Skoči na vsebino

Sanje


Alla

Priporočene objave

Mah men se pa nč ne sanja :glare: , zvečer k v postlo padem sm trdna tema do prezgodnjega jutra in to dan za dnem,noč za nočjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včasih se jih preveč živo spominjam.... ampak še vedno...

.... bolijo....

Jeba.....k ne..........drugič odmakni roke z "občutljivega" mesta..........al pa :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same bedarije v glavnem, le zadnič enkrat je blo malo bolje, ko mi je gospodična v kinu ponudila svoje usluge :naughty: Ampak jaz sem pošten zaveden savinjčan in sem ji kar takoj zabrusil, da lahko sam plačal pa ne bom ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzasne sanje...da je v prometni nesreci umrl eden od tistih s katerimi smo vcasih skupaj trenirali odbojko... :(

sicer pravijo, da ce sanjas smrt neke osebe, si tej osebi podaljsal zivljenje za nekaj let... srcno upam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sanjas smrt neke osebe, si tej osebi podaljsal zivljenje za nekaj let... srcno upam :D

Kaj si nora malo!!! To pomeni, da bo moja soseda živela taužnt let. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si nora malo!!! To pomeni, da bo moja soseda živela taužnt let. :eek:

zato pa jaz že dolgo živim... ker me sanjajo, da sm se stegnu oziroma si to želijo :whistle:

Probi sanjat sosedo v objemu s tabo :lol1: .... mogoče se ti pa želje uresničijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons...obupne...

...da sem pršla na razgovor za službo, kt ga mam jutr ...

prva...

..pol je pa use druge ta klinac not klicu...

..pol sm previdn vstopila, pa se predstavla, pa je izjawu, da je končal z razgovori... po pregovarjanju mi je končno dal neke teste, pa tak lapsus... pa TKO si želim neke nove službe...

...druge so ble sploh u iber.. a kdo že ve, kakšn pomen ma bit razgaljen na avtobusni postaji pred folkam... ne sam da mej blo že u sanjah tko sram... pa še ko sm se tko znajdla mi ni blo jasn, sam moje obleke nej bi u rugzaku odpeljal avtobus :unsure: ...kr neki :unsure: ...še zdej me zmrazi, če se sam spomnim na to...

Sm vesela da je jutro....

Pa še Kreslina si bom butnla gor: Tvoje jutro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še med vikendom me služba preganja, po novem tudi v sanjah....uhhhh groza in strah :angry: ....zgleda res pod nujno rabim dopust :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...druge so ble sploh u iber.. a kdo že ve, kakšn pomen ma bit razgaljen na avtobusni postaji pred folkam... ne sam da mej blo že u sanjah tko sram... pa še ko

Kolikor sem poučen o psihoanalizi in analizi podzavednega/sanj, pomeni to nesigurnost samega vase.

To sanjam povprečno 2-krat mesečno. Zmer mi kar zmanjkuje oblačil, dokler nisem kar naenkrat nag, kot od boga dan mesnati biser človeštva. In potem se včasih prav sprostim v sanjah pa Dingl Ručigaja okoli kažem, recimo v trgovini al pa v službi al pa na kakem koncertu. Enkrat sem takole marširal po cankarjevem domu, v sami majčki, dokler še tista ni zginla. Najhuje je, da me je vsakič blo strah le, da se bom uscal od tega, ker me je zeblo. Zarad erekcije mi ni blo pa nič nerodno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sm se ga nažgal v šolski kolesarnc

ležu sm zravn motorja naslonjen na držala za kolesa

zravn mene pa je bil še vedno en mrtu maček

k je že zdavni umru v kolesarnc

eko še slikca te kolesarnce

kva to pomen

:eek: :eek: :eek: :eek:

post-13867-1195412057_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem poučen o psihoanalizi in analizi podzavednega/sanj, pomeni to nesigurnost samega vase.

To sanjam povprečno 2-krat mesečno. Zmer mi kar zmanjkuje oblačil, dokler nisem kar naenkrat nag, kot od boga dan mesnati biser človeštva. In potem se včasih prav sprostim v sanjah pa Dingl Ručigaja okoli kažem, recimo v trgovini al pa v službi al pa na kakem koncertu. Enkrat sem takole marširal po cankarjevem domu, v sami majčki, dokler še tista ni zginla. Najhuje je, da me je vsakič blo strah le, da se bom uscal od tega, ker me je zeblo. Zarad erekcije mi ni blo pa nič nerodno :)

:lol1:

Ma veš kaj...ti si res žleht!

Faca! Ma ti bom dala tkole zezat!hi,hi,hi,hi...

BTW lepo te je spet brat po dolgem cajtu... Fajn bod pa uživi BIG TIME :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To noč sem mel pa žalostne sanje.

V Postojni na kufetu dobim klic dobrega prijatelja, da je štartu iz Ljubljane ter naj ga počakam, da spijeva kavo. Med tem časom sem natankal gorivo in poklepetal s prijatelji, je moj prijatelj prišel... nasmejan in veliko mi je imel za povedat. Res sva se nasmejala. Potem smo se odpeljali še do Črnega kala na hamburger. Na povratku proti Ljubljani je na začetku Logaškega drevoreda ustavil in mi rekel, da mora it in da se ne bova več videla. Naenkrat sem ostal sam. V tem trenutku sem se zbudil in spoznal, da ga res nikoli več ne bom videl.

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..miške bele barve, :naughty:

včasih jih vidim tudi podnevi, :unsure:

te pa spijem kaki litrček pol pa jih ni več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOLOTA pomeni :

- biti gol:revščina in skrb

-svojega otroka videti golega: v kratkem bo otrok zbolel

vir:sanjska knjiga

Minca preveč bereš, potem pa še razmišljaš zraven.

Meni se je danes sanjalo, da sem nekaj prijateljav vozil naokoli s svojim letalom. Bil je to nekakšen frčeplan v stilu DC9 brez trupa, sedeži so bili pa kar na spodnjo stran kril obešeni. Ful adrenalinsko bi se reklo po domače.

Minca, kaj neki pomenijo moje sanje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda še nikoli nisem mela lepih sanj... :unsure:

zmer bežim...se grem detektiva..vojne..poplave...čuuunde more ful... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To noč sem mel pa žalostne sanje.

V Postojni na kufetu dobim klic dobrega prijatelja, da je štartu iz Ljubljane ter naj ga počakam, da spijeva kavo. Med tem časom sem natankal gorivo in poklepetal s prijatelji, je moj prijatelj prišel... nasmejan in veliko mi je imel za povedat. Res sva se nasmejala. Potem smo se odpeljali še do Črnega kala na hamburger. Na povratku proti Ljubljani je na začetku Logaškega drevoreda ustavil in mi rekel, da mora it in da se ne bova več videla. Naenkrat sem ostal sam. V tem trenutku sem se zbudil in spoznal, da ga res nikoli več ne bom videl.

:cry: :cry: :cry:

Spet iste sanje :closedeyes: .. ostalih akterjev ne bom omenjal, ker niso več pomembni , ampak preminulega prijatelja sem zopet zelo živo sanjal :closedeyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet iste sanje :closedeyes: .. ostalih akterjev ne bom omenjal, ker niso več pomembni , ampak preminulega prijatelja sem zopet zelo živo sanjal :closedeyes: :unsure:

Oj,

IMHO

res rabiš nekaj nad 40% alko. spiti,

da se malo odklopiš ali pa kakšen

adrenalinski športni dan si naresti :krneki:

P.S. Jst pa žal, ne sanjam, že en cajt ne(v letih), samo tema me obdaja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!