Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

Včeraj sem sanjal, da nas je en model (ki se zdej zdravi za alkoholika) učil v šoli slovenščino. Pa da so ble vse knjige v srbskem jeziku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po enem mescu pa pol enih in istih sanj :headbang: bi si vsak žmuksl že zapomnu....tko d ja, se jih spomnem :headbang: ....žal, k zdj jih mam pa rahlo dovolj :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, spomim se sanj, v petek, po Prešernovi furci ... bile so sanje, ki bi bile takšna resničnost, ki si jo lahko le želim. Ampak, sanja svinja kukuruz ... :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morski pes noru po zalivu, kjer se je kopala moja sestra. Niso ble preveč dobre

Zdaj te še Roy Scheider ne bo mogel rešiti... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mahhhhhhhhhhhh......kaj ti bo motor.....to so sam stroški.......sej maš joške..........no, vsaj še za nekej cajta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Donc pa neki čudnga..pomešana klapa in situacije.. brez veze :closedeyes:

Sm pa ene par tednov nazaj sanjala neki, kar si nism misnla da se bo uresničl... :glare: pa se jee :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem brusil drsnike po ovinkih :worship: ... ah .. to so bile le sanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns tud jz sanjala lepo

da se mi je kolegica k žal nima več motorja

prpelala z zeleno FZ1S na kofe oziroma je kofe kr sabo prpelala :worship: pa tud sonce in lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Nekoga :rolleyes::whistle: sm neki ganjala v krogu :naughty: , pol k sm ga pa ujela.......sm se pa zbudila, pa lih zanimiv je ratal :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej en dan sm sanjala da so ušli mladi odojkci iz kamjončka in so tavali po rakeku jz pa sem jih hitela lovit in se z njimi basat,sam da so bli pečeni mi pa ni glih jasn,no ja pa da so bli čist miniaturni je blo tud čudn da sm u celga zagrizla k u jabuk :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej en dan sm sanjala da so ušli mladi odojkci iz kamjončka in so tavali po rakeku jz pa sem jih hitela lovit in se z njimi basat,sam da so bli pečeni mi pa ni glih jasn,no ja pa da so bli čist miniaturni je blo tud čudn da sm u celga zagrizla k u jabuk :rolleyes:

:lol1::lol1::lol1: zakon sanje, sm ratu kar lačen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm kupla neki za 49e, k sm pa na blagajno prnesla so mi pa 160 zaračunal, kao tm na polic j biu pa predračun :blink: po sm se pa zbudla, tk d nwm č sm kupla hehe :hmm:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je pa blo......mmmmmmm :rolleyes: :naughty: .......ni čudn d se pol človk zmatran zbudi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!