Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zares lep Z!!!! Cisto po mojem okusu!!

ravno danes sm narocu ermax zadek, zdej pa me zanima a si moral menjat rele? pa sprednji zmigavci so mi tut full vsec! mi lahko napises kje si jih kupil in kolk si dal zanje?? lahko na privat, da ne bo nepotrebne reklame!! hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zares lep Z!!!! Cisto po mojem okusu!!

ravno danes sm narocu ermax zadek, zdej pa me zanima a si moral menjat rele? pa sprednji zmigavci so mi tut full vsec! mi lahko napises kje si jih kupil in kolk si dal zanje?? lahko na privat, da ne bo nepotrebne reklame!! hvala

Ja sem moral dati releje zmes. Žmigavce in releje sem nabavil v Louisu. Če rabi kdo komplet ermax kit, (blatnik, bug, zadek, šipca) imam še en komplet za prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem moral dati releje zmes. Žmigavce in releje sem nabavil v Louisu. Če rabi kdo komplet ermax kit, (blatnik, bug, zadek, šipca) imam še en komplet za prodat.

hvala za odgovor!

majo res hude stvarce ermax, mal drazi, sam je pa estetsko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še jaz pokažem bratovega Z-ja 2004 letnik 5000km (zaradu službe, da nebote mislil da so zbiti) men je na motorju svetoven airbraš, moram rečt da je poslikava res vrhunska pa še drago ni bilo, potem druga belanca, drugi žmigavci BUG spojler, pokrov zadnjega sedeža, drug nosilec tablice, druga ogledala, Crash pad men je SVETOVEN motor bi ga kar zamenjal z mojim. :)

post-19795-1237669977_thumb.jpgpost-19795-1237669982_thumb.jpg

post-19795-1237669988_thumb.jpgpost-19795-1237669993_thumb.jpg

post-19795-1237670000_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še jaz pokažem bratovega Z-ja 2004 letnik 5000km (zaradu službe, da nebote mislil da so zbiti) men je na motorju svetoven airbraš, moram rečt da je poslikava res vrhunska pa še drago ni bilo, potem druga belanca, drugi žmigavci BUG spojler, pokrov zadnjega sedeža, drug nosilec tablice, druga ogledala, Crash pad men je SVETOVEN motor bi ga kar zamenjal z mojim. :)

No ja, airbrush ni niti približno vrhunski, smo že boljše vidli. :whistle: Je pa res, zelo lep motor, takoj bi ga imel.

Popravljeno . Popravil CarLazar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, naj tudi moj Z dela družbo vašim :naughty:

Zdaj pa še samo vreme počakat potem pa gremo :rolleyes:

post-11804-1237724922_thumb.jpg

post-11804-1237724939_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še jaz pokažem bratovega Z-ja 2004 letnik 5000km (zaradu službe, da nebote mislil da so zbiti) men je na motorju svetoven airbraš, moram rečt da je poslikava res vrhunska pa še drago ni bilo, potem druga belanca, drugi žmigavci BUG spojler, pokrov zadnjega sedeža, drug nosilec tablice, druga ogledala, Crash pad men je SVETOVEN motor bi ga kar zamenjal z mojim. :)

Meni je poslikava lepa, nimam pojma zakaj enim ne diši?! Mogoče, če bi bili srčki in rožice gor bi blo pa vredu?

Tudi izvedba je solidna, ker vem kako se to dela, ker sem se enkrat lotil tega, pa je bila jeba, je treba veliko znanja in domišlije, proporcionalnega pozicioniranja, da narediš solidno! Kje je pa pokrove hladilnika kupil ali so originalno od Z1000 ?

Ni kaj lep motor! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za lastnike Zjev - se ta motor malo trše prestavlja? Imel sem 2001 ZX6r pa se je dosti bolj rahlo šaltaval, tle je treba bit kr bolj konkreten, sicer ni uspeha. Občutek imam, da ko se dobro ogreje motor, se prestavlja lažje, ampak še zdaleč ne tako kot ninja. Je mogoče kriva še prva ketna, še prvo olje v menjalniku? Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za lastnike Zjev - se ta motor malo trše prestavlja? Imel sem 2001 ZX6r pa se je dosti bolj rahlo šaltaval, tle je treba bit kr bolj konkreten, sicer ni uspeha. Občutek imam, da ko se dobro ogreje motor, se prestavlja lažje, ampak še zdaleč ne tako kot ninja. Je mogoče kriva še prva ketna, še prvo olje v menjalniku? Hvala za odgovore!

Meni menjalnik čisto sede, sicer imam novejši letnik.

