Skoči na vsebino

Kam Je Izginila Carica Foruma???


lojzi

Priporočene objave

Tule na tabli že nekaj časa močno pogrešam našo prvo in edino carico foruma. Ker občasno pogrešam njen žolčni način komuniciranja z nekaterimi individuumi, ki so ji bolj ali manj pri srcu, bi javno vprašal vse, ki imajo z njo kakšen intenzivnejši kontakt da velecenjenemu bralstvu tega foruma sporočijo ali je :

- končno uspela naredit izpit za motor in sedaj šiba po Evropi, da nadoknadi travme iz otroštva zadnjih 10 let B)

- našla zadnji sedež motorja, kjer je nihče tako ali drugače ne meče z njega B)

- našla ljubezen svojega življenja (in ona njo) ter sedaj pripravlja toplo družinsko gnezdece :o

- začela verjeti v vraže in uroke, ter končno realizirala vse tiste ujete poročne šopke iz zadnjih Motosvetovih porok, katere je tako skrbno in z ljubeznijo zbirala :yea2: ali pa last but not least

- njena prvoaprilska šala le ni bila šala in se v toplem zavetju doma pripravlja na veseli dogodek...

Na zalogi imam seveda še nekaj manj racionalnih scenarijev, ki bi jih samo na kratko omenil recimo :

- Pupo so nam ugrabili izvenzemaljci

- PEPE jo je odpeljal v svoj brlog, kjer srečna samozadovoljna eden z drugim živita do konca svojih dni

- V Amsterdamu se s svojo gandjo v ustih (u majku mu, kako se onda s ovim u venu ja neznam) sprehaja ob kanalih in misli na nas Motosvetovce :rolleyes:

Ker mi tole že dalj časa roji po glavi, mi bo mogoče kdo od vas motosvetovcev vsaj približno poskusil zožiti moj diapazon nebuloz in paranoje na vsaj približno znosno raven.

Torej, vsak pametni namig bi bil dobrodošel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič skrbeti.

Ko jo prime taprava, bo usekala iz vseh kanonov.

Je bilo že nekajkrat tako.

Pupa pač ostaja Pupa. :)

Sicer pa tudi mene zanima, kje in zakaj se skriva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je rekla, da gre najprej na Krvavec za en teden, pol pa za en teden na morje, če se izidejo plani, če pa se ne izidejo pa ostane še en teden v hribih

mislim, da bo morala biti drug teden nazaj

pred dopustom pa se je njeno življenje tako zavrtelo

da je bilo bolj malo časa za MS

tako pride, anede

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje ma fanta kot nas :OK:

KAJ???????? NEMOGOČE!!!!!!!! :hmm:

mogoče je to trenutek slabosti, prej ali slej ne bo mogla brez nas motomarsovcev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj pa sem jaz?

Daj no M. a moraš taka vprašanja postavljat? Zelo težko se zadržujem v zadnjem časau ampak se...dokler ne prekipi...

Kaj si ti?

a) prežeč tiger in odfukan zmaj?

B) nevarnost vsem gomazečim bitjem

c) "dvakrat ga popravim skozi ovinek pa sem skozi" bejba

č) madman on wheels

Vedno v pomoč :)

Drugač pa zelo interesantno bitje, ki pa mu naziv carica ne gre in ne gre skup z neverjetno karizmo...zares neverjetno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posipam se s pepelom, Mačica, sorry, ni bilo namerno :o :hmm:

Namerno al nenamerno.....Lojzi, štala je !

Ti iščeš carice, pa se ti javijo....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še zanimivo dejstvo ... a vi veste, da je Pupa veliiiiko večino vseh svojih postov pridelala v forumu z vsaj 10x (desetkrat) manj člani ... :o :o ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!