Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Kak zgleda bom tut jst v zlo bližnji prihodnosti lastnik od XT660R :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak zgleda bom tut jst v zlo bližnji prihodnosti lastnik od XT660R :P

Torej se boš pridružil grupi zadovoljnih riderjev :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume priporočate za XTR?

Živjo. Pred kratki sem kupil komplet novih Dunlop Trailmax 607 in moram povedat, se precej boljše od originalnih sirac. Dunlopke sem dubil v dunlop Sitar

in sem z premontažo in centriranjem plačal vse skupaj 207€. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz ima nameščene originalne Metzelerce, zato me zanima kakšne gume ste namestili vi, ki ste imeli prej Metzelerce in ali je kakšna razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am,k ti ni že odgovoril? :D No je pa res da je dal verjteno kdo še kakšne drugačne gume...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje kje bi dobil tale kos na sliki..

To si lahko kupiš pri prodajalcih Yamahe ampak je verjetno ceneje, da stopiš do kakega orodjarja, ki ti bo to naredil na rezkarci. Jaz sem to ploščico imel pri GPZju zdrobljeno na 3 kose... Zgleda, da je en majmun preveč zašponou šrauf ob že zategnjenem kolesu in, ker je ploščica ulitek je krhka in je počila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am,k ti ni že odgovoril? :D No je pa res da je dal verjteno kdo še kakšne drugačne gume...Lp

Mi je, vendar je on pisal, da so gume, ki jih je namestil boljše od originalnih SITAC. Jaz pa pravim, da imam original nameščene Metzeler gume, kar pa ni enako;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tale nova xt letnik 2008 kej bol močna k vidm da ma 48KM napram lanskim modelom ki so jih mele 34KM al so podatki zavajajoči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj mors kej servisirat na takmu mopedu ce novga kups-al mors tko kot pri krosli vsake 50 ur bat menjat pa ojnice, pa vilce zračit pa nevem kva še vse :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj mors kej servisirat na takmu mopedu ce novga kups-al mors tko kot pri krosli vsake 50 ur bat menjat pa ojnice, pa vilce zračit pa nevem kva še vse :hmm: ...

ti se zajebavaš al? kaj češ servisirat olje pa olni filter na 10k km,čiščenje in mazanje ketne pa benz in je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped je zlo fajn...Mam še en neroden občutek za ovinke...Pač iz čoperja na endurca,je razlika...Kolk je pa kaj končna tega motorja če smem vprašat?Oz kolk ste se vi kej peljali...Sam se mi ne da gledat 35 strani.Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dans 174,me kr mal presenetu...Sm mislu da ne gre več kot 160 kolikor piše v navodilih.Je pa skor mal mučenje pri tej hitrosti...Čeprav mam šipco.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

175 končna? to je pa dost zame, sm mislu da ne gre tole več k 130 po ravnin drgač zgleda pa fajn za offroad in cestn motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj mors kej servisirat na takmu mopedu ce novga kups-al mors tko kot pri krosli vsake 50 ur bat menjat pa ojnice, pa vilce zračit pa nevem kva še vse :hmm: ...

že podatek o 660cc in 48km bi moral govoriti zase, to ni navit motor, ma da laufa prek 100k km brez problema, menjaš olje, filter in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pravm kr nemorm verjet to je pol kul moped za umirjeno voznjo na cest kot in offroad terenu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin Anakee so primerne za R?

Mislim, da z temi gumami ne moreš falit. Jaz jih imam na mojem pegasotu in sem zaenkrat z njimi zelo zadovoljen, pa še tako hudo drage niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem zard tega ker mam prvo gumo doma...Sm jo na igrah zadel ta vikend na zboru.Pa razmišljam da bom kr kmal zadnjo še kupu pa gor fliknu...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,pa še to...Če mogoče kdo ve,kakšna je razlika glede na original Metzeler?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!