Skoči na vsebino

Motocvet Chat


Priporočene objave

HELP!!!!!! :o

Jaz imam pa en VELIK problem glede chata!!!!!

Sedaj, ko se je potrebno na novo prijavit na forumski nick... kar sem tudi naredila... pa se ne morem prijavit na chat, ker imam v originalnem nicku črtico spodaj in je pri chatu ne smem met... zato sem tam tudi bila 'alena bmw' in ne 'alena_bmw', kot sem originalno...

in zdaj ne morem na chat!!!!!! AAAAAAAA!!!!!! :( :?

za pomoč se že v naprej zahvaljujem... :004

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELP!!!!!! :o

Jaz imam pa en VELIK problem glede chata!!!!!

Sedaj, ko se je potrebno na novo prijavit na forumski nick... kar sem tudi naredila... pa se ne morem prijavit na chat, ker imam v originalnem nicku črtico spodaj in je pri chatu ne smem met... zato sem tam tudi bila 'alena bmw' in ne 'alena_bmw', kot sem originalno...

in zdaj ne morem na chat!!!!!! AAAAAAAA!!!!!! :( :?

za pomoč se že v naprej zahvaljujem... :004

lp alena

Smo uredili in chat sedaj dopušča tudi vse tiste, ki imajo _ ali - v imenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje ima Chat določenih premalo (ne vem kako bi reku) "prostorčkov" "zlogov" za ime!! Saj, če je daljše ime, se ne da vpisati v oknček in s tem tudi na chat prijaviti. Primer "Tratnjak Damijan"

LP

Popravljeno . Popravil bobek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo, moderatorji... :? :unsure: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moderatorji POMOČ prosim :P

Meni na chatu noče avatarja prlepit, mi naredi križec rdeč (pač ku kdr ne najde slikce) a je mogoče zato k mam strešico v imenu-žan :cry: :?

K noče in noče, lepim slikce po vseh merilih 8Kb, 42x32 itd itd in NE

No če se da kej odpravt lepo prosim :notworthy:

Hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj se ne more prijavit na chat, tudi če vpiše isto uporabniško ime in geslo kot na forumu. Uporabniško ime: Tom&Jerry. A je mogoče problem v:& . Prosim za pomoč.

lp DTW

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!Sem sem se probu priklučit na chat,pa mi nikakor ne rata.Sem že dobil kompleks,da sem preveč trd :D za chat <_< Pleas hellp :cry: Prosvetlite nevedno dušo kaj naj naredi,da bi prišla na chat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!Sem sem se probu priklučit na chat,pa mi nikakor ne rata.Sem že dobil kompleks,da sem preveč trd :D za chat <_< Pleas hellp :cry: Prosvetlite nevedno dušo kaj naj naredi,da bi prišla na chat :hmm:

Hja, ko bi kaj več povedal, bi ti tudi morda kdo od nas znal odgovoriti... :rolleyes:

Kaj ti ne gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!Sem sem se probu priklučit na chat,pa mi nikakor ne rata.Sem že dobil kompleks,da sem preveč trd :D za chat <_< Pleas hellp :cry: Prosvetlite nevedno dušo kaj naj naredi,da bi prišla na chat :hmm:

pri nas na faksu v knjižnici se tud ne da prijavit...morebiti je kaj tako naštimano tudi pri tebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja stvar je taka:kliknem na chat,vpišem geslo in uporabniško ime,prtisnem na baton greemo in pol me vrže na stran kjer piše,da sem falil geslo.Stvar lahko ponavljam v nedogled ma ne pomaga :( Sem že probu,da sem falil geslo in sem pritisnil na "pozabil geslo"in me je vrglo nazaj na registracijo :angry: Kaj naj se še enkrat registriram na forum?A lahko pod istim imenom?

PS:Pa sem že upal,da se mi malo sanja o računalnikih :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja stvar je taka:kliknem na chat,vpišem geslo in uporabniško ime,prtisnem na baton greemo in pol me vrže na stran kjer piše,da sem falil geslo.Stvar lahko ponavljam v nedogled ma ne pomaga :( Sem že probu,da sem falil geslo in sem pritisnil na "pozabil geslo"in me je vrglo nazaj na registracijo :angry: Kaj naj se še enkrat registriram na forum?A lahko pod istim imenom?

PS:Pa sem že upal,da se mi malo sanja o računalnikih :cry:

Najprej se je potrebno registirati na chat in šele potem lahko dostopaš do chata, kar tudi piše pri vstopu na chat.

Kako se registriraš na chat pa tudi piše. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi codein,saj bi se rad prijavil na chat,pa me zmeraj zavrne da je napačno geslo.Vredu,kliknem na pozabil sem geslo in me zopet vrne na začetno stran.Če je geslo nepravilno zakaj me potem link za pozabljeno geslo ne poveže na stran,kjer bi pač izvedel svoje pravo geslo. :? Ostane mi samo možnost da se pod novim imenom ponovno prijavim na forum potem bi menda delalo :hmm: Ma sej je vseeno,me počasi že mineva :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri "prijavi v forum" klikni (namesto da vpišeš uporabniško ime in geslo) na pozabil sem geslo. Forum te vodi skozi postopek posredovanja gesla na tvoj e-mail naslov. Sledi navodilom ki ti jih sproti daje forum, pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi codein,saj bi se rad prijavil na chat,pa me zmeraj zavrne da je napačno geslo.Vredu,kliknem na pozabil sem geslo in me zopet vrne na začetno stran.Če je geslo nepravilno zakaj me potem link za pozabljeno geslo ne poveže na stran,kjer bi pač izvedel svoje pravo geslo. :? Ostane mi samo možnost da se pod novim imenom ponovno prijavim na forum potem bi menda delalo :hmm: Ma sej je vseeno,me počasi že mineva :angry:

Pošlji mi svoje geslo s katerim se prijavljaš na forum na PM ali email, da pretestiram, zakaj se ne da prijaviti. Drugače ti ne morem pomagati.

P.S.

Ali ti zavrne geslo s katerim se prijavljaš na forum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tipo popizdil naredil kar je rekel Nois :huh: Pol se pa še na forum nisem upal povezat :wacko: To končno uredil,ma mi je zadosti :doze: jaz moliram mi je zadosti tudi forum.Pa hvala za vaš trud :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tipo popizdil naredil kar je rekel Nois :huh: Pol se pa še na forum nisem upal povezat :wacko: To končno uredil,ma mi je zadosti :doze: jaz moliram mi je zadosti tudi forum.Pa hvala za vaš trud :D

Ne razumem čisto, a zdaj dela al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!