Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Mam enga Nuvija, ki pa ni namenjen za motor. Na hitro sem preletel net pa nisem dobil nič uporabnega, kje bi se kak spodoben nosilec dobilo, tko da če je kdo kaj opazu al pa bo zdej čez zimo kaj ustvarjal doma, naj napiše kako idejo.

Jst ustvarjam nosilec, v katerem bo telefon, ki mi bo služil kot kamera ali pa gps. Trenutno imam zbran ves material, samo še primerno objemko dobim, pol se pa na polno lotim sestave. Sistem, ki sem si ga zamislil je zelo preprost. Čakam, da se začnejo dopusti, da si lahko opremo sposodim iz šihta (dremla, makito). Ko dokončam bom poslikal pa opisal postopek in objavil tukaj gor. Računam, da mi bo ratalo do novega leta že vse dokončati.

PS. Drugače, pa imamo zelo funkcionalno tank torbo, kjer ima na zgornjem delu posebej prostor za gps pa še zelo je zaščiten pred vremenskimi vplivi. Lahko bi se še mal pozanimal v tej smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS. Drugače, pa imamo zelo funkcionalno tank torbo, kjer ima na zgornjem delu posebej prostor za gps pa še zelo je zaščiten pred vremenskimi vplivi. Lahko bi se še mal pozanimal v tej smeri.

Vendar, kot je bilo že nekje omenjeno, so tovrste torbe zelo slabe, kajti v toplem vremenu, se GPS, zelo greje pod tisto "plastiko" in se zadeva zelo rada ugaša, zaradi toplotne zaščite. Zunanja montaža je zelo praktična, vendar imajo tovrstni sistemi svoje slabe lastnosti.

Ena iz med teh je, če je zadeva narejena Home made, in pride do soočenja čelada--->"balanca", se lahko slabo konča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam enga Nuvija, ki pa ni namenjen za motor. Na hitro sem preletel net pa nisem dobil nič uporabnega, kje bi se kak spodoben nosilec dobilo, tko da če je kdo kaj opazu al pa bo zdej čez zimo kaj ustvarjal doma, naj napiše kako idejo.

post-10416-1228770206_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem. Montiram višjo protivetrno šipo, pa me zanima kere šraufe moram odvit, da lahko pritrdim nosilce. Navodila so zelo slaba. Sam vem, da vijaki ki so pritrjeni skozi balanco, zdej pa zanima, če treba plastiko dol odvit, če češ zravn pridt. Če ma kdo izkušnje, bi prosu če lahko pove svoj postopek, ki ga je izvedel za montažo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odviješ plastično zaščito vilic (inbus), smerokaze (inbus), kovinski nosilec smernika (2xm8), vijake originalne veterne zaščite in vijake na spodnji strani maske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odviješ plastično zaščito vilic (inbus), smerokaze (inbus), kovinski nosilec smernika (2xm8), vijake originalne veterne zaščite in vijake na spodnji strani maske.

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok, mogoče kakšno malo spremembo v navoru v nižjih obratih. No tako je bilo na moji xt, sicer je imela leo vince, ampak je itak vseeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolk je pri tem motorju kaj končna hitrost gre na zadnjo brez problema????????

Če se pomatraš s sklopko pol gre na zadnjo :D končna 170. R varjanta pa vsekakor ni za divjat ker se v hitrih ovinkih zvija ceu moped. Pri 130 je že kriza. To je motorček za se kulturno peljat in včasih skočit na makadam. Vsekakor je pa igračka na zaprtih ovinkih :D Udoben kulturen moped za po mestu ali za kakšno turco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj o r varianti sploh ne razmišljam!!! r varianta ni lep

Ja no če se furaš na lepoto in ne na uporabnost pol si nabavi hondo fmx al pa kak tak SM k je mal lažji :> Pa še lažje poziraš k gre lažje na zadnjo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no če se furaš na lepoto in ne na uporabnost pol si nabavi hondo fmx al pa kak tak SM k je mal lažji :> Pa še lažje poziraš k gre lažje na zadnjo :lol1:

