Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

LP. Kot prvo jst nimam nobenih problemov prehitet avto če vozi le ta 100kmh. Motor hitro povleče do 130 do 140 pol pa gre vedno počasnej do 170 kmh. Nevem kaj so to ene izjave zarad upora. Jest nimam nobenih problemov do 140kmh, kar grem pa več se mal sklonim in gre brez problema. Mogoče tudi zaradi moje višine k merm sam 170 cm . Motor je za moje pojme res allrounder. Lah ga pelješ športno in držiš cestake in nakede brez problema. Potem kar se tiče makedama in gozdnih potk se da posod pridt z motorjem. Mal je sam preveč težak kar se pozna na zahtevnem terenu (hitr zašvicaš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, jst jo mam tudi v Postojni v garaži. In isto sem kupil novo in črno. Če ne bi veljalo tisto, da se motorja in bab ne posoja, bi ti z veseljem dal za probo, sam tko že vem, kako to zgleda, ko boš šel na prvi furci prehitevat avte, ki vozijo 100km/h potem pa pripiču v kandelaber, ker nisi navajen takega upora in slabega krmiljenja pri tej hitrosti :whistle: :trance_33_sleep:

Pol ko nabaviš mašinco, se bomo mogli zment za kako furco, mi boš razkazu te makadamske poti. Jst se zdej dokler je še bolj nova malo izogibam makadama in luž, samo zdej ko bodo bolj mrzli časi, pride tut to na vrsto :closedeyes:

Ma crossa sm meu tko da prbližno vem kako se vozi. Tut Xt600 sm že vozu pa še jo bom k zdej pride tip iz morja. Na probni vožnji pa verjetno nebi garal do konca ker ni moj motor. Evo ko jo nabavim greva do ilirske bistrice po javornikih. Tam še nism biu ampak ni panike morm nekje met eno karto od krpanove poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Kot prvo jst nimam nobenih problemov prehitet avto če vozi le ta 100kmh. Motor hitro povleče do 130 do 140 pol pa gre vedno počasnej do 170 kmh. Nevem kaj so to ene izjave zarad upora. Jest nimam nobenih problemov do 140kmh, kar grem pa več se mal sklonim in gre brez problema. Mogoče tudi zaradi moje višine k merm sam 170 cm . Motor je za moje pojme res allrounder. Lah ga pelješ športno in držiš cestake in nakede brez problema. Potem kar se tiče makedama in gozdnih potk se da posod pridt z motorjem. Mal je sam preveč težak kar se pozna na zahtevnem terenu (hitr zašvicaš).

Se popolnoma strinjam. Prehitevanje avtomobilov pri takšni hitrosti ni noben problem. Ugodna vožnja nekje do 140 kmh, nato pa je že muka - prdvsem če z večjo hitrostjo voziš dalj časa.

Ne glede na vse zapisano, se na motor in njegove značilnosti hitro navadiš in voziš, kar pač omogoča. In v tem uživaš :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse informacije, to bo pomoje naslednji motor ki bo stal v garaži. Še probal ga bom in to bo to :worship: :worship: :worship: zgleda fenomenalno in to še posebej črna :evilgrin: meni je huda. S tem prestavljanjem se bom že sprijaznil :blush: bo mal več dela med vožnjo :lol1: Hvala momci !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Kot prvo jst nimam nobenih problemov prehitet avto če vozi le ta 100kmh. Motor hitro povleče do 130 do 140 pol pa gre vedno počasnej do 170 kmh. Nevem kaj so to ene izjave zarad upora. Jest nimam nobenih problemov do 140kmh, kar grem pa več se mal sklonim in gre brez problema. Mogoče tudi zaradi moje višine k merm sam 170 cm . Motor je za moje pojme res allrounder. Lah ga pelješ športno in držiš cestake in nakede brez problema. Potem kar se tiče makedama in gozdnih potk se da posod pridt z motorjem. Mal je sam preveč težak kar se pozna na zahtevnem terenu (hitr zašvicaš).

avto ni blem. kaj pa šleparji in avtobusi? ti kolosi po magistralah maširajo 100 km/h, in zdi se mi, de zna bit kar zabavno. . . .čist mi boste sjebali soseda s tem vašm enopištoncem ;)

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto ni blem. kaj pa šleparji in avtobusi? ti kolosi po magistralah maširajo 100 km/h, in zdi se mi, de zna bit kar zabavno. . . .čist mi boste sjebali soseda s tem vašm enopištoncem ;)

Dva akrapota gor pa se mal še poigrat pa bo :D Itak pa če sm se lotu z xjr prehitevat so vsi k so bli za mano rabli pol tolk časa da sm mogu vozt 50 km/h :whistle: . Tku da zdej si bomo enakovredni in tu še posebi relacija postojna-idrija-tolmin k je kr pogosta :lol: Cartman sej pa mogoče čez neki cajta spet prešaltam v kraljevi razred sam pomoje bi xt ostal doma ker javorniki so veliki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa obraba gum, na kolko km ste menjali gume?

