Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Z mešalnico ti vsak mal bol' ličar zmeša vsako barvo ki si želiš. So pa resda drage, jaz sem za mojo perlo plačal 125€, "250€/l" + baza + razredčilo, trdilec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, jest sm dau narest rdeco perla za mojo mofo, je bla 7 eur za deci.

pogledas po katalogu kera se najbolj ujema pa ti jo tam naredi. sm skor 100% da se da zelo na priblizno ujet odtenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima; prvi servis (1k) sem plačal 100,77€, koliko pa stane drugi servis (na 6k), tolko, da se malo pripravim. Pa še to: koliko km zdržijo Dunlop Qualifier (imam letošnji letnik)? Grem namreč na sardinijo in bom do takrat že imel 6k km, pol pa še ene 5-6k tam. Dankešen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, prvi problem sem uspel rešit, ampak sedaj pa imam spet novo težavo. Nič ni narobe, heh, motor dela brez problema. Zanima me samo, kje bi lahko dobil original oranžno pearl wildfire barvo, saj bi si namreč rad kupil bug spojler in zadnji notranji blatnik, ki bi ga dal pobarvat v barvo motorja. spraševal sem že na DKSu in mi je ne morejo zrihtat, oni bi mi samo radi prodali pobarvan bug za 350€, kar se mi zdi absolutno preveč. Tudi ličarji, baje, da ne morejo zmešati takšne bave. Kaj vi predlagate?

probaj najti kakšnega kolikortoliko dobrega ličarja...vse se da...več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima; prvi servis (1k) sem plačal 100,77€, koliko pa stane drugi servis (na 6k), tolko, da se malo pripravim. Pa še to: koliko km zdržijo Dunlop Qualifier (imam letošnji letnik)? Grem namreč na sardinijo in bom do takrat že imel 6k km, pol pa še ene 5-6k tam. Dankešen!

Lepo ti je računal za prvi servis. Meni je računal samo filter in olje in sem dal 41e(naj se zdej oglasjo tisti, ki so rekli,da pod 90 ne bo :whistle: ). Sem mu mal družbo delal, pa ni računal ure. Mi je pa omenil, da pri 6k ni nič kaj posebnega, pogledajo se še svečke, če je potreba oz. od posameznika odvisno-zamenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pri njih kupil motor in sem bil zato mogoče deležen popusta. (Trgomoto Krško)

A pa spomnil sem se, da pri 6k zamenja filter za zrak.

Lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čemo. Pisker sem naročo. Kolebal med Leo Vince (mareZ ne zameri - preveč rezek se mi je zdel - bariton mam rad) Akrota carbon ... Cene ne smem povedat, ker me zakolje diler :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čemo. Pisker sem naročo. Kolebal med Leo Vince (mareZ ne zameri - preveč rezek se mi je zdel - bariton mam rad) Akrota carbon ... Cene ne smem povedat, ker me zakolje diler :naughty:

oproščeno..... sam me pa neki druzga bega kr prodajaš ga al kwa .... nekam smešno nizka cena ? ..... al so pa to samo realna tla .... ?

lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oproščeno..... sam me pa neki druzga bega kr prodajaš ga al kwa .... nekam smešno nizka cena ? ..... al so pa to samo realna tla .... ?

lp mare

Realna TLA ja. Kušnil enga čičata v rit (oz Mazdo 6) pri 10kmh. Det mi je v nulo zabremzal pred mano - 15m za avtom pred njim. Ko je stopil ven je rekel, da so njega v avto šoli učili, da mora imeti varnostno razdaljo za vozilom pred njim 15m. Zmešalo se mi je. Ampak... kriv sem. Kaj čemo. varnostna. Nisem hotel še Copov plačevat. Al pa kakega mostička ateju. Motor je sicer bil ok, nardil sem še 2500km po tistem z njim. Pri 130 spustiš krmilo in piči naravnost. Ne mi zdaj tukaj kdo, kako vleče v desno. Počla maska, prednji blatnik, in belanca sunila v tank(600€). Bil sem tik pred servisom na 12K, prav tako znucani obe gumi. Naredil sem kalkulacijo in prbodu novga. Pa je mir. Original deli so dragi, švasat plastike pa tudi ne dam. :krneki: Moped sem prodal včeraj, danes pa že kupil novega (Oranžnega hehe). Super barva se mi zdi. Kljub temu, da je bla prej Kawa Green, kot se šika. Jebiga, letos ni zelene. Nosilec tablce mi boš moral spet narest ehehe. Kot stalni stranki bi lahko kak popust naredil :blush:

ajde LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si to speljal... :worship: Želim ti čim več sreče z novim Z-jem.

P.S.: Pomarančna kawa RULZ!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko srečnih kilometrov ti želim :OK:

Hvala obema. .)

Pohajač: imaš morda kako drugo obliko bug spojlerja za Z750? npr:

msivedzazc1m32jcwfbo.jpg

Ta-stara se mi zdi, da se nekako malo tepe z robatimi linijami motorja. Je bolj okrogla oz ovalna če me razumeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če naredimo novega :naughty:

Mislim, da ni nora ideja. Oblikovno je tale zelo svež in stajliš, mislim, da bi jih glede na prodajanost motorja, prodal bistveno več, kot staro izvedenko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druID: za nosilc se da zment mam lih enga narejenga tko da samo sporoči, kako in kaj.... aja pa velik varnih km :yea1:

Za spodnji spojler pa a se da naredit kaj v stilu Z1000 2007, leva in desna posebej... meni deluje zelo lično s celo podobo motorja ?

lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi definitivno kupil nov model bug spojlerja, saj mi stari res ni najbolj všeč. Tak da kar začni z razvojem, hehe, stranke te že čakamo.

kaj pa če naredimo novega :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh Pohajač, zdaj pa imaš strank.

Nekako bi bilo fino prej izrisati 3D model, da si bomo znali zadevo malo bolj predstavljati.

Lp

p.s. nekaj slik, sicer nevem če jih že nisem objavil, ampak vseeno---->

Lep dan še naprej.

post-14902-1214344017_thumb.jpg

post-14902-1214344086_thumb.jpg

post-14902-1214344100_thumb.jpg

post-14902-1214344108.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem že spraševal kolko vam kaže temperaturo, vendar me je takrat skrbela prenizka temperatura... No sedaj ko je vroče, me pa zanima kako je z zgornjo mejo. Če se vozim od semaforja do semaforja se mi segreje tudi nad 100. Kako je pri vas. Moram si sicer enkrat vzet čas in prezkusit ali dela ventilator in kdaj ga vklopi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe zanimivo, sem že mislil, da nima ventilatorja, ker sem prišel največ do 101.

In Pohajač kaj si si zamislil?

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!