Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

To niso bile preroške sanja ampak povsem jasna diagnoza. Egoist si. Boli te k**** če vnašaš nasičene maščobe v telo. Drugih.

:evilgrin: :grim

mes je mes......tako so mi strici dejali.....

in res boli k***c, če ne mažeš..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudne sanje.. :hmm:

Najprej se je dogajal v našem mestu, ko sem ves čas vohunila za svojim fantom :huh: , potem pa sva se s prijatlom odpeljala v Italijo v eno lepo mesto (sam ga ne bom izdala katero :grrr ) pa je bil tam en ful bogat pa debel pa plešast američan, ki je imel zalo velkiga chopperja kateri je bil na polovico iz zlata... Katera znamka je bila se na žalost ne morem spomnit pa koliko kubikov je bilo, ampak se je lepo spomnit nanj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel dva dni nazaj dobre sanje

šu sm na morje, pokosu sm travo

kasnej sm šu u menzo neki jest

pol sm se kr neki ulegu pod 1-2 metrov mejhno palmo in odpru sm karlovačko :grim

pol pa sm se ob 4-ih zbudu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel dva dni nazaj dobre sanje

šu sm na morje, pokosu sm travo

kasnej sm šu u menzo neki jest

pol sm se kr neki ulegu pod 1-2 metrov mejhno palmo in odpru sm karlovačko :grim

pol pa sm se ob 4-ih zbudu :hmm:

Zveni kot klasični blackout. Ker pa smo izredno pronicljivi je dokaj brez pomena, da zamolčiš podatek o sodomiji, ki sta jo uganjala s tjulnom, na poti od menze do "1-2 mejhne palme". Tukaj pa je moč zaznati precejšnjo zmedo.

Zmešnjavo glede števila živali, ki so te obkrožale ob ponovnem utelešenju, pa bi lahko pripisal efektu dature.

:wacko: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

men se pa že kar sanja o sanjanju :slap: ker delam seminarsko nalogo za psihologijo iz te teme in morm priznat, da je zelo zanimivo prebirat vaše izkušnje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
divje sanje :whistle: :rolleyes:

Na kak način divje? A so te divje zveri podile? Al si ti divje jahala kakšno zver,ali....? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem dooolgi spisek od moje kaj moram kupit v trgovini. Jaz sem nakupil in zložil v prtljažnik karavana robo, potem pa sem šel z znancem na en pir. No ja, mal se je vse skupi zavlekl :drunk: Ko pridem do avta ugotovim, da je vmes spustila en kokta in se polila po tleh, sladoled se je stopil in jogurte je napihnilo.... K sreči sem se zbudil, tako da mi v nadaljevanju sanj ni bilo potrebno poslušati moje kako se repenči :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kak način divje? A so te divje zveri podile? Al si ti divje jahala kakšno zver,ali....? :hmm:

sva se z zverjo jahala pa tko naprej :lol1: :lol1: :lol1:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se mi je sanjalo,da sem dobil en hud terenski avto. Z vitlo in vsemi temi zadevami.

Ko bi mu mogel naročit nove gume,sem se na srečo zbudo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjal sem, da sem ostrostrelec, in čakam nad maxijem že od sobote, nakar se na vratih prikaže Janša...Pa sem bil cel prešvican...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, neko krožno križišče ob morju...pa neko mesto. vedno eno in isto. že 5x zapored sanjano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjo sem, da mi je mama za rojstni dan kupla staro nemško strojnico mg-42, ata pa 156mm flak gun (heavy artillery).... kot vsak otrok, ki hoče čimprej sprobat novo igračo, sem tudi jaz zaropotal po okoliških hišah :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je sanjalo,da sem poljubiv eno MS-ovko! Blo je sladko! :blush: (men se zmeraj sanja,kar podnevi mislim)

Aja,samo nobene kurvarije ni blo naprej,ker me je budilka fuknila v kruto realnost! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umrla tašča od prjatla, potem še prjatu na koncu pa še umor (s tem, da sm jst mela prste vmes) :blink: Kdo bi še spal v takem :alien1:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjo sem, da mi je mama za rojstni dan kupla staro nemško strojnico mg-42, ata pa 156mm flak gun (heavy artillery).... kot vsak otrok, ki hoče čimprej sprobat novo igračo, sem tudi jaz zaropotal po okoliških hišah :kva2: :D

Ko boš mev cajt,se oglasi v naši fabriki! Ti bom jaz enih par tarč pokazo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!