Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Spomn se da ti ne bo noben kupu motorja k je 1500 e cenejši od novega :D

zakaj že? a miš da kr vsi denar serjejo? za nekoga je 1500€ ogromnu si bo pač kupu leto al pa dve star motor tak kot jst recimo zakaj bi dajeu 1500€več ko pa lahko praw tku kupš supr motor in trkam po mizi k mi dela za enkrat super. največ boš pa zgubu ti če ga boš čez 2 -3 leta prodal,pa še zmer mi nis odgovoru na vprašanje :whistle:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že? a miš da kr vsi denar serjejo? za nekoga je 1500€ ogromnu si bo pač kupu leto al pa dve star motor tak kot jst recimo zakaj bi dajeu 1500€več ko pa lahko praw tku kupš supr motor in trkam po mizi k mi dela za enkrat super. največ boš pa zgubu ti če ga boš čez 2 -3 leta prodal,pa še zmer mi nis odgovoru na vprašanje :whistle:

No pa da ti ogovorim :) pač če maš 4.500 e in ne morš spraskat tistih kurčevih 1500 je to tvoj problem. Jst vem da zgubu ne bom nč ker motorja ne bom prodajal. Če me zamika drug motor bom spet kupu 1300 in xt meu za po gozdu :D kaj misliš zakaj nism hotu xtx ? Ker je za na cesto. Jst sm pa sebi nabavu motor tudi za teren ker za po cesti bi se ga kmalu naveličal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa črne barve tut ni blo v oglasu :D Brembo vsak ma svoje veselje ne. Jst sm pač prejšn motor prodal pa dodal mal dnarja pa je zneslo za novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas nameščene ščitnike rok na R verziji in ali imate kakšno sliko kako to izgleda, ker bi jih kupil, vendar ne vem ali vredu izgleda.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas nameščene ščitnike rok na R verziji in ali imate kakšno sliko kako to izgleda, ker bi jih kupil, vendar ne vem ali vredu izgleda.

LP

A boš klestil po vlakah pa vozu po kozjih stezicah ? Al te zebe u roke ? :) Na avtonetu se ena mende prodaja z vso to opremo pa si jo poglej.

Jst sm zdej pršu iz gozda :D Kako fajn gre to po makadamu :D

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš klestil po vlakah pa vozu po kozjih stezicah ? Al te zebe u roke ? :) Na avtonetu se ena mende prodaja z vso to opremo pa si jo poglej.

Jst sm zdej pršu iz gozda :D Kako fajn gre to po makadamu :D

Imam montirane originalne yamahine. Zgelda OK, ampak za nizke temperature ne nudijo nobene zaščite-so preozke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš klestil po vlakah pa vozu po kozjih stezicah ? Al te zebe u roke ? :) Na avtonetu se ena mende prodaja z vso to opremo pa si jo poglej.

Jst sm zdej pršu iz gozda :D Kako fajn gre to po makadamu :D

Predvsem zaradi mrzlega vremena :D

Imam montirane originalne yamahine. Zgelda OK, ampak za nizke temperature ne nudijo nobene zaščite-so preozke.

Maš mogoče kakšno fotko in zanima me kako je to nameščeno. Ali grejo potem uteži balance dol ali se vseeno pritrdijo na ročko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original za XT-jko protektorji so skoraj 100€. Potem sem gledal pa še ene univerzalne, so pa vsega 25€, ampak so zgledali bolj švoh in jih pol nisem vzel. Sej če ne ščitijo veliko pred mrazom, se jih ne splača dat gor za tako ceno, po kakšnih brezpotjih se pa z XT-jko tudi ne voziš, da bi te veje sekale po prstih. Ko bomo stari bomo pa BMWje vozili in bomo imeli ogrevane ročke :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za te ščitnike se da dokupit dodatne plastike ki protektorje še povečajo. Se ih da nataknt na vrhu. original by yamaha :>

učerej pa smo te vidli na črpalki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče na xtr montirano povišano šipo? Kako se stvar obnese?

Jazst sem jo dobil, ko sm kupil motor. Nekaj cajt sem se vozil z njo. Grda je res, in pritrditev se mi nekak ne zdi najbolj posrečena, kr zvijalo jo je sem in tja pri največjih hitrostih. Daje občutek k da jo bo glihkr odtrgalo. No, ni je. Sicer pa je bla veterna zaščta zelo dobra. Ko sem jo dal dol sm bil kr presenečen kako piha. Zdej glavo mal nižje držim =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi to zanima.

Včeraj kupil in zmantiral povišano šipo (original Yamaha) , danes je prestala prvi dežni test .

Zaščita je neprimerno boljša, do 120 vetra skoraj ne čutiš. Zraven dobiš tudi komplet kovinskih nosilcev, s katerimi dodatno učvrstiš masko motorja, tako da ni nobenega zvijanja! Je pa zadeva oblikovana tako, da veter in dež odbija tudi na stran ter s tem zmanjšuje obremenitev rok. V kombinaciji z ščitniki rok je ful dobra zadeva za umirjeno križarjenje, z lahkoto ji odpustim ponesrečen izgled :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kupil in zmantiral povišano šipo (original Yamaha) , danes je prestala prvi dežni test .

Zaščita je neprimerno boljša, do 120 vetra skoraj ne čutiš. Zraven dobiš tudi komplet kovinskih nosilcev, s katerimi dodatno učvrstiš masko motorja, tako da ni nobenega zvijanja! Je pa zadeva oblikovana tako, da veter in dež odbija tudi na stran ter s tem zmanjšuje obremenitev rok. V kombinaciji z ščitniki rok je ful dobra zadeva za umirjeno križarjenje, z lahkoto ji odpustim ponesrečen izgled :naughty: .

kolko pa stane ta zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zadevo rešu tko da rit premaknem bolj nazaj in se naslonim na veter :D Drgač tiste šipe niti podrazno ne dam gor ker ni potovaln motor in se redko vozim 130 km/h. :topic: Dozzi vozš kej ? treba javornik spet obiskat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem poznal človeka ki je imel visoko šipo, samo je v komi pa ga na morem vprašat........

Se strinjam, da to ni potovalni motor in za noben denar je ne zmontiram gor, sicer je pa okus posameznika kaj hoče doseči. enim ni vider pomemben, nam pa je :P

Mattithyahu, mislim da mi še nisi pokazal slike, kak si spedenal yamahco.... prvo tisto po nesreči, drugo pa iz R v X?

lepo se imejte, pa lep dan želim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!