Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Sem probal danes in ja točno pri 102 stopinjah se jebentilator požene. Pa niti slučajno ni glasen. Mi pa med kruzanjem temperaturo v teh vročih dneh drži tam nekje na 75 do 77 stopinjah (hitrosti tam nad 80 km/h).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Pohajač kaj si si zamislil?

lp

mal počaki...ne gre to tako hitro..so še druge obveznosti za porihtat pa še dopust bo kmalu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že nastavlja zadnje vzmetenje? Vzamem ključ in samo zavrtim in to je to. Trenutno je namreč ful mehko, pa mi na vsaki anomaliji skozi ovink zaplava kot včasih katrce...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti boš moral dvigniti zadnji del, kajti zdaj je vsa teža na vzmeti. Nato pa samo z primernim klučem nastaviš trdoto.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že nastavlja zadnje vzmetenje? Vzamem ključ in samo zavrtim in to je to. Trenutno je namreč ful mehko, pa mi na vsaki anomaliji skozi ovink zaplava kot včasih katrce...

lp

čimprej zategni vzmet, ker je res premehak, ko sem jo zategnu je bil čist drug motor, pa še nastavljen ni bil na predpisane tovarniške nastavitve (kolikor je pisalo v knjigi), tako da sem premaknu za dva zoba, pa ključa nisem zravn v kompletu dubi, grrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam manjšo težavo s sprednimi zavorami, ko se segrejejo je ročica mehka in jo moram malo bolj stinsnit kot

pri hladnih.Delajo enako tako hladne kot segrete edino občutek na ročki je drugačen in me zanima kako se da odpravit ta težava.

LP,Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ena prosnja za tiste z z750s modelom.

Rabil bi malo bolj detajlno pofotkan del pod zicem zadej, kjer sta vpeti zadnji rocki za sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima kdo za prodat nosilec za tablico in/ali druge smerokaze :?

meni ga je mareZ zrihtal - kontaktiraj ga po ZS. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hvala protoncek.

Ja,, nekako bi si rad namontiral na obicnem zju rocke z nosilcem za kovcek. Givijev nosilec mi nekako ni vsec. Najdel sem eno elegantno resitev nosilca od firme sw-motech, vendar bi bilo potrebno malo predelat vpetje.

Če ima slucajno kdo ta nosilec, oz. ce se je kdo lotil kake home made izdelave cesa podobnega naj malo pokaze svoj izdelek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blema :naughty:

jaz sem tudi slišal da menda obstaja drugačen nosilec za kovček, menda se pritrdi od znotraj :hmm: ...če kdo kaj ve o tem... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: damn...zadeva pride namesto obstoječih ročk - to mi pa ni preveč všeč...prav te ročke izgledajo kar v redu... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej da mal poživim debato. Namreč se odločam katere trakove naj vržem na felge; bele, oranžne ali rdeče...

post-15421-1215123098_thumb.jpg post-15421-1215123112_thumb.jpg post-15421-1215123118_thumb.jpg

Sprva sem se navduševal zgolj nad rdečo, ampak mi bele deluje tako lepo uglajeno, dočim oranžna tudi ni slaba kot neka alternativa rdeči.

post-15421-1215123875_thumb.jpg

post-15421-1215123879_thumb.jpg

post-15421-1215123903_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa zgoraj mi je uspelo prilepit še tri slike, ker sem želel dopisati še nekaj malenkosti pa sem bil malo prepočasen. Vrag se je zaklenil in urejanje posta ni več mogoče.

Torej, želel sem povedat, da bom kasneje na moped vrgel še manjše, bele in z led tehnologijo, smernike in pa ne preveč vpadljiva tatuja na boku. Če bom le dobil posodico za zavorno tekočino v fukiš alu rdeči barvi, potem pade tudi to, morda rdeče stopalke zadaj in morda, ampak res morda, karbonski pokrov sklopke, alternatorja inu onega, ki ga je prodajalec poimenoval pick-up :blink: . Uglavnem vse skupaj je slišat kot da delam okrašen ciganski voz, ampak na koncu bi zadeva morala izpasti nekako tako kot vidimo na zadnji sliki. Predstavljajte si samo še karbon na mašini in barvni obroč na felgi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa zgoraj mi je uspelo prilepit še tri slike, ker sem želel dopisati še nekaj malenkosti pa sem bil malo prepočasen. Vrag se je zaklenil in urejanje posta ni več mogoče.

Torej, želel sem povedat, da bom kasneje na moped vrgel še manjše, bele in z led tehnologijo, smernike in pa ne preveč vpadljiva tatuja na boku. Če bom le dobil posodico za zavorno tekočino v fukiš alu rdeči barvi, potem pade tudi to, morda rdeče stopalke zadaj in morda, ampak res morda, karbonski pokrov sklopke, alternatorja inu onega, ki ga je prodajalec poimenoval pick-up :blink: . Uglavnem vse skupaj je slišat kot da delam okrašen ciganski voz, ampak na koncu bi zadeva morala izpasti nekako tako kot vidimo na zadnji sliki. Predstavljajte si samo še karbon na mašini in barvni obroč na felgi...

A ti crbon look se dajo čez obstoječe a ne? Pa če mi lahko poveš, kje se jih lahko dobi in za koliko??

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti crbon look se dajo čez obstoječe a ne? Pa če mi lahko poveš, kje se jih lahko dobi in za koliko??

LP!

To ni carbon look oz. je. Vendar je taprav karbon.

Meni osebno se dopade prva slika z srebrnimi nalepkami na feltnah. Kaj bi ti to meni lahko narisal, da bi videl kako zgleda na mojem. Sej je risano? :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inu onega, ki ga je prodajalec poimenoval pick-up :blink: .

To je mislil uni manjši deklc na desni strani poleg sklopke. Zadaj se med drugim skriva tudi pick-up coil =senzor in rotor za vžig oz. timing iskre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti crbon look se dajo čez obstoječe a ne? Pa če mi lahko poveš, kje se jih lahko dobi in za koliko??

LP!

Jaz sem jih videl pri Čarman motorsportu. Med drugim se jih da videt tudi na njihovi spletni strani kjer je zapisana cena 238 € za tuto kompleto in posamezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!