Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Starejši se mi zdi lepši. S temi plastikami ob strani hladilnika so vse usrali. Zmanjkalo idej pa so mogli iz er6n vzet plastike dol.

Vsak ima svoj pogled na svet, vendar me malo zmotijo takšne izjave, ko ljudje pluvajo po tujih izdelkih.

Pa ne more bit Z nevem koliko let zapored enak, mora it s časom naprej, in vem, da je s to obliko zadel v polno, ne kot pri vaših XTR.kah, ko je že nevem koliko let enaka oblika, mogoče mal plastike spremenijo, barvo zamenjajo drugega pa ni, še tehnično se jim ne da motorja napedenat.

Sicer, lahko bi še dodal kakšen bugspoiler, vendar bi se cena takoj dvignila, tako pa imaš v dodatni ponudbi veliko izdelkov, kateri olepšajo motor do nebes.

Sovražim ljudi, ko kr nekaj pluvajo, pa govorijo kako je to in ono grdo. Ljudje časi se spreminjajo, potrebno je spreminjati oblika, drugače ne bi bilo zanimivo za kupce. Sicer bi se pa marsi kdo naveličal enih in taistih oblik. Treba je uvesti nekaj sprememb v današnje življenje.

In vsak, ki me vpraša, kateri motor vozim, rečem Z-ja nov letnik, pa pravi, veš ta motor je pa res eden iz med lepših, če ne najlepših nakedbike.ov.

Sicer pa naj živi svoboda govora!

Lp

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še zavija sam od sebe če spistiš balanco al so to že zrihtal? :whistle:

Jaz nisem opazil, da bi kam zavijal. Dokler, se ga bo tako super vozilo, kot se ga zdaj, naj zavija kamor mu pač paše.

Demon:

Pa reče sošolc, joj kako se lepo menja prestave na Z-ju, napram moji Hondi nepremerljivo :whistle: .

Vsak ima pač svoje pomankljivosti in prednosti, tako da je čisto brez veze še kaj dalje razpravljat, sicer pa če imaš voljo, ni problema.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še zavija sam od sebe če spistiš balanco al so to že zrihtal? :whistle:

ne to so zrihtal, sem prav nalašč preiskusu, da sem sprobal te zlobne jezičke. :evilgrin:

Sem pa imel prej ER6n, tem pa res začne razmetavat belanco, al pa sem imel sam jaz to srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravijo sto ljudi sto čudi.. in prav tako je z okusi, vsak ma svojega :naughty

Jaz sem s svojim Z-jem zelo zadovoljen :OK: imam pa ta novega, letnik 08. Kot jih je že dosti omenilo da ga vleče v desno lahko povem da se moj pelje naravnost ko spustim balanco tak da ne morem povedat da zavija :whistle:

pa še slika mojega Z-ja :naughty:

post-11804-1230029317_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sem pripeljal novega z-ja domov:D Sem že naredil prvih 10 kilometrov, pa mi je zelo všeč:P Jutri dodam še slikce!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sem pripeljal novega z-ja domov:D Sem že naredil prvih 10 kilometrov, pa mi je zelo všeč :P Jutri dodam še slikce!

LP

Lepa zadeva, sam a se res ne da indikatorja za bremzolje leps napravt?? :evilgrin:

Evo 2009 letnik, ti se pa ze letos vozs..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sem pripeljal novega z-ja domov:D ...

Res lepa zverina. Čestitam - pa srečno vožnjo. :OK:

Posoda za zavorno olje pa 100% opravlja svojo funkcijo ne glede na obliko. Saj vsak bo našel kakšno stvar, ki mu ni všeč. Prvi iz zavisti, drugi ker dajejo prednost estetiki pred funkcionalnostjo, spet tretjim je lažje pri srcu če imajo občutek, da je na njihova stvar boljša, lepša,.... Glede na to, da smo v Sloveniji prevladujejo ta prvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res lepa zverina. Čestitam - pa srečno vožnjo. :OK:

Posoda za zavorno olje pa 100% opravlja svojo funkcijo ne glede na obliko. Saj vsak bo našel kakšno stvar, ki mu ni všeč. Prvi iz zavisti, drugi ker dajejo prednost estetiki pred funkcionalnostjo, spet tretjim je lažje pri srcu če imajo občutek, da je na njihova stvar boljša, lepša,.... Glede na to, da smo v Sloveniji prevladujejo ta prvi.

