Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zdravo! Ka mogoče kdo ve koliko stane nov števec, sprednji blatnik in sprednja luč za tanov model Z-ja?? Lahko je tudi rabljeno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Ka mogoče kdo ve koliko stane nov števec, sprednji blatnik in sprednja luč za tanov model Z-ja?? Lahko je tudi rabljeno?

LP

poglej na E-Bay (priporočam nemškega ali angleškega) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem že , pa slabo kaže:D

LP

Kako slabo...glede cene? Jah, sigurno ni poceni, verjetno pa je pri nas še dražje. Če boš slučajno kupoval prek e-baya pa probaj vse vzeti pri enemu, da prišparaš na poštnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, zdej sm glih nemškega pregledu, pa ni nobene sprednje luči gor za nov model, blatnik mislim da je edn karbonski, števca pa tud ne:) No pa sej, ne gre se za mene, ampak na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u se je pojavu tanov model za 3200 eur, pa pravi tip da je števc hin pa luč. Pa je kolega reku da gre gledat, pa sm sam mislu, če kdo od vas ve kakšne cene teh delov, vem pa da so novi deli zlo dragi. :) treba bo še pogledat po italjanskem e.bayu, vendar mam slab občutek.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, zdej sm glih nemškega pregledu, pa ni nobene sprednje luči gor za nov model, blatnik mislim da je edn karbonski, števca pa tud ne:) No pa sej, ne gre se za mene, ampak na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u se je pojavu tanov model za 3200 eur, pa pravi tip da je števc hin pa luč. Pa je kolega reku da gre gledat, pa sm sam mislu, če kdo od vas ve kakšne cene teh delov, vem pa da so novi deli zlo dragi. :) treba bo še pogledat po italjanskem e.bayu, vendar mam slab občutek.

LP

Jst ti ugodno prodam števec od ninje zx7r :D je mal večji pa mal drugačne oblike sam sej to že nekak zmontiraš gor :D ( hecam se drugač ) sam mogu sem napisat :D

Drigač pa ebay je res najboljša rešitev... poglej na ebay.de ali ebay.co.uk ali pa celo na ebay.it - povsod imaš kakšno drugačno robo. Pod iskalni niz pa napiši samo z750 in nič drugega!

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, zdej sm glih nemškega pregledu, pa ni nobene sprednje luči gor za nov model, blatnik mislim da je edn karbonski, števca pa tud ne:) No pa sej, ne gre se za mene, ampak na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u se je pojavu tanov model za 3200 eur, pa pravi tip da je števc hin pa luč. Pa je kolega reku da gre gledat, pa sm sam mislu, če kdo od vas ve kakšne cene teh delov, vem pa da so novi deli zlo dragi. :) treba bo še pogledat po italjanskem e.bayu, vendar mam slab občutek.

LP

Glede na tole kar si tukaj napisal pa bi jst raje vzel kak aftermarket števc - sem ga tudi sam zmontiral od GPT-ja in dela preverjeno fenomenalno. Ima tudi indikator prestav. Sprogramiraš si lahko tudi na koliko naj te opozarja za servisne intervale itd.... nešteto funkcij uglavnem - za razliko od kitajskih različic so tu več ali manj samo uporabne!

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem našel na ebay.it števec je 370 eur, luč je 240 blatnik karbon pa 104 eur. Kaj pa recimo ti števci ko jih imajo v louisu, eden je zelo podoben temu od Z-ja. Najboljši bi bil original, ker potem motor ostane tak kot original.

Hvala ti za info, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da dobiš to vse za okoli 800€, pa če prišteješ h temu ceno, ki si jo prej navedel (3200€), si pri 4k€. To pa ni tako veliko :naughty: Po moje se splača it pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem tega gledal, samo kot je iz slike razvidno, ima tudi vdrt tank. Tako da je potrebno računat še klepanje+ličanje (pa verjetno se najde še kakšna praska). Vprašanje kaj je še zvito, ko začneš enkrat odpirat se zna še kaj pokazati... Kaj pa vem no, rabljenega, lepo ohranjenega Z-ja dobiš že za nekaj več kot 5k eurov, tako da s tem na koncu ne profitiraš kaj dosti (vsaj, če želiš imeti motor lepo popravljen)...imho.

