Skoči na vsebino

Motocvet Chat


Priporočene objave

Ne uspe mi priti na chat.....

ce se hocem ponovno registrirati me vrze na neobstojeco stran..... :SS

A ne bi raje dali kaksen web irc vmesnik pa bi bil mir ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niet, sva se ze dostikrat pogovarjala - zadeva je bila dejansko ze postavljena, delala je hitreje od takratne resitve, ampak je bil web vmesnik premalo pisan in je bilo polno ljudi ki so jamrali in jamrali ... <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste prijavljeni na Forumu se lahko registrirate/prijavite tudi na chatu z istim uporabniškim imenom in geslom.

Če se še niste registrirali na forumu se NE BOSTE MOGLI registrirati oz. prijaviti in uporabljati chata ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si se registriral. Za prijavo uporabi isto uporabniško ime in geslo kot za forum!

argh....najprej se moras registrirati v chat z forumskim geslom....nato se enkrat tipkat geslo in sele nato se pokaze palcek smuk...

:SS

<potiho>hocem irc</potiho>

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

argh....najprej se moras registrirati v chat z forumskim geslom....nato se enkrat tipkat geslo in sele nato se pokaze palcek smuk...

:SS

<potiho>hocem irc</potiho>

Slednje narediš samo enkrat oz. pri prvi prijavi na chat, kar pomeni, da se na chat ne more pod tvojim imenom registrirati nihče drug kot samo ti.

Razen seveda, če ne pozna tvojega gesla s foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@niet - tole je bilo za web front end: CGI:IRC

Zadaj se je skrival hybrid ircd z vsemi nickserv dodatki za registracijo nicka itd. itd. Kdor je ni bil prelen da bi si pogledal kako se registrira, mu je bilo pa tole:CGI:IRC demo screen-ie.png

... premalo pisano, ceprav so bili dodani smileyi. :D Shit happens <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

argh....najprej se moras registrirati v chat z forumskim geslom....nato se enkrat tipkat geslo in sele nato se pokaze palcek smuk...

At last - you did RTFM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2."pozabil geslo" opcija me vrže nazaj v okno za vpis MS gesla, neregistrirani na forumu, ki pa se lahko prijavijo TUKAJ, pa naredi točno to..(not found)

Saj si se registriral. Za prijavo uporabi isto uporabniško ime in geslo kot za forum!

1.sem tut že napisal, da geslo in upor. ime iz MS ne potegne

naredi mi tole, pa verjemi, da sem že 1001 probal in sigurno napišem pravilno geslo

post-3-1063869757.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj tako:

- klikni "zelim se registrirati"

- vpisi uporabnisko ime ter geslo

- potem nazaj na prvo stran chata

- in vpisi svoje ime ter geslo....

hope it helps

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej.. :huh: hm.. :unsure: nočm nč težit al pa kej.. sam .. hm.. :huh: :unsure: .. ampak se mi zdi, da je chat bl moškisvet, kt pa motosvet... glede na "smeškote", k so na razpolago... :unsure: Sej ne rečem,... "smeški" so čist v redu.. sam se mi zdi, da "neki" manjka... :unsure: :D :P :rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej.. :huh: hm.. :unsure: nočm nč težit al pa kej.. sam .. hm.. :huh: :unsure: .. ampak se mi zdi, da je chat bl moškisvet, kt pa motosvet... glede na "smeškote", k so na razpolago... :unsure: Sej ne rečem,... "smeški" so čist v redu.. sam se mi zdi, da "neki" manjka... :unsure: :D :P :rolleyes: .)

Ja kaj pa še čakaš... :D Takoj mi pošlji smeškote, ki bodo razveselili žensko populacijo motosveta. Obljubim, da jih takoj namontiram na chat.

P.S.

Jaz jih na žalost ne najdem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hmm eno vprešanjce, če recimo hočem nekomu prek chata napisat kak vic, ki je daljši od ene vrstice je to že problem, ker u chatu paste dela samo za zadnjo vrstico, zakaj je to tako ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej.. hm.. nočm nč težit al pa kej.. sam .. hm.. .. ampak se mi zdi, da je chat bl moškisvet, kt pa motosvet... glede na "smeškote", k so na razpolago... Sej ne rečem,... "smeški" so čist v redu.. sam se mi zdi, da "neki" manjka...

JOŠKE ???? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako :wacko: :blink: CODEIN KAKO??????

Tako lepo... :lol1: :lol1:

O.K., Dolžina teksta v chatu je omejena na 700 znakov, kar je mislim, da dovolj za normlano pogovarjanje brez objav spisov.

Skopira ti ne zato, ker v tekstu ne sme biti vrstic, ki so med sabo ločene s tipko (ENTER), ampak mora biti tekoč tekst, ki je lahko seveda dolg največ 700 znakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sej.. hm.. nočm nč težit al pa kej.. sam .. hm.. .. ampak se mi zdi, da je chat bl moškisvet, kt pa motosvet... glede na "smeškote", k so na razpolago... Sej ne rečem,... "smeški" so čist v redu.. sam se mi zdi, da "neki" manjka...

JOŠKE ???? B)

O čemu to.... :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako lepo... :lol1: :lol1:

O.K., Dolžina teksta v chatu je omejena na 700 znakov, kar je mislim, da dovolj za normlano pogovarjanje brez objav spisov.

Skopira ti ne zato, ker v tekstu ne sme biti vrstic, ki so med sabo ločene s tipko (ENTER), ampak mora biti tekoč tekst, ki je lahko seveda dolg največ 700 znakov.

...filam danke.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!