Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

zadnič sva šla s kolegico iz turjaka pred škofljico pa je tist brzinomer,jst sm se pelau po števcu 59 ona pa 55(suzuki),na tabli je pokazalo 55. je možno da laže za 5km/h pr 60 na uro? :closedeyes:

Hola!

Med službo se okol vozim z kombijemv katerem je dodatno vgrajen tahograf, katerega je potrebno pregledati in umeriti 1x letno in je sigurno bolj točen kot paštevec v avtu.

Razlika med števecm v avtu in tahografom je cca. 7% Števc kaže 100km/h - tahograf 93 km/h. Primerjava med tahografom in opozorilnimi tablami katere kažejo tvojo hitrost, razlike ni! Več ali manj so te table zelo točne.

lp g.

p.s. vsi števci v avtih lažejo!

Popravljeno . Popravil skiper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ve kdo kako je z garancijo motorja če zamenjaš auspuhe ?

Mislim da garancija odpade:)

Če pa kj crkne pa za na servis original auspuhe našraufaš:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš predelat, da je bol zvok ali kaj. Če je, ti z veseljem ti pripeljem za 15 min.

Ja zvok ja :) Tiste kovice povrtaš pa vzameš notranji deu vn pol pa nazaj zakovičiš. Treba razdret da se vidi kako je narjeno notr. Je pa lepo u easy narjeno za razdret.

Jao komaj čakam da jo u pondelk (če ne bo dežja) domow prpelem :D

Popravljeno . Popravil 1300thenumberofthebeast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zvok ja :) Tiste kovice povrtaš pa vzameš notranji deu vn pol pa nazaj zakovičiš. Treba razdret da se vidi kako je narjeno notr. Je pa lepo u easy narjeno za razdret.

Jao komaj čakam da jo u pondelk (če ne bo dežja) domow prpelem :D

ja si pa zakej,a prva fura bo v javornik :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sj ne moreš vn uzet:) ker je zvarjeno use skupi. Razen če so nardil kake drugr izpuhe. Js sm mel narazn tiste pokrove zadi pa se ne da dol uzet. Edino kar se da je da zvrtaš luknje. Sam ni lep zvok.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sj ne moreš vn uzet:) ker je zvarjeno use skupi. Razen če so nardil kake drugr izpuhe. Js sm mel narazn tiste pokrove zadi pa se ne da dol uzet. Edino kar se da je da zvrtaš luknje. Sam ni lep zvok.

LP

Odžagaš tisto malo cev stran pa povečaš luknjo in privariš mal širši ror :> sam bo lepše zgledal akrapo gor :> to šele naslednje leto ker ga morm še mal udelat pa to. Bo že cajt za prdenje :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sm ga tam uzel letos pa sm ful zadovoljen.

Jah on mi je še kovček 30 l pa nosilec dau zravn za isto ceno tko da sm reku da valda ga grem u kranj ilaskat. Unga u ilirsko bistrco sm klicu ene 15x pa se nikoli ni oglasiu, v gorici je bla zadeva ista. Na obali pa niso hotli kovčka pa nosilca v ceno vštet ampak so mi nudili popust na dodatno opremo. Dodatne opreme ne rabim nič razn kovčka tko da sm u kranju najbol poceni skoz pršu :> ZDEJ ME PA TOLE VREME JEBE IN MORE MOTOR V KRANJU ČAKAT :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar žlajfam na prvi žlajf mi balanco mal u desno da. A je to normal ?

ne ni.

sam verjetno se ti samo zdi. Pelji motor par sto kilometrov pa boš videl kako se obnaša. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni.

sam verjetno se ti samo zdi. Pelji motor par sto kilometrov pa boš videl kako se obnaša. :)

se mi ne k sm prou gledal in k se obesim na žlajf je kot da bi vilce ovilo. Pač balanca se premakne v desno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi ne k sm prou gledal in k se obesim na žlajf je kot da bi vilce ovilo. Pač balanca se premakne v desno.

moped imaš še v garanciji. Kar izkoristi jo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar žlajfam na prvi žlajf mi balanco mal u desno da. A je to normal ?

drži bilanco tak kot je treba pa bo :D.jst tga nism opazu pr x-modelu. a ti z gumo zaplesa u desno al maš kje kak luft da se sama bilanca obrača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!