Skoči na vsebino

Omejevalnik Obratov


scoot-fr3ak

Priporočene objave

Če pozabiš kodo ob držanju bremze obrneš ključ in ledica na omejevalcu posveti kodo :)

drugač pa...dolgi pritisk: več kot pol sekunde, kratki pritisk: manj kot pol sekunde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pozabiš kodo ob držanju bremze obrneš ključ in ledica na omejevalcu posveti kodo :)

drugač pa...dolgi pritisk: več kot pol sekunde, kratki pritisk: manj kot pol sekunde

Kam pa si ga bi naj namontiral na nrgja. kolk znakov pa morašmet. HVALA LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale omejevalec pa zna bil dobra zadeva! :) Moje naslednje prevozno enosledno sredstvo bo imelo alarm, stikala, omejevalec obratov (na cca 12.000 rpm :D ), kondenzator priklučen na ročke od bremz in enega škrata pod zicom s kijem in smrdljivo plenico. Mislim, da je to več kot dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: malossi dela zelo simpaticne omejevalce obratov......... cena cca 23k SIT (sluzi tudi kao kot sportna elektronka k je ugasnjen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr malossiju maš tud na bremzo ono kodo napises. ker meni se brezveze zdi premzo stiskat. kak pa ce med voznji glih tako kombinacijo trofiš.ti zatrokira.al kaj :) HVALA LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi mi kaj pomagala malossi TORQUE DRIVER pa nova zadnja fedra om malossija kje se da dobit v sloveniji malossi. HVALA LP M@T

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

nekej glede tega me se zanima

-a to paše a aprilio sr-50 racing( ni ditech)

- a ta scooterkit je slo trgovina in ali ima tud kksno trgovino razen internetne

- kolk folka ma to in če je dobra zadevca

- a mogoče kdo ve kaj ti na tehničnem pregledajo če motor tja pripeljejo škifi?

- a to je koda ze notr al jo sa das kakrsno hoces???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej glede tega me se zanima

-a to paše a aprilio sr-50 racing( ni ditech)

- a ta scooterkit je slo trgovina in ali ima tud kksno trgovino razen internetne

- kolk folka ma to in če je dobra zadevca

- a mogoče kdo ve kaj ti na tehničnem pregledajo če motor tja pripeljejo škifi?

- a to je koda ze notr al jo sa das kakrsno hoces???

-Ce je navadna SR-ka pase

-To je Slovenski uvoznik ja

-Jaz mam pa OrkAA ga ma

-Na valcke ti ga dajo pa ti zmerijo koncno....potem pa gre na na servis in vse kaj ni original not se zamenja z orginalnimi deli

-Lahko si svojo naredis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vidis ko pride do tolk obratov,in pol se mores ustavlat.....................bom pa verjetn kupu zarad skifov :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno je najbols na knof, nekam ga skrijes, ga stisnes ko je treba pa je. zdej sam nekej delam na temu, da bi naredu obratomer + omejevalec, zaenkrat mi kar dobro kaze, vezje mam ze zrisano, samo se par delov mi manjka pa par podatkov od elektronike morm dobit, pol pa povem ce je ratal :hmm: :afro1:

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ne, ni nobena skrivnost. v eni stari reviji svet elektronike sm zagledal ta nacrt, ko sem nekaj iskal v knjiznci. potem sm si narisov skico, dal bratrancu ki je absolvent elektrotehnike in je reku da je mozno naredit. trenutno mi manjka samo se cip (ga bo treba sprogramirat), pa vezje morm skup scint, aja vezje sva pa mal posvoje dodelala. evo klikn sm ce te zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!