Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pri takem jo rit ne bo bolela, preizkušeno na daljših razdaljah, pa tebe tudi ne, vetrna zaščita pa je tudi !

doma imam irsko revijo motornevem kaj, v kateri so testirali Z750S, in rekli, "This bike is getting on my balls. Literary"

Novinar piše, da je z750 zanjga zelo simpatičen motor, vendar je stol pri modelu S po njegovem totalno faljen, da človek preveč visi naprej, na jajca pač in da je dvodelni stol na navadnem Zju bomba.

jez na Sju še nisem sedel, a si ti mel kdaj tak filing? al je to še ena novinarska nebuloza?

tenx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma imam irsko revijo motornevem kaj, v kateri so testirali Z750S, in rekli, "This bike is getting on my balls. Literary"

Novinar piše, da je z750 zanjga zelo simpatičen motor, vendar je stol pri modelu S po njegovem totalno faljen, da človek preveč visi naprej, na jajca pač in da je dvodelni stol na navadnem Zju bomba.

jez na Sju še nisem sedel, a si ti mel kdaj tak filing? al je to še ena novinarska nebuloza?

tenx.

ma ne vem, meni odgovarja, je pa tako različne riti - različna jajca - različno pojmovanje kaj je dobro, zame je ok !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Odločil sem se, da naročam nov motor, ker mi pač noben rabljen ne odgovarja :doze: Zanima me, koliko popusta ste lahko iztržili pri prodajalcih :P :P

Mi smo se zmenli za 6660 eur. A je uredu cena? Aja, gre se za letnik 2009.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Odločil sem se, da naročam nov motor, ker mi pač noben rabljen ne odgovarja :doze: Zanima me, koliko popusta ste lahko iztržili pri prodajalcih :P :P

Mi smo se zmenli za 6660 eur. A je uredu cena? Aja, gre se za letnik 2009.

LP

Jaz sem ga letos dobil za 6600€.

Drugač je pa to čist uredu cena.Dobrodošel med zeji. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O najlepša hvala za takšne tople besede :worship: Najraje bi ga šel že jutri vplačat, ampak še malo oklevam pa poskušam še kje zvohat ceneje. Samo se mi zdi, da je to največ kar lahko dobim, sploh če bo še prvi servis brezplačen :rolleyes: Drugače pa bo barva modra 2009

post-14445-1229450395_thumb.jpg

Kaj pravite, črna je tudi lepa, vendar ga ima vsak, pa še v živo je tale barva svetovna!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stari mački" pravijo Z mora biti črn, Ninja pa zelena, nekako tako pravijo. Ostalo je odvisno od vsakega posameznika.

Jaz sm pozno spomladi kupil motor nov za 6450€, je bil glih čas ene akcije izrecno samo pri Kawasakiju.

lp

Veliko veselja z novim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stari mački" pravijo Z mora biti črn, Ninja pa zelena, nekako tako pravijo. Ostalo je odvisno od vsakega posameznika.

Jaz sm pozno spomladi kupil motor nov za 6450€, je bil glih čas ene akcije izrecno samo pri Kawasakiju.

lp

Veliko veselja z novim motorjem.

stari mački dobr pravjo, mam tud črnga. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Z-ja ni važno kake barve je. Sam da je črn :)

Drugače pa, ... se mi zdi da so bile barvne različice modelov oranžna, črna in modra letnika 2008. Letnik 2009 pa je samo črno zelen.

Sem črno zelenega tudi v živo videl, mu tudi paše.. s tem da, črna ni črna kot pri letniku 2008 ampak ima neko perlo zraven.. tako da bodo risi po moje manj vidni. Torej previ letnik... če je 2008 potem se mi zdi da tudi cena ni najbolj ugodna.

Lp Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na DKS strani so barvne različice za leto 2009, kjer so na voljo modra, črno-zelena ter črna. Letnik pa je 2009, pravijo pa tudi na dks, da za letnik 2008 zaenkrat ne dajo nobenega posebnega popusta, tako da je v bistvu za isto ceno ali 2008 ali pa pa 2009. Na zalogi pa sta še samo dva motorja v modri barvi 2008, vsi drugi 2008 letniki so prodani.

Hvala vseeno, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!! A je mogoče kdo na motosvetu, ki ima kawasakija z750 modre barve letnik 2008!!! Če bi bil kdo tako dober, da bi mi ga pokazal, bi ga rad samo v živo videl, da bi se odločil med to modro ter novo modro!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!! A je mogoče kdo na motosvetu, ki ima kawasakija z750 modre barve letnik 2008!!! Če bi bil kdo tako dober, da bi mi ga pokazal, bi ga rad samo v živo videl, da bi se odločil med to modro ter novo modro!!