Drugače pa praviš, da imaš prvo olje :headbang: ?, slabse res ne more biti :whistle: . Menjaj olje, pa poročaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za lastnike Zjev - se ta motor malo trše prestavlja? Imel sem 2001 ZX6r pa se je dosti bolj rahlo šaltaval, tle je treba bit kr bolj konkreten, sicer ni uspeha. Občutek imam, da ko se dobro ogreje motor, se prestavlja lažje, ampak še zdaleč ne tako kot ninja. Je mogoče kriva še prva ketna, še prvo olje v menjalniku? Hvala za odgovore!

ja, menjalnik res ni nevemkako mehek. je pa bilo pri meni (06) po prvem servisu in menjavi olja veliiiiiko bolje. proti menjalniku na fazerju (03) je res občutno slabši(v smislu natančnosti in mehkobe prestavljanja). a se navadiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav še 1x :P

Zdej me pa še zanima kaj pomeni tole = Kawasaki z750 ???K9??? A ta K9 pove da je to 2009 model al kaj??? Sem nov tako da prosim brez sprenevedanja in me pač zanima :alien1: :alien1:

Pa kar se tiče ABS me zanima....je ABS na obeh zavorah ali samo na sprednji? In če je samo na sprednji potem lahko bremzo do konca stisneš v hudih trenutkih ne da bi te vrglo z motorja??? Pač k zabremzaš na prvo da ti ne dvigne motor itd..

Pa sorry vsak je enkrat prvič na temu področju...imam namen kupiti Zja zato me zanima;)

Hvala

Lep dan še naprej (ni glih lep ampak ok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki z750 ???K9??? A ta K9 pove da je to 2009 model al kaj???

Da. To je modelno leto. Včasih so lahko samo druge barve, lahko je modifikacija in posodobitev modela, lahko pa je čisto nov - kakor kdaj.

Za ABS in delovanje le-tega pa je že odprta tema - poglej in preberi si tam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja olje je bilo menjano pred 200 kilometri (Castrol Grand Prix, SAE 10W-40), če prav razumem je menjalniško in motorno olje skupno, torej zamenjano. Bom poskusil še kakšnega drugega Zja, pa da vidim, če se oba isto prestavljata, pa je to to... Škoda, da odkrivam toplo vodo :rolleyes:

Že v neki drugi temi sem spraševal, pa žal nisem dobil odgovora; zanima me namreč, kako se obnese LeoVince GPStyle EVO II na tem motociklu? Trenutno imam Akrapoviča titanium, pa me zanima, če je razlika ogromna in se mi splača zadevo menjati in homologirati?

Hvala vsem za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če imaš možnost preizkusit še drugega potem najprej to naredi, potem pa boš videl, če je kakšna razlika.

Glede Leo vinceta pa: Sam nimam ne ne enega ne drugega, vendar pa če imaš samo lonec od akrapoviča, pa če bi dal potem samo lonec od Leovinceta gor, je praviloma razlika samo v različnem zvoku motorja, akrapo ima ponavadi bolj globok zvok(bas), leo vince pa bolj rezek zvok, za primerjavo pobrskaj po youtube, se fantje dosti snemajo, pa lahko primerjaš zvok.

Če pa bi deval na motor komplet izpuh s krivino, pa bi definitivno bila razlika, (s predpostavko da imaš sedaj na motorju samo lonec od akrapoviča).

Po moje se ti ne splača menjati,

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, menjalnik res ni nevemkako mehek. je pa bilo pri meni (06) po prvem servisu in menjavi olja veliiiiiko bolje. proti menjalniku na fazerju (03) je res občutno slabši(v smislu natančnosti in mehkobe prestavljanja). a se navadiš.

Do prvega servisa se v olju nabere kar nekaj opilkov, kateri so posledica prilagajanja zobnikov v menjalniku (ker imajo zobniki tolerančno polje in iz tega sledi da niso vsi zobniki enakih mer). Zato so lahko opilki posledica težav pri pretikanju v menjalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi sam se odločam za Z750-ko, verjetno za starejši model (2004-2006), saj je ta prijaznejši za denarnico. Ker sem višje rasti (dobrih 190cm), me zanimajo izkušnje voznikov, ki so visoke 190+ cm. Morda se je o tem že govorilo v tej temi, bežno sem jo pregledal, ampak nisem našel veliko govora na to temo, morda tudi kaj spregledal. Prebral sem le, da se priporoča steklo za voznike višje rasti.

Sem pa govoril s kolegom, lastnikom Fazerke, ki je pravil, da je vozil tudi Zja in da se mu zdi precej manjši od Fazerke, čeprav se meni ne zdi tko.

Kakorkoli rad bi slišal predvsem izkušnje od lastnikov, višjih od 190cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je zelo majhen...magar si poglej na internetu če kdo prodaja in si ga pejt ogledat pa se usedi in boš vedu takoj kako pa kaj;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je zelo majhen...magar si poglej na internetu če kdo prodaja in si ga pejt ogledat pa se usedi in boš vedu takoj kako pa kaj;)

ni tako majhen. še posebej v primerjavi s cestaki. pa tudi v razredu ni majhen.(hornet je manjši)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!