Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Mene pa zanima, koliko je tale Z750 primeren za začetnika? Nimam praktično nobenih izkušenj z motorji edino iz avtošole kjer sem vozil Suzukija GSR (mi je bil precej všeč). Sem pa bolj umirjen oziroma se znam kontrolirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, koliko je tale Z750 primeren za začetnika? Nimam praktično nobenih izkušenj z motorji edino iz avtošole kjer sem vozil Suzukija GSR (mi je bil precej všeč). Sem pa bolj umirjen oziroma se znam kontrolirat.

Vsekakor je primeren, ni preveč in ne premalo močan, skratka d-best za prvi motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kdo ve koliko je cena novega GP LeoVince izpuha.

Hvala, lep dan še naprej!

Jaka

post-14902-1231075466_thumb.jpg

post-14902-1231075472_thumb.jpg

post-14902-1231075478_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kdo ve koliko je cena novega GP LeoVince izpuha.

Hvala, lep dan še naprej!

Jaka

Jao bjak :D Kva so pa zdj spacal skupi  :headbang:  Škoda denara za tolk grd izpuh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kdo ve koliko je cena novega GP LeoVince izpuha.

Hvala, lep dan še naprej!

Jaka

imamo tukaj enega motosvetovca, ki se ukvarja z leo vince - hotschko , kontaktiraj ga, kolikor vem jaz ima dobre cene, ali pa poglej v temi o leo vince, tam je nekje njegov kontakt, ker redko pregleduje pm, probaj !

ps. niti ne zgleda tako slabo, samo dvomim, da je za na cesto homologiran !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, koliko je tale Z750 primeren za začetnika? Nimam praktično nobenih izkušenj z motorji edino iz avtošole kjer sem vozil Suzukija GSR (mi je bil precej všeč). Sem pa bolj umirjen oziroma se znam kontrolirat.

Jaz sm lani prvic naredu izpit za motor, tudi prvic dejansko bil lani na motorju sploh... in sm si kupu z 750 08 in ti povem da mi je super...dovolj mocan za zacetnika, ce ne celo malo prevec(ce nimas v glavi poslihtano) ampak ko se navadis ti bo pa na case zmeri premal, kot pr avtu :P... odlocal sm se pa med Zjom in hornetko, a je na koncu Z prevladal, cenovno in vizualno:). Tako da nc bat Z je enostavno Z-akon.

LP

Srecnega pa zdravega vsem, ter obilico varnih kilometrov v 2009!

Sway

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps. niti ne zgleda tako slabo, samo dvomim, da je za na cesto homologiran !

Če se ne motim, je tega prav tako mogoče homologerati, kot predhodnika.

Hvala za vse informacije!

Lep večer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao bjak :D Kva so pa zdj spacal skupi  :headbang:  Škoda denara za tolk grd izpuh :P

Pa menda res ne zgleda tako slabo?? :whistle:

Imel sem 5min preveč časa, pa sem se mal igral.

lp

post-14902-1231089577_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi bilo mogoce se enkrat drzati naslova teme ? in ne mesati neke hornete tukaj zraven ? bo slo ? tako za BTW ?

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa se je na netu prodajal Z z Bug spoilerjem, kot je na spodnji sliki. Pa me zanima če ga kdo od vas ima, in bi lepo prosil za kakšno sliko. Če vam ni težko, prinite še kakšno slikco drugih Bug Spoilerjev.

Hvala

post-14902-1231254145_thumb.jpg

post-14902-1231254161_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa se je na netu prodajal Z z Bug spoilerjem, kot je na spodnji sliki. Pa me zanima če ga kdo od vas ima, in bi lepo prosil za kakšno sliko. Če vam ni težko, prinite še kakšno slikco drugih Bug Spoilerjev.

Hvala

obrni se na motosvetovca Pohajača, on mi je na mojem naredil blatnik zadnje gume, zmontiral in naredil odlično, ti ne bo žal je dober mojster, pa še kako reč si lahko zmisliš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, verjetno se ne bo nobeden branil,če še kdo pokaže/napiše kakšne slike in informacije o teh bug spojlerjih, ki se dajo dobiti za Z750 pri nas.

Meni osebno je zaenkrat najbolj všeč od Ermaxa pri TC-motoshopu. (je pa tudi drag) . Ni prevelik in je lepo oblikovan.

bug spojiler

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 eur za bug spojler :rolleyes: , poglej mal na e-bay se dobijo kar nekajkrat cenej-poliesterske kopije že za 40 eur. Pobarvani seti z nosilci so sicer dost dražji tam okoli 150-200 eur, pobarvat daš kakšnemu ličarju nosilce pa že narediš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo, razen tega vizirja. Mislim da je originalni veliko lepši kot tale. Moje mnenje.

o katerem vizirju govoriš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJeck daj mi prosim napiš kaj več od vizirja ( cena, dobavitelj), pa če se ti bo dalo prilep še kakšno slikco, da se ga bo bolje videlo, vizir seveda. :yes:

Popravljeno . Popravil KUŠČAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kar uganu. :naughty:

a zdaj pa razumem, kaj misliš, šipca - špica - my mistake, sorry, ma sem nekaj bil zamišljen in sploh nisem prebral kot treba, za šipco ne vem kdo jo dela.

slike sem dal gor, da vidite spodnje špice oziroma bug spoilerje - delo slovenskega mojstra, dela še kaj drugega od oklepov in raznih drugih stvari, meni je lepo naredil, pa še zmišljeval sem se, tudi cena je vredi, zato... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti je pobarval tud, al si to sam? Kok je pa stal, če ni skrivnost? Ali pa zadnji blatnik če mogoče veš koliko stane pri njem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJeck daj mi prosim napiš kaj več od vizirja ( cena, dobavitelj), pa če se ti bo dalo prilep še kakšno slikco, da se ga bo bolje videlo, vizir seveda. :yes:

Nobena slika, katero sem prilepil, ni moj motor :trance_33_sleep: .

Cena za original šipco pride , mislim da okoli 90€.

lp

post-14902-1231440816.gif

post-14902-1231440872_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!