Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

V kratkem roku imam namen kupiti Crash pad-e, pa mi je trgovec nekaj omenjal, da bunka ne pride v poštev, ker ima Kawasaki nov način pritrjevanja na motor. Na starejših letnikih je v najslabšem primeru počil blok motorja, ker je bil crash pad montiran direktno na blok. To je veljalo za stari model.

Novi model, pa se popolnoma razlikuje.

Jaz pa imam namen privijačiti na stranske ojačitve, ki se prav nič ne dotikajo bloka. In so povsej verjetnosti narejeni predvsem za zaščito.

Kaj vi menite? Na sliki je moje mišlenje, kam bi montiral bunko.

Hvala

Jaka

post-14902-1213292721.jpg

post-14902-1213292785_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa dober, da se boš vozil oz. se voziš brez Db-killerja. Ker brez njega kar skoraj preveč ropota....hehe... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pes mi je cel film zjebal, nisem mu mogel dopovedat, da more tiho bit. :headbang:

Slišm da je psu zlo všeč :whistle:

Drugače pa zaaakon, res hud zvok :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mam tudi jaz doma dva lesija pa vem kako je tem psom karkoli dopovedat...kot bi steni govoril :headbang: ...ni kaj, pametni psi so to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud pr punci majo leskota in tud ta je cist isto odpiljen na motor. Laja k zmesan :D

Drugac pa borut. HUD ROR. Sam dj drugic nared 2 kroga ne pa da odpiras do konca mrzuga, k kar srce boli k clovk to gleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ni bil hladen...vsaj jaz bi po menjavi prvo šel probat, pol bi se šele ukvarjal s filmom... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ni bil hladen...vsaj jaz bi po menjavi prvo šel probat, pol bi se šele ukvarjal s filmom... :naughty:

topu ne zakadi k spustis gas. lah pa da se motim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil hladn, pubeci .) ....sn ga segrel na 60stopinj. Je pa blo hladno od zunaj te pa je malo pokadilo.

Sem zelo zadovoln z tem izpuhom....sedaj pa se treba lotevat drugega projekta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu gledam enga Z750, ki je poškodovan zadaj pri nihajki. Baje je zvita. A mogoče kdo ve kolk kaj stane popravilo tega?

Popravljeno . Popravil zokn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu gledam enga Z750, ki je poškodovan zadaj pri nihajki. Baje je zvita. A mogoče kdo ve kolk kaj stane popravilo tega?

Po vsej verjetnosti se ne popravlja. Kvečjemu celi del zamenja, ki pa ni poceni. Sem videl sam ta oglas in je že kar nekaj časa na internetu. Če bi bilo zadevo tako enostavno popraviti, bi bil motor že prodan. :unsure: .

Premisli malo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja nova pridobitev;)

4404060.jpg

Iščem kakšen pametn avspuh, k mu doda kakšen konj pa lep glas;) kakšn predlog?

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa na mojega Z-ja namontiral nov aupsuh, sedaj pa mi na amaturki gori F1 in lučka nonstop utripa. kolko vem bi moral neki dve zaili nastavit, ki sta bili prej na original auspuhu. a ve kdo točno kaj naj naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si zihr da je zarad auspuha ti ne morm pomagat. drgac mas pa u manualu kako pogledas kaj tocno je narobe pri FI (fuel injection)

post-3531-1213785982_thumb.jpg

post-3531-1213786003_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja nova pridobitev;)

Iščem kakšen pametn avspuh, k mu doda kakšen konj pa lep glas;) kakšn predlog?

kup leovince GP style ... jebeš akrapota... nov ti žal tko kot men ni.... aja pa cena pol manjša :naughty: , za konjčke sm jih pa jest mau okol prnesu, zadi dal večji zobnik +2 zoba, občutno se pozna pri pospeških lepš se zvrti do končne 260 po števcu, kar s standardnim zobnikom ni blo možno, itak pa končna ni pomembna men je blo važn da mal bl buta :whistle: ....

lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je serviser reko, da mi lučka utripa zaradi menjave auspuha. Na originalnem auspuhu sta gor pritrjeni dve zajli, ki sem ju moral odstranit pri menjavi z športnim auspuhom. Sedaj pa bi na ti dve zajli moral pritrditi eni dve nekakšni sponki, da bi mi pravilno uravnavalo izpušni sistem. Ne razumem se tu čist prav dobro. Prosim za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je serviser reko, da mi lučka utripa zaradi menjave auspuha. Na originalnem auspuhu sta gor pritrjeni dve zajli, ki sem ju moral odstranit pri menjavi z športnim auspuhom. Sedaj pa bi na ti dve zajli moral pritrditi eni dve nekakšni sponki, da bi mi pravilno uravnavalo izpušni sistem. Ne razumem se tu čist prav dobro. Prosim za pomoč.

Živjo!

Upam da si zajli odstranil tudi pri tistem "vzvodu ,škripcu"ki je nameščen na elektroniki;ker če jih nisi bi jih moral in je tu nastal problem(so še vedno nameščene in se zatikajo ,ne omogočajo premika "vzvoda,škripca"!

Če pa so zajle popolnoma odstranjene na obeh straneh,si pa "zjebal"mehanizem v elektroniki;"vzvod"ni v pravi legi in onemogoča delovanje elektronike...To se dogaja če je človek pregrob pri tem vzvodu ko se zajle odstranjujejo!Da se zadeva uredit da sam mehansko premakneš vzvod u pravo lego ,elektronika prejema "prave signale" in lučka fi preneha opozarjat...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, prvi problem sem uspel rešit, ampak sedaj pa imam spet novo težavo. Nič ni narobe, heh, motor dela brez problema. Zanima me samo, kje bi lahko dobil original oranžno pearl wildfire barvo, saj bi si namreč rad kupil bug spojler in zadnji notranji blatnik, ki bi ga dal pobarvat v barvo motorja. spraševal sem že na DKSu in mi je ne morejo zrihtat, oni bi mi samo radi prodali pobarvan bug za 350€, kar se mi zdi absolutno preveč. Tudi ličarji, baje, da ne morejo zmešati takšne bave. Kaj vi predlagate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, prvi problem sem uspel rešit, ampak sedaj pa imam spet novo težavo. Nič ni narobe, heh, motor dela brez problema. Zanima me samo, kje bi lahko dobil original oranžno pearl wildfire barvo, saj bi si namreč rad kupil bug spojler in zadnji notranji blatnik, ki bi ga dal pobarvat v barvo motorja. spraševal sem že na DKSu in mi je ne morejo zrihtat, oni bi mi samo radi prodali pobarvan bug za 350€, kar se mi zdi absolutno preveč. Tudi ličarji, baje, da ne morejo zmešati takšne bave. Kaj vi predlagate?

ta 'baje' me moti... si povprašal pri ličarjih ali so ti pri DKS tako rekli? ker dvomim da je dober ličar nebi mogel zmešati, ali pa vsaj zelo dober približek odtenka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!