Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ola vsem!

Glede na to da se bliza sezonca, sem tud jaz pred nakupom novega izpusnega sistema... Nazacetku sem hotel akrapovica a se mi zdi nekako cenovno predrag, samo zato, da bi mel boljsi zvok (ajde in znamko :) ). Ampak sem mnenja da leovicni ma tud uredu zvok in tud z prebiranjem tega foruma prisel do ugotovitve da Leo pa ni tok napacna izbira saj ga vedno vec hvalte. Zdej vidim da tukaj gor veliko govora o GP leotih, men pa vizualno nekako ni usec :) ... In mam pa namen kupiti Factory varjanto, ki je pa seveda od GP drazji, ki pa mi je vizualno bolj usecen :).

Kar sem vas hotel vprasati, me zanima ce mogoce kdo ve oz. ima link,mnenje, zvok, kako pac Leo Factory zapoje, namrec na netu najdem vse Zje z Leo GP varjanto :).

Hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem vas hotel vprasati, me zanima ce mogoce kdo ve oz. ima link,mnenje, zvok, kako pac Leo Factory zapoje, namrec na netu najdem vse Zje z Leo GP varjanto :) .

LeoVince Factory: -

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Mi lahko nekdo pove, če lahko prazen akumolator na z750 normalno polniš ali ga moraš dati ven? Sorry za takšno vprašanje, samo boljše prej vprašati kot pa kasneje plačevati :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Mi lahko nekdo pove, če lahko prazen akumolator na z750 normalno polniš ali ga moraš dati ven? Sorry za takšno vprašanje, samo boljše prej vprašati kot pa kasneje plačevati :krneki:

Če imaš 'pametni polnilec' (npr Ctek) potem ni potrebno odklopit akumulatorja. V kolikor nimaš gelnega akumulatorja, preveri nivo tekočine in po potrebi dotoči destilirano vodo.

Če imaš pa kak bolj enostaven polnilec, pa raje odklopi akumulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Mi lahko nekdo pove, če lahko prazen akumolator na z750 normalno polniš ali ga moraš dati ven? Sorry za takšno vprašanje, samo boljše prej vprašati kot pa kasneje plačevati :krneki:

Odvisno od pollnilca in akumulatorja....vsekakor pa je bolje da ga daš ven, če nisi prepričan. Pa najprej odklopi -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zanima me, če je kdo mogoče na tanovem Z-ju menjal belanco? Kakšna je širina belance ter višina? Je kdo dal mogoče gor fatbar belanco, zanima me kako to zgleda :) V louisu sem jo gledal za 80 eur, vendar potem potrebujem še nosilce, ki pa stanejo tudi 80 eur :wacko:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
a je kdo na z-ju 06 menjal prenose ??

Če bi rad boljše pospeške, daj zaenkrat spredaj en zob manj, če ti bo premalo pa naslednjič še zadaj večjega, nisem pa menjal zob na Z-ju(ga nisem imel), vendar bi ti priporočal.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki ne štekam .Prodajalci pravijo, da so vilice nastavljive ...v veliko testih se pa zasledi da niso. Če so ... kaj se pa da nastavjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebno je nastaviti tako zadnje vzmetenje kot prvo, malo si preberi v pripročniku. Tovorniško ni nastavljeno niti v skladu z navodili iz priročnika, no vsaj pri mojem je bilo tako. Prvo leto sem se prav fajn guncal, predno sem se opogumil in sam naštelal vzmetenje in sedaj je motor čisto drugi. Jest sem najprej nastavil predvsem na svojo težo, motor se mi je še vedno zdel premehek, zato sem še bolj privil vzmet,,, moraš mal sam sprobavat in nastaviti svoji vožnji primerno...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda!

Kaj zdaj, se kaj vozi al nič. Madoniš, nekaj sameva ta tema, me je malo kar sram, sem rekel, da moram nekaj napisati. Če je kdo za, oz. ma malo preveč časa naj prilepi kakšno sliko svojega motorja, da naredimo temo malo bolj zanimivo.

Osebno ze naredil nekaj km, toliko, da dobim nazaj filing, kako zgleda sedeti na motorju :rolleyes: . malo heca mora biti.

Ima kdo namen v kratkem menjati izpuh? Jaz se ze nekaj casa odlocam, vendar nekako ni v denarnici prevec denarja, da bi se spuscal v taksne stroske. Upajmo, pa da bo cim prej kaj.

Lep pozdrav!

Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Če ma kdo za prodat bele original smerokaze (samo pokrovčke brez kablov) skupaj z žarnicami in vijaki, ki jih ima Z 750 letnik 2009, jih kupim za 25€.

Lp

post-19783-1237199610_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Če ma kdo za prodat bele original smerokaze (samo pokrovčke brez kablov) skupaj z žarnicami in vijaki, ki jih ima Z 750 letnik 2009, jih kupim za 25€.

Lp

:eek: ja hudiča, a vi maste pa oranžne žmigavce al kaj ? moj je 05 pa ma bele :rolleyes:

post-3412-1237221883_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če se v Sloveniji da dobiti BELega kawasakija z750?

Letnik 2009 da je bel in črn?

Hvala

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če se v Sloveniji da dobiti BELega kawasakija z750?

Letnik 2009 da je bel in črn?

Hvala

Lep pozdrav!

Ne ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!