Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Mam eno vprašanje... v zadnjem letu mi je 4x prekurilo varovalko za števec oziroma za sprednjo konzolo in me zanima če se je to komu drugemu tudi že naredilo? Sem na uradnem servisu vprašal ,če bi pregled spadal pod garancijo, ker je motor še v garanciji, pa so rekli da ne!!!!In me zanima če je to res da elektronka ne spada pod garancijo? Zdaj sem dal namesto 10A varovalke 15A in bom videl ali je napetost samo malo previsoka oziroma če mi bo tudi to skurilo. Komentarji bi bili dobrodošli, če pa se kdo na to spozna se pa priporočam.

Lp

kako ne spada???? :wallbash: -sej brez nje motor ne gre nikamor (razen po klancu navzdol)

ti lepo pejt nazaj in :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem dal namesto 10A varovalke 15A

To ni najboljša rešitev. LAhko, da imaš kej v stiku ali pa so slabi kakšni kontakti.

Tudi men se zdi čudno, da nočejo tega pod garancijo pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore

Poslušte to...Kličem panigaza in mi reča da to definitivno ne spada pod garancijo...Kličem Čarmana je reku to je 100% pod garancijo in da nj njemu prpelem in da mi bojo zrihtal klub temu da je motor kuplen pr panigazu... Js u živlenu ne grem vč k panigazu!!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore

Poslušte to...Kličem panigaza in mi reča da to definitivno ne spada pod garancijo...Kličem Čarmana je reku to je 100% pod garancijo in da nj njemu prpelem in da mi bojo zrihtal klub temu da je motor kuplen pr panigazu... Js u živlenu ne grem vč k panigazu!!!!

Lp

reklama pa taka

Čarman pa dosedaj pohvalno

Sporoči kaj je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha d best ... se prav če pr njih nabavš motor pa nima štroma not ....to ni njihova stvar looool :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje... v zadnjem letu mi je 4x prekurilo varovalko za števec oziroma za sprednjo konzolo in me zanima če se je to komu drugemu tudi že naredilo? Sem na uradnem servisu vprašal ,če bi pregled spadal pod garancijo, ker je motor še v garanciji, pa so rekli da ne!!!!In me zanima če je to res da elektronka ne spada pod garancijo? Zdaj sem dal namesto 10A varovalke 15A in bom videl ali je napetost samo malo previsoka oziroma če mi bo tudi to skurilo. Komentarji bi bili dobrodošli, če pa se kdo na to spozna se pa priporočam.

Lp

Uredi zdaj pri tem,ko si napisal!Nato pa pokliči na DKS v Maribor in vse skupi razloži!Ker kot generalni uvoznik "mora" zoper takšnega prodajalca ustrezno ukrepat! :evilgrin: Bi pa na tvojem mestu zadevo prvo uredil,ker jo pač glih lepo gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bolj nov na forumu, pa imam vprašanje glede Kawasaki z-750. Imam namreč 189cm, pa me zanima ali je to definitivno premajhen motor za moje mere, ali je ok. Mogoče kakšne izkušnje?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bolj nov na forumu, pa imam vprašanje glede Kawasaki z-750. Imam namreč 189cm, pa me zanima ali je to definitivno premajhen motor za moje mere, ali je ok. Mogoče kakšne izkušnje?

l.p.

zgledu bo premajhen (sam kateri pa ne bo???), za vožnjo (kar je edino merilo) pa morš probat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore

Poslušte to...Kličem panigaza in mi reča da to definitivno ne spada pod garancijo...Kličem Čarmana je reku to je 100% pod garancijo in da nj njemu prpelem in da mi bojo zrihtal klub temu da je motor kuplen pr panigazu... Js u živlenu ne grem vč k panigazu!!!!

Lp

Jaz imam s Panigazom do danes le dobre izkušnje --- bi bilo dobro slišat tudi drugo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bolj nov na forumu, pa imam vprašanje glede Kawasaki z-750. Imam namreč 189cm, pa me zanima ali je to definitivno premajhen motor za moje mere, ali je ok. Mogoče kakšne izkušnje?

l.p.

Sem tvojih mer. Če je to povezano z velikostjo - mene po cca 200 km brez postanka začnejo boleti kolena (rit pa rešujem s kolesarskimi hlačami pod ledrom - seveda ne poleti;). Če si vzamem na takšno razdaljo 10 min odmora - največkrat združim s tankanjem, gre vse b.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bolj nov na forumu, pa imam vprašanje glede Kawasaki z-750. Imam namreč 189cm, pa me zanima ali je to definitivno premajhen motor za moje mere, ali je ok. Mogoče kakšne izkušnje?

l.p.

na večini ostalih motorjev bi zgledal še manjši. js mam 185cm, pa gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še v tej temi vprašu, mene predvsem zanima, če je kdo vozil oba motorja in sicer novo hondo hornet 600 (od 2007 letnika dalje) in novega Z750?

Sedaj imam kawasakija ER6N in sem zadovoljen z njim, predvsem ima lep navor motor, pa vseeno mogoče razmišljam o nakupu ali Z750 ali hornetko 600 ki mi je zelo lepa.

Z750 naj bi imel tudi lep navor v srednjih vrtljajih, vendar me vseeno bolj mika za nakup hornetke, pa ne vem koliko je "mrtva" v spodnjih oz srednjih vrtljajih, v najvišjih predvidevam da ne gre kaj slabše od Z750, ali pač se motim?

