Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Kje ste kaj kupovali nosilce za tablice...sm po e-bayu gledau pa ni nič pametnega :hmm:

..tole sem ravno na e-bayu kupil....

post-129-0-00000000-1297667893_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kako se ura nastavi ki je na levi strani?

pri kontaktu al pa pri zalaufanmu motorju, držiš nekaj sekund oba gumba (select + reset), potem pa z reset nastaviš čas, s selekt pa menjaš ure/minute

..tole sem ravno na e-bayu kupil....

lep...jes sm ga naročiu pol tukej (http://www.carpimoto.it/EN/)...ta teden ga moram dobit.

Pa še malo tablco maš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm na netu najdu eno zanimivo predelavo originalnih rorov...če se komu valja doma original auspuh 04-06 se priporočam :naughty: (kupim za pameten denar)

http://cgi.ebay.co.u...=item4aa87f9775 (komplet kit za predelavo)

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm na netu najdu eno zanimivo predelavo originalnih rorov...če se komu valja doma original auspuh 04-06 se priporočam :naughty: (kupim za pameten denar)

http://cgi.ebay.co.u...=item4aa87f9775 (komplet kit za predelavo)

Tole se mi zdi pa dobra zadeva, tako da bom mogoče kupil tale komplet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo. ti jih jst prodam!

kok daš?

Bemti...je pa na ebayu oglas poteku :cry:

Te bom imeu v mislih za rore (lahko mi pa useeno na PM napišeš kolk € približno bi hotu imet) , sam zdej morm pa najprej najdt kje bi lahko tale kit še naroču...edin tole sm najdu, sam je pa amerika :(

http://www.aandrmoto...ew&product_id=3

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kr tle gor napisal k se že o tem pogovarjamo.:rolleyes:

imel bom za prodat 2 orginal lonca+2 x fi 50 cevi, dolgi 60cm (naluknjani)+volno (ki jo dobim v sredo) za 280eur.Zraven dam tudi tistih deset netov. To je za yamaho r1 od 04-06.

cevi bo potrebno še poševno odrezati in odrezati na pravo dolžino. cev sem sam naluknjal(ni vrtano ampak prebita) (naredu sem orodje)

to je ista varianta (ali pa podobna) kot jo tile prodajajo na ebay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Tudi sam sem postal lastnik Yamahe YZF-R1 04.

post-22573-0-85533900-1300049068_thumb.jpg

Sedaj sem pa kupil kit za predelavo izpuhov (tisto kar je objavil Andro82), montaža mi je vzela nekje en popoldan, z rezultatom sem pa zelo zadovoljen predvsem zvok :worship:

Prilagam še slikci pred in po montaži:

post-22573-0-13963900-1300048246_thumb.jpg post-22573-0-12850800-1300048982_thumb.jpg

In še slika odvečnih delov iz izpuhov:

post-22573-0-10602400-1300048441_thumb.jpg

P.S.

Sedaj me pa samo zanima, če mi lahko kdo pove če ima motor varovalko za smerokaze in če ima kje se nahaja (če je na levem boku pod tankom?), ker mi je varovalka pregorela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda tole...sej verjetno se res tu dobr sliši...jes sm pa kr mal scagou in bom vretno kr original pustu tko k je...te morm kej srečat, da v živo slišim kako poje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda tole...sej verjetno se res tu dobr sliši...jes sm pa kr mal scagou in bom vretno kr original pustu tko k je...te morm kej srečat, da v živo slišim kako poje :yea2:

Ja ni problema se lahk zmenma sam ta vikend ne bo mnde cajta, drug vikend pa nobenga problema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No, pa je dobrih 1000 km z R1 za mano...tko da sm se ga že nekako navadu in lahko rečem samo da je motor RAKETA :kva2: Tudi položaja na motorju sem se kar hitro navadiu...sem pa tudi presenečen, da punca zadaj popolnoma nič ne jamra da bi jo kaj bolelo po daljši vožnji...še celo več mi teži da bi se vozila kot pa prej s FZ1 :blush: Upam da tudi vsi ostali tako uživati na vaših raketah...komaj čakam maj, da sprobam jadransko magistralo :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz kupu januarja R1 - 2008 - Črno... + Akrapovič - karbonski :)

naredu prvih 1000Km, prvo furo 100km v Ljubljano. Po 15 letih mrka in 125 cm nazadnje...

Se počutm kot fata v interšparu

Ckratka. Brutalna zadeva :)

l.p. Jože

Popravljeno . Popravil glavca1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Zanimam se za nakup nove r1 pa me zanima kako je s 3 funkcijami "D-funkcija" podajanja moči na novih modelih? Je to mišljeno funkcije rain, turing, sport? A mi lahko kdo pove kaj več...

Hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Zanimam se za nakup nove r1 pa me zanima kako je s 3 funkcijami "D-funkcija" podajanja moči na novih modelih? Je to mišljeno funkcije rain, turing, sport? A mi lahko kdo pove kaj več...

Hvala za odgovore :)

Nekaj dni nazaj sem imel možnost voziti novi model R1 z Akrapoviči....NORO ORGAZMIČNO :kva2:

Te funkcije se delijo na 3 stopnje...vozil sem jo na srednji stopnji, in je ravno pravšnja za na cesto...stopnja A je popolnoma brutalna...iz ovinka ti odnaša zadnje kolo konstantno, zadnje nastavitve pa nisem sprobal...je pa mišljena kot "rain" in je precej umirjena...mislim pa da bi se tudi v dežju dalo lepo peljati na standardni srednji nastavitvi, če nisi pregrob z ročico gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!