Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Zadnjič sem biu na Hrušici ne motozboru in vidu tole :xx: :wacko:

Od tega riderja se da na fbju videt poleg drugega tudi takele slike :

post-8399-0-52311500-1303725694_thumb.jpg

post-8399-0-53669700-1303725720_thumb.jpg

post-8399-0-23270600-1303725765_thumb.jpg

:worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega! :notworthy:

Lansko leto dobil priznanje,za največ prevoženih kilometrov! :rolleyes::yea2:

Svaka čast temu fantu,fura v nemogočih pogojih!!! :yea1:

edit;

In btw,HUD motor! B)

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta R1 ima za sabo po mojih podatkih preko 90k km...bil je pa tudi na winter partyu blizu nas...seveda z motorjem, ko so vsi ostali bli z avti :D

res vsaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, ma take kramparce gor, kot sem jih jaz imel na mojem kros motorju :). Se mi kr včasih stoži po njem. Drgač pa kapo dol, tale R1 je sodeč po vojnih poškodbah prevozla tolk k pol vas skupaj k furate R1-ke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale R1 je sodeč po vojnih poškodbah prevozla tolk k pol vas skupaj k furate R1-ke ;)

Tudi moja je že prewozila mojih 90.000! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo mogoče ta motor...nekako mi je padel v oko sploh zaradi tablic worship.gif

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4675511

Ja, jaz ga poznam in ti lahko zagotovim da se je za motor skrbelo kot se mora. Lastnik ima 40 let, motor pa je v njegovi lasti zadnjih 4 ali 5 let. Kolikor vem, ni imel nobenega problema z njim in nikoli ni bil na dirkališču. Sedaj ga prodaja ali menja zaradi EMŠO-ta rolleyes.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz ga poznam in ti lahko zagotovim da se je za motor skrbelo kot se mora. Lastnik ima 40 let, motor pa je v njegovi lasti zadnjih 4 ali 5 let. Kolikor vem, ni imel nobenega problema z njim in nikoli ni bil na dirkališču. Sedaj ga prodaja ali menja zaradi EMŠO-ta rolleyes.gif.

no nekako tako sem tudi pričakoval odgovor. ker se mi zdi izredno lepo ohranjen...sedaj pa samo še mojega prodam ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo koga zanimalo imam nekaj kosov plastike ''poliestra'' za R1 2004

-komplet poliestri (izreza za luči in v original rdeči barvi)

-original pokrov zadnjega sedeža

-original povišano steklo

-carbon sprednja in zadnja strehica

Bo v kratkem tudi po malimi oglasi!

LP,

MK

Popravljeno . Popravil MK-R1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj sem imel možnost voziti novi model R1 z Akrapoviči....NORO ORGAZMIČNO :kva2:

Te funkcije se delijo na 3 stopnje...vozil sem jo na srednji stopnji, in je ravno pravšnja za na cesto...stopnja A je popolnoma brutalna...iz ovinka ti odnaša zadnje kolo konstantno, zadnje nastavitve pa nisem sprobal...je pa mišljena kot "rain" in je precej umirjena...mislim pa da bi se tudi v dežju dalo lepo peljati na standardni srednji nastavitvi, če nisi pregrob z ročico gasa.

Zabavna varianta... A je na trgu kaka variata (kit) za predelavo za R1 letni 2008 da bi imel podobne funkcije ? Glede

na to da ima plin že preko potenciometra verjetno je vsaj fizična podlaga :)

l.p. Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj.

Po 7 letni pavzi (hisa,druzina..) so me lani zopet zasrbeli prsti pa sem nabavil Z750S..no,kot sam pravim naj bi bil to motor za "predigro".)

da zopet dobim tisti pravi obcutek za voznjo.(po taki pavzi postanes malo trd :lol:)

Ker sem bil vedno ljubitel SS motorjev..sicer v moji moto karjeri (20+let) sem vozil kar nekaj "Old School" Yamah (YZF 750..+ dve Ninji) sem se odlocil da prodam

Z-ja ter nabavim R1 ..najraje letnik 02-03 (2004 so na avto netu ze preko 4k €)

V tej temi in na netu sem prebral kar nekaj koristnih informaci toda vseno me zanima ali so bile kaksne tezave pri modelu 02-03..ter kako je z razporeditev moči..

ima kako "luknjo"..itd

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam r1 generacijo 02-03 :)

v primerjavi z modernejšimi ss mopedi ji manjka nekaj moči za dirkat ali ac, pa malo je lesena za vozit :D

drugače je pa agregat pisan meni na kožo, zelo zvezen, obilo navora v srednjem območju, brez cukanja, lukenj in podobnega.

pa predvsem je wheelie monster, se da zelo lepo in kontrolirano na zadnjega v 1. in 2. prestavi samo z gasom :)

kakih znanih hib niti nima, samo sodeč po branju po tujih forumih je nekaterim crkaval stator za štrom, pa števec za brzino ful preveč kaže, pri 280 je dejansko 260 z garminom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa predvsem je wheelie monster, se da zelo lepo in kontrolirano na zadnjega v 1. in 2. prestavi samo z gasom :)

:OK:

Torej,to sezono smo samo na off-roadu...ta pra*ica pa gre na popolno preobrazbo! Od A do Ž! :grim

20110515214319_okvirr.jpg

lp,naj vam dobro služijo enke tako kot meni...stare,malo manj stare,itd! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

kakih znanih hib niti nima, samo sodeč po branju po tujih forumih je nekaterim crkaval stator za štrom, pa števec za brzino ful preveč kaže, pri 280 je dejansko 260 z garminom :D

to s števcem je 7% odstopanje, kar je povsem normalno in povsod prisotno (menda celo zakonsko določeno? - nemčija). običajno lažejo še več.

kolko sem bral razne forume bi najbol točne števce naj imele honde, tam bi odstopanje naj bilo res minimalno.

meni na R1 2004 modelu tudi nekje med 5-8% laže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Torej,to sezono smo samo na off-roadu...ta pra*ica pa gre na popolno preobrazbo! Od A do Ž! :grim

20110515214319_okvirr.jpg

lp,naj vam dobro služijo enke tako kot meni...stare,malo manj stare,itd! :grupni:

Kaj boš pa naredu na njej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš pa naredu na njej?

Oi!

Zaenkrat je v planu frizura glave,nove abs plastike z ročno poslikavo, :naughty: barvanje okvirja & platišč,bolj fensi ročke in še kar nekaj malenkosti se bo nabralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajlo bom odstrano,ventil odprl in to je to! Čeprav mam kar nekaj pomislekov okoli tega!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja, moped bo mrtev pod cca 6k rpm. po tujih forumih se je folk lomil s tunanjem teh yamah brez exupa, ker tale 5 ventilski motor je natunan na exup in vse kar nardiš pol je samo še slabše, edino par konjev dobiš pod visokimi obrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,prav to me skrbi,delovanje motora,navora, prav do ca.6000rpm,kjer se ga tudi največ uporablja med vožnjo!

Ampak kako je potem pri menjavi samih izpušnih kolektorjev drugega proizvajalca,ker tam pa exup avtomatsko odpade!?

Kako je tam z močjo!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je malo bolje, ampak je pa obvezno treba še fergije naštelat in v vsakem primeru imaš manj navora pod nižjimi obrati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!