Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

A jeb...............ga.......... zdj sm pa izvisu al ka..... zdj se boš pa z svojo vrsto družo .....;)

Popravljeno . Popravil SIDI
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm biu lansko leto prvič dol...še z mojo pokojno R1, pa mislim da bom tud letos usaj 1x su mal pelat...mi je prou luštna proga :grim

javi kdaj boš šel na privat, pa se vidimo in da vidim v živo tvojo ljubico, kako jo goniš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javi kdaj boš šel na privat, pa se vidimo in da vidim v živo tvojo ljubico, kako jo goniš :kva2:

bom sporoču...upam da čimprej B) me že pošteno matra :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, u soboto sm pa končno sprobou mojo Smrketo...lepih 150km in sm prou navdušen...glede na model 2005 sm prvo opaziu, da ima serijsko precej trše vzmetenje in da spodaj bolje vleče :kva2: (mogoče zarad dolenjskih dimnikov)...skratka, komaj čakam nasledno vožnjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, u soboto sm pa končno sprobou mojo Smrketo...lepih 150km in sm prou navdušen...glede na model 2005 sm prvo opaziu, da ima serijsko precej trše vzmetenje in da spodaj bolje vleče :kva2: (mogoče zarad dolenjskih dimnikov)...skratka, komaj čakam nasledno vožnjo :OK:

ne sam spodej,boš vidu ti hudiča zgorej v obrath :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo sem v petek pri 18 stopinjah, po Marofu zapeljal, mater 12kg manj na meni se kr nekaj pozna, ena brzina manj v celem krogu, je pa letel na polno ha ha ;)

post-13787-0-98082800-1330864977_thumb.jpg

post-13787-0-40688400-1330865084_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

se opravičujem če bom zmotil debato.Ampak me zanima če je Yamaha R1 ,ki ima zakrito eno luč še legalna za na cesto?

Najlepša hvala za pomoč.

LPM

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5680486

Aha...

Torej je na avto netu,edina ki ima eno luč zakrito (druge plastike,ki imajo samo eno odprtino za luč) in je rdeče barve.Če je kdo pri volji in se mu da pogledati se zahvaljujem za pomoč.

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

se opravičujem če bom zmotil debato.Ampak me zanima če je Yamaha R1 ,ki ima zakrito eno luč še legalna za na cesto?

Najlepša hvala za pomoč.

LPM

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5680486

Aha...

Torej je na avto netu,edina ki ima eno luč zakrito (druge plastike,ki imajo samo eno odprtino za luč) in je rdeče barve.Če je kdo pri volji in se mu da pogledati se zahvaljujem za pomoč.

LPM

Najbolje je da se pozanimaš na tehničnih pregledih ali pa če imaš kakšnega poznanega v uniformi, moje mnenje je da ni glih vredu da imaš samo eno stran ;)

tak ko je naredil proizvajalec tako mora biti in BASTA :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

se opravičujem če bom zmotil debato.Ampak me zanima če je Yamaha R1 ,ki ima zakrito eno luč še legalna za na cesto?

Najlepša hvala za pomoč.

LPM

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5680486

Aha...

Torej je na avto netu,edina ki ima eno luč zakrito (druge plastike,ki imajo samo eno odprtino za luč) in je rdeče barve.Če je kdo pri volji in se mu da pogledati se zahvaljujem za pomoč.

LPM

Če je notri H-4 žarnica imaš lahko samo eno luč,če pa imaš notri H-7 žarnico(samo zasenčeno)potem pa moraš imeti obe saj sicer sploh nimaš dolge luči !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nujno rabim zadnjo gumo Bridgestone BT-003 190/55/17 ni važna trdota sam da je, ker se več ne da dobiti v trgovinah, je kje kaka na lagru :(

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam za prodat Power commander 5 in Autotune za R1 od letnika 2009 naprej.

http://www.powercommander.com/powercommander/Default.aspx

Poleg tega pa imam za prodat nekaj delov od r1 2009: celoten izpuh, menjalnik, pokrov tanka (za na progo), sprednjo šipco, pa še kaj bi se morda našlo.

Več na PM ali telefon 040 299 195

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem altenator za R1 letnik 2002 če ga kdo ima za prodat??

Zakaj ga nebi dal popravit - pokliči me na gsm imaš ga v avtarju ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga nebi dal popravit - pokliči me na gsm imaš ga v avtarju ! !

bi lahko tud za hondo navitje altenatorja zamenjal ???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem obe stopalki za noge voznika in števec za Yamaho R-1 letnik 2001, hvala za inf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej boš pa vidu,kva je to zverina :) srečno vožnjo,pa po pamet.! Namontirane pa imaš tud kr nekaj pametne opreme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. odlična menjava! :)

2. kake gume maš to gor montirane?

Ima... Roadsmart..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ HyperJack imaš prav :OK:

Vendar gredo obe pnevmatiki dol ker jih je prejšni lastnik znucal sam po sredini. V namenu imam kupit gp racer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes mam trenutno gor GP Racer, pa bom zamenjal za SportSmart...sportsmartka za moje razmere dobro drži, pa še skorej še enkrat več kilometrov nardim :OK:pa še cenejša je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!