Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

danes sem opazil enega martinčka, ki se je prišel gret na sonce, imel je novega z-ja črnega, heksagonal carbon in berikov kombinezon črne barve, ne moreš si zamislit kako me je razveselil prelep glas izpuha, ko sem bil na tivolski na tank štele, to mi deli, šele sedaj vidim kako me daje tale abstinenca vožnje, za povrh pa sva še vštric vozila na koncu tržaške, ko si potem zavil k grudi, zares prelep glas in sonce mi je polepšal dan !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolhi se prodaja takoooo lep akrapovič karbon za Z-ja, vendar so trenutno bolj pomembne druge stvari, in potem zmanjka denarja...Bo pa 100% enkrat krasil modrega Z-ja:D Še kar čakam kakšno sliko, če ima mogoče kdo zadnji blatnik na z-ju(novi model) od blizu slikano, da vidim kako se pritrdi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno uprašanje.

A je možno da je spustu semering na vilcih spredaj na motorju Z 750 2008 :? :?

Star še ne 1 leto,z prevoženimi 2600 km,servisiran skratka motor kot nov.

Še v garanciji.

Če je že imel kdo podobne izkušnje naj jih napiše.

Ja sej vem da nej pokličem serviserja,ker je motor še v garanciji ampak sprašujem če je že kdo imel podobne probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semeringi vecinoma "spustijo", ker povrsina cevi ni vec perfektna. ce slucajno mali kamencek malenkostno poskoduje povrsino lahko nastane praskica, ki s casom toliko nacne semering, da ta zacne puscati. preden zamenjas semeringe poglej vedno tudi povrsino cevi, da ni poskodovana. vecinoma se dajo te male praskice spolirati. potem zamenjaj semeringa (vedno oba).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tole stojalo za Z-ja je pa čist v k...(mal dnarja mal muzke) Če hočm mojga gor spravt, moram vedno nekaj podložit pod zadnjo guma, da lahko z njim dosežem zadnjo nihajko, no ko je guma proti koncu gre pa brez problema :-). V Hein and gericke so prodajal ta stojala...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to se pa čist strinjam, da to stojalo ni najboljše za Z-ja.. gor sem ga spravil samo enkrat pa sem ga kolegu dal ker mu paše, jaz pa sem takoj drugo kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolhi se prodaja takoooo lep akrapovič karbon za Z-ja, vendar so trenutno bolj pomembne druge stvari, in potem zmanjka denarja...Bo pa 100% enkrat krasil modrega Z-ja:D Še kar čakam kakšno sliko, če ima mogoče kdo zadnji blatnik na z-ju(novi model) od blizu slikano, da vidim kako se pritrdi.

LP

A tazgale Akrapoviča misliš ? :rolleyes:

Al Hexič za tanovega? :unsure:

post-19066-1234786302_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tole stojalo za Z-ja je pa čist v k...(mal dnarja mal muzke) Če hočm mojga gor spravt, moram vedno nekaj podložit pod zadnjo guma, da lahko z njim dosežem zadnjo nihajko, no ko je guma proti koncu gre pa brez problema :-). V Hein and gericke so prodajal ta stojala...

lp

misliš to stojalo na katerem je motor na sliki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heksič pa je res taprav za Z-ja :worship :evilgrin::

bo krasil mogeja od aprila, maja naprej :whistle:

sam da bo zvok kot mora bit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm dau gor Leovincija GP style pa je božanski zvok!!! Pa pravjo da za Zja ni bolšga izpuha od GP style posebno v zvoku... Seveda je pa Akrapovič le Akrapovič ampak bi mogu bit na Zju mau krajši, ker je motor nabit in kratek in mu ne paše tok dolg izpuh kot je Akrapovič, ki pride skoraj do zadka in skoraj vzporedno s tlemi stoji... Leovinci lepše pristoji saj pri letniku 2007, ki ima mašino še srebrno.

Lp

P.S. Seveda ima pa vsak svoj okus ampak se nobeden se ne bo uštel če kupi Leovincija.

post-19783-1234818229_thumb.jpg

post-19783-1234818262_thumb.jpg

post-19783-1234818294_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm dau gor Leovincija GP style pa je božanski zvok!!! Pa pravjo da za Zja ni bolšga izpuha od GP style posebno v zvoku... Seveda je pa Akrapovič le Akrapovič ampak bi mogu bit na Zju mau krajši, ker je motor nabit in kratek in mu ne paše tok dolg izpuh kot je Akrapovič, ki pride skoraj do zadka in skoraj vzporedno s tlemi stoji... Leovinci lepše pristoji saj pri letniku 2007, ki ima mašino še srebrno.

Lp

P.S. Seveda ima pa vsak svoj okus ampak se nobeden se ne bo uštel če kupi Leovincija.

1 x vidu, 1 x slišu :worship: :kva2: zvok je res nekaj posebnega.

Kok pa stane ta izpuh če ni skrivnost :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš to stojalo na katerem je motor na sliki ?

jp,

pa narobe sem napisal, prodajali so jih namreč v Luisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem dau 290€ in ma vse potrebne papirje da lahko narediš A test na LPPju..

Tukaj imaš naslov od katerega sm ga jst kupu iztok166@siol.net

Jst sem zelo zadovolje, brez DB killerja se skor preveč dere!!! :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča da sem pri tebi videl, kako pridejo modri trakci na srebrni felgni, ker zdaj sem 100% da jih ne bom dal gor. Nekako mi ne pašejo, drugače pa , moram si umislit takšen zadnji blatnik kot ga imaš ti:)

Poglejte po internetu še malo za izpuhe arrow, so tudi lepi, meni osebno lepši kot leo vince gp style.

PS: ta izrok prodaja tudi arrow.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča da sem pri tebi videl, kako pridejo modri trakci na srebrni felgni, ker zdaj sem 100% da jih ne bom dal gor. Nekako mi ne pašejo, drugače pa , moram si umislit takšen zadnji blatnik kot ga imaš ti:)

Poglejte po internetu še malo za izpuhe arrow, so tudi lepi, meni osebno lepši kot leo vince gp style.

PS: ta izrok prodaja tudi arrow.

LP

Ja mogoče na sliki ni tok uredu pa enmu je všeč drugmu pač ne.Men je u živo lepše.

Je tud arrow lep ampak dvomim da ima tak zvok!!

Lp

post-19783-1234867902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas lastnikov Z-ja z ABS sistemom? Zanima me namreč, kako se izkaže v praksi.

Odlično se izkaže, uporabljam ga že dve sezone in mi je že parkrat rešil situacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!