LP

Jaz sm ponosni lastnik Kawasakija z 750 modre barve letnik 2008 :), glede na to da bi ga rad uzivo videl bi se pa mogu na dolesnkem koncu oglast :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa kr daleč:D Dej mi samo povej, katera modra ti je bolj všeč 2008 al 2009:D a je ta tvoja modra na soncu bolj svetla? Sem v veliki dilemi, katero barvo naj vzamem, obe sta lepi, vendar temnejše še nisem videl, pa me zanima kakšna je v živo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa kr daleč :D Dej mi samo povej, katera modra ti je bolj všeč 2008 al 2009:D a je ta tvoja modra na soncu bolj svetla? Sem v veliki dilemi, katero barvo naj vzamem, obe sta lepi, vendar temnejše še nisem videl, pa me zanima kakšna je v živo.

LP

Mislim da je 08 letnik bol temna barva tud na soncu ne pride do tazga iztopanja, da bi bila bolj svetla, obratno mi bol na temno vlece, saj jaz mam take izkusnje:) z razliko od 09 k mi deluje bol svetla:) Ne vem jaz osebno k sm vidu to modro me je cist prevzela , k sm hotu na zacetku crno in tko gledam oba v izlozbi in se mi je modr zdel lepsi. Tako sm se premislu in pol tud to temno modro uzel. Sej tok mal plastike ma gor da je itq k crn skor. Pa dost temno deluje. Drgac pa lahko ze od wallpapersu vidis kasna je modra k v zivo ni nc bol drgacna :). Drgac pa najbols zate da bi izbral bi blo obe modri 08 in 09 postavt skup pa vidt ker tebe bol privlaci :), sej ves kako pravjo... vsake oci imajo svojga malarja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ej najlepša hvala ti za odgovore, najraje bi postavil oba skupaj, vendar so mi na dks-u rekli, da ne bojo samo zarad tega vozili motorja iz skladišča v trgovino. Imam še nekaj časa za razmislek, potem pa bom videl, ali bo svetlomoder ali pa temnomoder, potem pa sporočim:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stari mački" pravijo Z mora biti črn, Ninja pa zelena, nekako tako pravijo. Ostalo je odvisno od vsakega posameznika.

Jaz sm pozno spomladi kupil motor nov za 6450€, je bil glih čas ene akcije izrecno samo pri Kawasakiju.

lp

Veliko veselja z novim motorjem.

pa tud zelen Z je lep zeloooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil pri Avto Kavčiču v Logatcu in zagledal črno Kawo Z750 letnik 05, 21.000km. Motor je bil paden,

za zamenjat je lonec, porajsan dekelc in luč je počena. Za masko nisem vedel kako pridejo noslici, zato sem kar poslikal in upam

da mi bo kdo povedal ali se splača. Motor je Slovenski, ima servisno knjigo cena je 2.890€. 

Klical sem v Eliso, nov avspuh je 470€, luč 260€, kar je seveda bz kupovat ker si potem na taki ceni, da dobiš že celega.

Zanima me, ali ima kdo kašne dele in koliko bi to približno stalo. 

LP

post-17185-1229955464_thumb.jpg

post-17185-1229955478_thumb.jpg

post-17185-1229955491_thumb.jpg

post-17185-1229955506_thumb.jpg

post-17185-1229955520_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starejši se mi zdi lepši. S temi plastikami ob strani hladilnika so vse usrali. Zmanjkalo idej pa so mogli iz er6n vzet plastike dol.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil pri Avto Kavčiču v Logatcu in zagledal črno Kawo Z750 letnik 05, 21.000km. Motor je bil paden,

za zamenjat je lonec, porajsan dekelc in luč je počena. Za masko nisem vedel kako pridejo noslici, zato sem kar poslikal in upam

da mi bo kdo povedal ali se splača. Motor je Slovenski, ima servisno knjigo cena je 2.890€.

Klical sem v Eliso, nov avspuh je 470€, luč 260€, kar je seveda bz kupovat ker si potem na taki ceni, da dobiš že celega.

Zanima me, ali ima kdo kašne dele in koliko bi to približno stalo.

LP

Se ne splača ker moto kavčič nabija cene in raj dej mal več denarja pa si kupi celega. Za 3000 ga dobiš v italiji celega !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne splača ker moto kavčič nabija cene in raj dej mal več denarja pa si kupi celega. Za 3000 ga dobiš v italiji celega !!!

To sem hotel slišati :D Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem hotel slišati :D Hvala :D

Pa če ga malo boljše pogledaš vidiš, da je bil že enkrat cel barvan. Manjkajo mu vse nalepke...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!