Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

glede knofa: bom pa tko sprogramiral cip, da ce bom stisnil knof, se bo skuter zavrtel samo do dolocenih obratov in nic vec (pac blokira elektroniko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pizda a sm sam jst tolk glup al nc ne razumem al je pa tut res da nimam pojma o stromu dj k bos koncal posliki

kam bos pa to namonteru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom poslikal. vezje bom dal v tako malo "skatlico", ki gre ravno pod "vizir" spredaj (je pravokotna), na ravnem delu pa bom izrezal luknje za LED prikazovalnike z visoko svetilnostjo, tko da se bo dobro vidlo tudi ce bo sonce, vse skupaj bom dobro zatesnil zaradi vlage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tega delat. daj navadne LED diode not, k js sm si dal na armaturko modro supersvetlo LED diodo, kao kontrolko za RAVE (mam elektronskega), pa prvic k sm ga ponoc naspanu nad 8000 me je zaslepil, pa sm s ceste letu. kaj je sledilo, verjetno ni treba pisat - kontrolka je letela dol po hitrem postopku.

pol sm jo seveda dal nazaj gor, ampak navadno, ne supersvetlo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da tko mocno sveti???? a pa se podnevi sploh vid kej ce sonce gor sije? no, zdej mam ze te doma, v najslabsem primeru bom dal te vn pa druge not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zdj sm končn dobu ta omejevalec obratov pa me jebe montaža :hmm:

mam tistga na gumb pa morm zacint 2 žički 1 gre na maso to ni problem dobit ena pa gre na žičko med CDI in GENERATORJEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm končn dobu ta omejevalec obratov pa me jebe montaža :hmm:

mam tistga na gumb pa morm zacint 2 žički 1 gre na maso to ni problem dobit ena pa gre na žičko med CDI in GENERATORJEM

sm pomotoma enter prtisnu pa je post ze prlepil.....uglavnem CDI-JA ne najdem generator je pa verjetno nek u mašini tko d pridejo kabli ven z mašine.

je pa tko da so v električni shemi čist ene tatrete barve tko d ne vem ko bi najdu CDI na sr- 50.............če kod mogoče ve naj pomaga pr888888

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk je kej cena? majo za nrg-ja ce kdo ve?

Omejevalnik ni narejen točno za določen model. Paše na vse. Treba ga je samo zvzat na elektroniko pa dela. Cena pa je tam nekje 10k se mi zdi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi kdo lohk pomaga na runnerja zvezat?? js nimam pojma kiri kabli pa kam. ups

zanima me:

-beli kabeč na kontaktni kabel ključavnice

-črni kabel na kabel mase

-zeleni kabel na kabel senzorja vžiga (PICK-UP)

-modri kabel na kabel stikala stop luči

tj pa js mam pr klučavnici next barve kablov:

-zelenga

-črnga

-beuga

-pa rdeče beuga

Help anyone??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si bom tud zdele ubodu tole pomoje ko pridem na cesto.. Ker sem ze ene 3x na radar skor prilatu, pa to tam kjer ga ponavadi do konca stisnem... Sam jaz se sam ne bom kej dost zajebaval.. Ce ne bom najdu gre po hitrem postopku k serviseru, pa nej se on jebe tam.

Aja, a se da 100% nastelat da gre 70cc masina 50km? RAbil bi ga zarad tehnicnega namrec, pa ce kdaj polcaj ustav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst sm ga dons scinu pa neki u easy nastelov ga morem se tam prblizn pr 40 nardi kot bi benza zmankalo pa se hitrost zmanša pa ga ze spet mal potegne pol spet koz bi hotu ugasnt........

morm mal se nastelat pa bo ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi lohk jst to dobil :unsure:

posliji mail na skuterkit ali pokliči 031373616--> to je cifra od skuterkita tam sm jst to dobu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dobu načrt kam zvezat zraven pol vzameš električno shemo ki jo mas v kao navodilih za uporabo motorja poiščes tiste dele kamor mores zacint in scines,jst sm mogu sam na eno zicko na cdi-ju pa na maso in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba, daj, ce bos kej mogoce probaval, daj probaj zmontirat na kakega SF2-ko. Pa mi sporoci, ce dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='5 Apr 2004 @ 22:54'] Roba, daj, ce bos kej mogoce probaval, daj probaj zmontirat na kakega SF2-ko. Pa mi sporoci, ce dela.

Zmenjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in deluje vredu?

včer je fulll zebl pa pozn je ze blo tko d sm ga bl u easy nastelov. drugac pa sm prblizn na 40 km/h nastimov d ga zablokira (naredi kot bi bencina al pa elektrike zmankalo) pol pa hitrost pade pa ze spet potegne.pol pa ne vem a je to to?

roba a mal bl natančn napises kako se ga prav nastela.....mam en gumb ki se ga sam obrača pa nobenih stevilk nima pa enga k ma gor stevilke 1-9 pa črke????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!