Popravljeno . Popravil jl79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem tega gledal, samo kot je iz slike razvidnu, imam tudi vdrt tank. Tako da je potrebno računat še klepanje+ličanje (pa verjetno se najde še kakšna praska). Vprašanje kaj je še zvito, ko začneš enkrat odpirat se zna še kaj pokazati... Kaj pa vem no, rabljenega, lepo ohranjenega Z-ja dobiš že za nekaj več kot 5k eurov, tako da s tem na koncu ne profitiraš kaj dosti...imho.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se vidi nekaj vdrt kesl, jaz tako imam svoj motor, kolega je šou prejle gledat, pa sm malo tu vprašal če kdo ve cene za te dele ki sem jih navedel.

Mogoče je pa seštevek popravila še vseeno pod 5k...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se vidi nekaj vdrt kesl, jaz tako imam svoj motor, kolega je šou prejle gledat, pa sm malo tu vprašal če kdo ve cene za te dele ki sem jih navedel.

Mogoče je pa seštevek popravila še vseeno pod 5k...

LP

Je kaj povedal kako zgleda v živo motor? Sam bi tudi menjal to sezone najraje za Z-ja (še rajs bi vzel z ABS-om), ampak za 5k dobis že letnik 08 z minimalno kilometri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi še sporočil, Drugače je motor bomba,mislim všečna oblika. 08 letnik bolj težko za 5k, mogoče iz italije, pri nas so letniki 07 od 5300EUR naprej, no vsaj na avtonetu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi še sporočil, Drugače je motor bomba,mislim všečna oblika. 08 letnik bolj težko za 5k, mogoče iz italije, pri nas so letniki 07 od 5300EUR naprej, no vsaj na avtonetu.

LP

Poglej na tej isti strani 5100eur, 2008, 2500km. Ima pa le malo počen blatnik in podrsan auspuh...nič drastičnega ne zgleda na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo... kupujem gume za novo sezono in bi vas prosil če lahko kaj poveste o izkušnjah gum na Zju...Imam letnik 2007 in me zanima predvsem oprijem in vzdržljivost gume... tam od 6000-7000 km!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem pomoje kaka Mezteler m3 al pa te, ki so original gor dunlop qualifier al pa bol sportturing Dunlop roadsmart.

Za Metzelerke pravjo da se dobr odnesejo na z-ju, dunlopke so pa itak original gor, bi nej ble uredi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel bi bil če bi mi zdržala 6000 bi bil zlo zadovolje, če pa kakšen kilometer manj se pa tud ne bi tolkel po glavi.važno da guma opravi svoje... tako da prosim na dan s predlogi :surrender: kaj bi na Zja pasalo za to kilometrino :yes:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel bi bil če bi mi zdržala 6000 bi bil zlo zadovolje, če pa kakšen kilometer manj se pa tud ne bi tolkel po glavi.važno da guma opravi svoje... tako da prosim na dan s predlogi :surrender: kaj bi na Zja pasalo za to kilometrino :yes:

Lp

če si prebereš to temo pa se temo gume boš vedel več kot preveč.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem si zj zbru 3 vrste gum prbližn enakega ranga: michelin power road, metzeler m3 in dunlop qualifier. vse zdržijo prbližn isto ampak na različnih motorjih!!! zanima pa me dejansko kako se odnesejo na Z 750.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo! Zanima me, če ima kdo na tanovem modelu Z-ja zadnji spodnji blatnik?? gledal sem ga pri čarmanu za 130 eur in sicer karbonskega. vendar me zanima, kako se ga pritrdi na desni strani, naprimer Yamaha fazer ga ima pritrjenega z vijaki v vilico, pri z-ju pa ni nobene luknje v vilici. če ga kdo ima, bi ga prosil če lahko od blizu slika kako ima pritrjeno

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima....

a se da z z750 dokaj spodono pelat kam dalj.. recimo do Grcije?

za sopotnico me ne zanima hah :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!