Skoči na vsebino

Motocvet Chat


Priporočene objave

Jaz bi tud na chat, pa mi pravi, da je najdena napaka v mojem nicku :unsure: :hmm: . A to mogoče zaradi - ?

da, kolikor vem so ločila in pdb "skenslali" iz nicka pri chatu.....probaj brez ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Zakaj se ne morem prijaviti na Chat?

nich in geslo sigurno pravilno vtipkam

regisrirat se moraš...na četu pritisni registriraj se in boš imel registracijo za chat pol ti bo primlo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC tvoja modrost je neskončna......... :doze: Tom&Jerry se je registriral. Veš, zna brat.

@Noise ali Codeine: T&J problem sem opisal že 16.10., pa nobenga odgovora.... :blink:

Prijatelj se ne more prijavit na chat, tudi če vpiše isto uporabniško ime in geslo kot na forumu. Uporabniško ime: Tom&Jerry. A je mogoče problem v:& . Prosim za pomoč.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je res problem v znaku &. naj proba še kako ime brez tega znaka ... naj si namesto & recimo da uporabniško ime "Tom_in_Jerry" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je res problem v znaku &. naj proba še kako ime brez tega znaka ... naj si namesto & recimo da uporabniško ime "Tom_in_Jerry" ...

Znak "&" na chatu ni dovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC tvoja modrost je neskončna......... :

tvoj prjatu je napoisal da ga noče prjavt...jst ne morem vedt če se je reg. al ne.....če bi napisal da se je bi bil tiho..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vsem zahvaljujem za pomoč :) , predvsem Alli, ki sem jo spoznal na Motoboomu. Po potrebi star Nick izbrište.

lp Tom in Jerry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

hoj

danes ko motosvet forum ni deloval, sem se hotel prijaviti na chat da zvem kaj je narobe.hotel sem se registrirati, pa mi je samo napisalo Napaka! samo sem 3x napisal uporabniško ime in geslo, potem pa sem se hotel prijaviti pa mi je vrglo ven tole:

Invalid expressions found in your nickname

a je to mogoče zaraid [] ekastih oklepajev? kaj se da narediti glede tega?

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil [SLO]Gobec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne zdruzite  irc ter WWW chat ?

Manj bi obremenjevalo motosvet streznik in predvsem.......delalo bi brez "kaslanja".

Poglej malce stare teme in boš videl zakaj... Večina jih je bila proti temu. Poleg tega je problem z registracijo imen in tako naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.

a se da potem vsaj popraviti naslednje:

- pravilen charset (apache ima enega, php chat pa drugega = rezultat so "kvake")

- da te ne vrze ven tudi ce si nekaj casa neaktiven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni včasih sploh ne napiše vsega kar se na chatu govori! :? :BUA:

jajca

uporablam pa mozzilo,če to kej pomaga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni včasih sploh ne napiše vsega kar se na chatu govori! :?  :BUA:

jajca

uporablam pa mozzilo,če to kej pomaga :hmm:

Ja uporabljaj MS Explorer, Mozille pač ne podpira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo vsi Polknasi IE. Na Linuxu pa Exploderja itak ni.

Sicer meni dela v Mozilli ter Firefoxu, ampak je charset napacen oz. streznik (apache) javlja napacen charset.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo vsi Polknasi IE. Na Linuxu pa Exploderja itak ni.

Sicer meni dela v Mozilli ter Firefoxu, ampak je charset napacen oz. streznik (apache) javlja napacen charset.

Dunno... pač chat zajebava na Firefoxu in Mozilli, zato pa pravim, da naj uporablja IE... sploh ker je chat že v osnovi grozno napisan in uporablja nestandardne zadeve. Sicer sem ga popravljal, vendar sem obupal, ker bi ga bilo bolje na novo napisat.

Na žalost pa še nisem našel alternative, pa tudi časa ne, da bi spisali svoj chat oz. vsaj trenutno ga ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoj čas je bil postavljen IRC server s CGI:IRC za uporabo čez web browser ...  :rolleyes:

In nihče ga ni znal uporabljati. Registracija pa je bila prava mala katastrofa. Zadeva mora biti user friendly itd.

Sicer pa se že dajo narediti chati, ki so "nori", vendar je na žalost za to potrebna osnovna platforma, ki rahlo stane a-lot-of $$$ (od HW serverja, WIN2003 Server itd. naprej). Če je kdo torej pripravljen podariti motosvetu cca. 10.000$ se mi naj vsekakor javi (in vzpostavili bomo tudi video chat, video konference, whiteboard, itd.).

IRC-ja pa kot je že povedal Noise ne bomo implementirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!