Hvala ker si namesto mene napisu ta prelep odgovor :rolleyes: Ker je celota tako lepo dodelana, posodice sploh ne opazim:)

Potem si su kr na svetlo modro pravis :), no cistitke ob nakupu :)

LP

Ja, sem našel temnomodrega tu v bližini, sem ga pogledal, je zelo lep, vendar mi je ta ljubša. Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker sem bol lene sorte in se mi ne da prebirat cele teme,bi imel eno prošnjo: prosim,če lahko prilepite slikce vaših lepotcev z neorginalnimi izpušnimi lonci. Akrapovič, Leo....! Če pa zraven napišete cene in kje ste jih nabavli :worship:

Hvala!!!!

Lepe praznike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker sem bol lene sorte in se mi ne da prebirat cele teme,bi imel eno prošnjo: prosim,če lahko prilepite slikce vaših lepotcev z neorginalnimi izpušnimi lonci. Akrapovič, Leo....! Če pa zraven napišete cene in kje ste jih nabavli :worship:

Hvala!!!!

Lepe praznike!

Jaz mam še original, tako da ti ne morem pomagat, me pa tudi mene zanimajo te stvari. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker sem bol lene sorte in se mi ne da prebirat cele teme,bi imel eno prošnjo: prosim,če lahko prilepite slikce vaših lepotcev z neorginalnimi izpušnimi lonci. Akrapovič, Leo....! Če pa zraven napišete cene in kje ste jih nabavli :worship:

Hvala!!!!

Lepe praznike!

Mene bi to prav tako zanimal, namrec sam imam tudi se original lonec a mislim do spomladi menat ... nagibam pa se k akrapovicu. Tako da bi se jaz prosil za tako prosnjo :), ter hvala vnaprej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res lepo :OK:

Ni slab, vendar sam imam prepričanje, da ali pustiš original ali pa imaš akrapoviča(pač nimam rad kompromisov), je pa to samo moje mnenje!

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nej mi se kdo pove alpa prilepi sliko od nosilca tablice (baje da ma Čarman). Zanima me ce je puscen kak jezicek tik nad tablico za privitje kake led diode da osvetli tablico ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slab, vendar sam imam prepričanje, da ali pustiš original ali pa imaš akrapoviča(pač nimam rad kompromisov), je pa to samo moje mnenje!

Tud jaz bi raj imel akrapoviča, samo morš vedt da je šeenkrat draži od ostalih, to mi je pa kar mal velik. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bi raj imel akrapoviča, samo morš vedt da je šeenkrat draži od ostalih, to mi je pa kar mal velik. :yes:

Vem, da je kar drag ja, čeprav za z-ja dobiš kljub temu kar ugodno (rabljenega), pa tud nov ni tako drag, je pa precej odvisno od tega, kako dolgo boš imel nek motor ( sam bom dal na ktm superduka komplet akrapovič (cena približno 2500), no mogoče bom rabljenega kupil, če misliš imet motor dolgo, vsekakor akrapoviča (vsak se pa seveda sam odloči).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo vince ni nič slabši, vsaj za nas amaterje na cesti ni razlike, v denarnici pa !

Razlika je, je pa res, da ni tako velika kot v ceni, vendar osebno se pri motorjih odločam subjektivno, tako da mi je akrapovič edina izbira. Kdo pa je rekel, da smo amaterji? HA,HA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo vince ni nič slabši, vsaj za nas amaterje na cesti ni razlike, v denarnici pa !

Se strinjam, nekateri mamo še druge obveznosti. Tudi zame je včasih obstajal samo akrapovič, potem pa pride družinca, pa začneš malo drugače rasporejat z denarjem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!