honda ma še manj moči ko yamaha ktm- se mi zdi pa brezveze ker so zelo kratki servisni intervali pa še neudoben sedež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvija in x in r verzijo v ovinku:) Na zadnjo gre brez sklopke samo gas prbiješ pa je, no vsaj za x verzijo govorim. Servis te košta 50 eur(olje, filter, potrošni material, delo), vsaj mene je, končna je 175, sam jo je težko dosečt, recimo da samo na avtocesti, drugače na regionalni se približaš 160km/h kar je čisto zadosti, če se voziš sam potegne dokaj vredu, če sta 2 je že problem. Če si bolj adrenalinski tip, ti ga odsvetujem, ker se boš prehitro naveličal pospeškov, če pa ti je za to vseeno pa je prava izbira. Motor je tudi dokaj težak, sploh če si majhen je to problem, drugače ne. Če razmišljaš o kakšni predelavi, da bi pridobil konje se ti ne splača, ker stane preveč, (izpuh kompletni,airbox komplet, računalnik, odmična,...) predrago vglavnem. Kot sem rekel za uživancijo pa čisto zadosti!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pomatraš s sklopko pol gre na zadnjo :D končna 170. R varjanta pa vsekakor ni za divjat ker se v hitrih ovinkih zvija ceu moped. Pri 130 je že kriza. To je motorček za se kulturno peljat in včasih skočit na makadam. Vsekakor je pa igračka na zaprtih ovinkih :D Udoben kulturen moped za po mestu ali za kakšno turco.

LP. Rad bi sam povedal, da se ne strinjam z izjavo, da se motor zvija pri višjih hitrostih. Saj jaz tega nism porajtu. Mogoče zaradi moje teže 70kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Rad bi sam povedal, da se ne strinjam z izjavo, da se motor zvija pri višjih hitrostih. Saj jaz tega nism porajtu. Mogoče zaradi moje teže 70kg.

Ko polagaš ovinek s hitrostjo 130 km/h je to kr dobro čutit tko, da al še nisi šu skoz ovink 130 al pa ma tvoja xt trde vzmeti. X varjanta gre bolje skoz hitre ovinke kot R. Moja se pr 130 tolk junga da jo morm s koleni prijet rezervar in jo mal umirit :D

Še nekaj. Sm najdu leovince auspuhe za XT660 za 360 e + 20 e poštnina. Kolk so leoti pr nas a kdo kej ve ?

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res taka cena jih uzam!! Jz sm dal za njih 450 eur in sicer prek enga ko jih iz nemčije dobiva.Pri nas pa so okorog 600 eur. Kje pa si našel to stran ali ponudbo?? Me zanima če imajo tudi za druge modele?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res taka cena jih uzam!! Jz sm dal za njih 450 eur in sicer prek enga ko jih iz nemčije dobiva.Pri nas pa so okorog 600 eur. Kje pa si našel to stran ali ponudbo?? Me zanima če imajo tudi za druge modele?

LP

Ebay.it

A je kakšna razlika v zvoku leota pa akrapota ?

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko polagaš ovinek s hitrostjo 130 km/h je to kr dobro čutit tko, da al še nisi šu skoz ovink 130 al pa ma tvoja xt trde vzmeti. X varjanta gre bolje skoz hitre ovinke kot R. Moja se pr 130 tolk junga da jo morm s koleni prijet rezervar in jo mal umirit :D

Še nekaj. Sm najdu leovince auspuhe za XT660 za 360 e + 20 e poštnina. Kolk so leoti pr nas a kdo kej ve ?

LP. To je res pocen za auspuhe. Pr nam so 450€, drgač pa sm najdu ene rablejene gianeli za 350€ pa tuhtam a jih vzamem ali ne. Jih morm še u živo slišat.

Za tale auspuhe prek ebaya a dobiš homulogacijo zravn? Če dobiš potem sem tudi sam zaintirisiran za takšen nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko polagaš ovinek s hitrostjo 130 km/h je to kr dobro čutit tko, da al še nisi šu skoz ovink 130 al pa ma tvoja xt trde vzmeti. X varjanta gre bolje skoz hitre ovinke kot R. Moja se pr 130 tolk junga da jo morm s koleni prijet rezervar in jo mal umirit :D

No ja kar se tiče ovinkov dvor- kočevje smo se vozil okrog 140-150kmh, in pr 140 sm tud s tačko drajsu po tleh tko (tle sm se pošten usral :wacko: ), da tud vzmeti niso ble kej trde. Mam pa na 3. zobu zadnje vzmeti štiman.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay.it

A je kakšna razlika v zvoku leota pa akrapota ?

Leo vince je glasnejši. ter imaš zraven štiri različne dušilce:) Drugače pa je pri obeh lep zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. To je res pocen za auspuhe. Pr nam so 450€, drgač pa sm najdu ene rablejene gianeli za 350€ pa tuhtam a jih vzamem ali ne. Jih morm še u živo slišat.

Za tale auspuhe prek ebaya a dobiš homulogacijo zravn? Če dobiš potem sem tudi sam zaintirisiran za takšen nakup.

Pomoje more bit homologacija zravn ker so auspuhi novi. Predn ih bom pa naroču bom pa kak mail poslal. Tko da se bom naslednje leto še z večjim užitkom pelal :D Zdej se pa itak ne morm k sm si nek roko zjebal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!