Prevoženih 15.000 km (Metzeler Tourance). Bil prejšnji teden pri Širniku se dogovorit za menjavo, pa sva stvar preložila, saj pravi, da so gume še čisto OK. Res pa je, da vozim dokaj umirjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem. Kupil in namontiral sem LeoVince, rad pa bi jih homologiral. Klical sem na RTI in povedal kako je. Gospa je rekla, da potrebujem žig od pooblaščene osebe, ki mi je to namestil. Letim do okoliških serviserjev, nakar eden pravi, da potrebujem nekakšno knjižico (kot Akrapovič); drugi pa pravi, da je dovolj le nalepka, ki jo moram vedno nositi s sabo (slika 1).

Zdaj pa ne vem kaj je res!

Zanima pa me kaj od tega kar je na sliki moram poslati na RTI?

post-20041-1220632406_thumb.jpg

post-20041-1220632485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je tu RTI? isto kot lpp? ti rabiš papir na katerem so razvidne številke ki jih maš na izpuhu vgravirane in na tistmu papirju piše da je izpuh po primerjavi številk za yamaho xtx. zakaj bi rabu potrdilo kdo ti je namontirau izpuhe? sam sm homologirau akrapoviče tako kot sm ti opisal...papir od akrapoviča s tisto številko v tvojem primeru E13-0323 (pa še ena cifra je to verejtnu zatu k imaš dva dušilca za v izpuh) greš ke plačaš on preveri če se cifri na papirju in izpuhu ujemata pustiš homologacijo in ti jo potrjeno pošljejo po pošti (za tist tedn ko nimaš originala ti nardijo fotokopijo homologacijskega kartona s žigom gor).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zdaj ne razumem. Torej samo tisto potrebujem, ko je na sliki označeno z 1.

Ali tega sploh na sliki ni kar potrebujem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš podobnosti? no jst mam na izpuihu napisano E1 0538-ta papir ga je zanimal in spodaj piše za kater motor je

Kulku si dau za akrapota ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulku si dau za akrapota ?

all inclusive :P :whistle: :naughty: mam račun zravno 190 bivših kilosit :krneki: sam računaj da sta dva lonca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bo to :D

če pa še nisi sigurno pa prej prašej še tam ko ti bojo homologiral če je to to kar rabiš(kar po mojem je),ker na lpp najprej plačaš pol ti pa še preveri in če ne ustreza adijopapa tisti € :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

all inclusive :P :whistle: :naughty: mam račun zravno 190 bivših kilosit :krneki: sam računaj da sta dva lonca :whistle:

Zdej sta okoli 800 e. Morm jst enga prašat k pr akrapotu dela da mi zrihta kej cenej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo še malo pomoči prosim ;)

Torej, ker še zdaj nimam točnih podatkov me zanima ali imam vse potrebno za homologiranje. Imam fotokopirano prometno, fotokopirano homologacijo motorja, potrdilo o strokovni namestitvi izpuha in stvari na slikah. Je to vse, ali mi kaj manjka?

Aja pa še to. Ko mi homologirajo nov izpuh in nato jaz prodam motor in kupec želi imeti nameščene original izpuhe. Ali je potrebno nato nazaj homologirati original izpuhe ali jih lahko brez homologacije uporablja?

post-20041-1220783988_thumb.jpg

post-20041-1220784077_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo še malo pomoči prosim ;)

Torej, ker še zdaj nimam točnih podatkov me zanima ali imam vse potrebno za homologiranje. Imam fotokopirano prometno, fotokopirano homologacijo motorja, potrdilo o strokovni namestitvi izpuha in stvari na slikah. Je to vse, ali mi kaj manjka?

Aja pa še to. Ko mi homologirajo nov izpuh in nato jaz prodam motor in kupec želi imeti nameščene original izpuhe. Ali je potrebno nato nazaj homologirati original izpuhe ali jih lahko brez homologacije uporablja?

http://www.jh-lj.si/upload/doc/1313_Vloga_...renega_dela.pdf - VLOGA

http://www.jh-lj.si/index.php?m=51&k=1522 - pa tole stran si preberi

potrebuješ:

fotokopijo prometne,homologacijski karton,potrdilo o strokovni vgradnji (kot ti praviš da ga imaš,jaz ga nism imeu niti rabil na lpp ljubljana) pa tista dva lista ki si jih pripopal k zadnjemu postu

zdej pa ne vem al se ti sam ke zapeleš pa ti pregledajo al pa pošlješ vlogo kot sm ti dau link gor pa ti oni določjo datum kdaj prit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo na kratko odgovori, kakšna je razlika med modelom X in R (razen gum)?

Hvala

razn gum ma še mal spremenjene plastike. pa sprednje vilce so mal krajše pa bol trde. To sm jst opazu druzga se mi zdi da ni nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!