijsko tole rdečo črto na platiščih...

Pri kawasakijih me motijo le oblike izpušnih cevi, meni osebno vizualno ne odgovarjajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!