In nasplošno če je kdo vozil oba, me zanimajo vaši občutki teh dveh motorjev, kakšna razlika je v pospeških, prekladanje med ovinki,stabilnost v ovinkih, vzmetenje itd.

Hvala vnaprej za kakršnokoli pomoč .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še v tej temi vprašu, mene predvsem zanima, če je kdo vozil oba motorja in sicer novo hondo hornet 600 (od 2007 letnika dalje) in novega Z750?

Sedaj imam kawasakija ER6N in sem zadovoljen z njim, predvsem ima lep navor motor, pa vseeno mogoče razmišljam o nakupu ali Z750 ali hornetko 600 ki mi je zelo lepa.

Z750 naj bi imel tudi lep navor v srednjih vrtljajih, vendar me vseeno bolj mika za nakup hornetke, pa ne vem koliko je "mrtva" v spodnjih oz srednjih vrtljajih, v najvišjih predvidevam da ne gre kaj slabše od Z750, ali pač se motim?

In nasplošno če je kdo vozil oba, me zanimajo vaši občutki teh dveh motorjev, kakšna razlika je v pospeških, prekladanje med ovinki,stabilnost v ovinkih, vzmetenje itd.

Hvala vnaprej za kakršnokoli pomoč .)

lp

Ti kup Z-ja se boš dobr odloču. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se temu motorju res gštel krivi ker ima premocn motor za ta gštel. To mi je prjatu reku pa me zanima kva vi o tem pravte k ga vozte ;) Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se temu motorju res gštel krivi ker ima premocn motor za ta gštel. To mi je prjatu reku pa me zanima kva vi o tem pravte k ga vozte ;) Lp Jure

ko se ti bo začel krivit, boš verjetno motor že prodal, in kupoval boljšega( z boljšimi ostalimi komponentami), ali pa boš na tleh, ker te ostale komponente in razmere na cesti ne bodo zdržale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce kupm ze skrivlenga ?:P hehe ^^am ja to pol pomen da se krivi ... a to se vsem motorjem al samo temu ker je to serijska napaka al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se temu motorju res gštel krivi ker ima premocn motor za ta gštel. To mi je prjatu reku pa me zanima kva vi o tem pravte k ga vozte ;) Lp Jure

Če se normalno voziš, bo ta motor čist ok, za divjanje pa ta motor vsekakor ni, pa ne samo zaradi štela, ampak dobesedno zaradi vsega; pa ne me narobe razumet, z njim lahko tud naščiješ večino cestakov, ampak ne zaradi tega, ker bi bil motor dober(ne rečem niti, da je slab), ampak zato, ker ima večina ljudi cestake za gledat in ne za vozit.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Če koga zanima prodam od Puiga zadnji karbonski blatnik za Zja 750 letnik 2007-2009... Paše kot ulito 5 minut se zamudiš da ga gor daš... Z njim sem prevozu 200km. za 100€v trgovin je 140€

post-19783-1239717578_thumb.jpg

post-19783-1239717626_thumb.jpg

post-19783-1239717674_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me, če je mogoče kdo že delal kake 'poskuse' z originalnim izpušnim sistemom (od 2007 naprej)

oziroma kaj je možno odstranit dušilec ven brez da se ga kakorkoli reže ali nepopravljivo uniči :?

ker zadnji del izpuha je pritrjen z vijaki, vendar so se zaradi toplote tako 'zapekli' da se jih ne da več odviti, pa bi najprej vprašal preden naredim kako neumno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me, če je mogoče kdo že delal kake 'poskuse' z originalnim izpušnim sistemom (od 2007 naprej)

oziroma kaj je možno odstranit dušilec ven brez da se ga kakorkoli reže ali nepopravljivo uniči :?

ker zadnji del izpuha je pritrjen z vijaki, vendar so se zaradi toplote tako 'zapekli' da se jih ne da več odviti, pa bi najprej vprašal preden naredim kako neumno .)

Hehe, isto vprašanje si jaz zasavljam ze kaksen teden :):P. Vendar se mi zdi, da bolj kot ne z zadnjega dela izpuha, ni nobenih opcij, cesar koli odstranjevati.

glede vijakov, ce ne bos moral odvijaciti, najbolje, da povrtas glave vijaka, do takšne stopnje, da odpadejo in odstane samo navoj, potem ko odstranis pokrov izpuha, pa z klescami odvijacis navoje, predhodno bi jih bilo potrebno malo pospricati z WD40, toliko, da se vse skupaj malo sprosti. Vendar je omenjeni postopek reskiran, kajti če odlomiš vijak, in ti ostane drugi del privijace, se lahko kar poslovis od izpuha :unsure: .

Vseno se mi zdi bolje kupiti drugi izpuh, npr. LeoVince, pa si zmagal. Pustimo original kot je pa bo se mi zdi se najbolj. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Mene pa neki zanima. Imam namen kupiti z750s in sicer sem gledal malo in nasel pri rmoto tistega modrega ki je na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pa me zanima ce kdo pozna tisti motor. Nebi rad da bi imel zbite kilometre ali da bi bil zjahan. Pise da ima 16000km. Danes sem ga sel gledat pa ni bilo sefa doma tako da se nisem mogu pogovorit samo pogledal sem. Zgleda dokaj lep samo v notranjost pa ne vidim kaksen je. Opazil sem samo to ko das kontakt ko se pumpa vklopi in ko neha delat zzzz potem neki zaškrca notri cirka dve sekundi. Kaj bi lahko to bilo, pa ce ga kdo pozna oziroma ve njegovo zgodovino bi prosu ce napise.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!