Skoči na vsebino

Cena Rabljenega Skuterja


Gloga

Priporočene objave

Pač trenutno bom zacel prodajat svoj mali rumeni stroj :) , pa me zanima kaksno naj postavim ceno, ma 18k prevozenih, pa let96(kupljen 98').

Seveda vsak hoce dobit cim vec za svoj motor, ampak glede na to da je 70malossi gus, 17,5delorto, menjani primarni in sekundarni, gume so skoraj nove, prav tako jermen, registriran do maja 04', pa na novo ga bom prestrihov, ga mislm dat za 170k sit.

Se vam to zdi prevec? Tukaj vi nastopite.

p.s. Za zacetek si mislim kupit en soliden avto, cez kaksni 2leti kasneje bom pa najbrz kupil hondo xr400, da ne pozabim na uzitke ki jih nudi motor. Ok, skuter ce hocte :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum....en moj sosolec je navadnega typhona 96 letnik celega spocohanega vglavnem bogega za 160k prodal...

One ja fajn nagno...al pa ni mel pojma kaj kopuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj moj ni tko da bi bil res pocohan ampak praske so, ni tistih raz da bi mogu kitat alpa kj podobnga ampak, pac padec na pesku mal prag pocohan, pades na travi, mas zelenjavo na rocki za bremzo, te zbije zenska z avtom mas prednjo masko pocohano od odbijaca in zadnjega ogledala, pa porisanega z barvo od avtomobila.. :rolleyes:

(menidatkjvrokepress)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislim da bi mogo tolk dobit. Če je kolk tolk ohranjen. Daj kako sliko gor nalimaj. Jaz svojo rumeno stvarco nebom prodal verjetno. Ta vikend gre gor 17,5 potem pa spomladi še verjetno sekundarci zravn. Potem pa ti skuter vedno prav pride. Se tak malo v nedeljo gor vsedeš pa greš pogledat, če je kaka trgovina odprta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gloga, ceno mas kr tapravo. ce bos ksno budalo dobu, lahko se vec $$$ dobis. ce mas prevec km, pac stevec mal zavrti nazaj (tko da jh bo ene 5,6k :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj v oglas 200k SIT, odlično ohranjen - če ga misliš preštrihat. Tako ti ne bodo preveč hitro zbili cene, saj če daš v oglas 170 ti bo un takoj reku 130-140, če imaš pa 200 ti sigurno ne bo rekel 150 saj je to že 1/4 celega motorja.

To je samo moje mišljenje in nisem čist zihr kako bi delovalo v praksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš pa 200 ti sigurno ne bo rekel 150 saj je to že 1/4 celega motorja.

btw. tak nov skuter stane cca. 336k sit, res pa je da je tukj zravn se za okoli 150k sit predelave.

Masina dela brezhibno, sam ogret ga je treba(2-3min) pol pa gre, vcasih ce je segret pa da navijem gas do konca(ko ga vzigam), mi ga zalije, ampak ko gas spustim, pa navadn vzge..

Me pa zanima ce bi od Benota fotr znal previt stevc? :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš 10.000 km naredu v rikverc? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Lahko daš pa samo prvo kolo na en elektromotr in ga rikverc vrtiš :naughty: samo bo vseeno dolgo trajalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpa samo 2 skuterja skupaj, oba na štender, pa da eden zadno gumo prisloneno na spredno od drugega. pol pa eden samo gas drzi, drgmu se pa kilometri majsajo O:-) :)

btw, orka, ke si dons na busu zdu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrti se števc z bormašino, sam baje gre ful počas, par kilometrov na minuto. Roba, vrtenje tistih cifer je vsaj pri meni zelo oteženo. K sem zadnč mal razšravfu svojga skuterja, za foro, sem tut armaturko dol vzel pa jo razstavu. Pri meni so tiste cifre zaprte v plastični škatlici k je skupaj z komplet plastiko spojena, pa še tiste cifre so ful na mirin, sploh se ne dajo premikat.

@orka-> kaj si bolan, da ne bi slučajno rs bil. Jest sem se zdej v nedelo ful slabo počutu, pa glava me je bolela, pa mislim da sm mel vročino, pa sm se vozu s skuterjam in k sem pršu s fure sem mel zmeri nos ful spucan. Pa še aspirine sem pil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebi ga, jest sem enkrat na roke zbiju kilometre tko da sm gumo vrtu. Za 100metrov sm se muču ene 10 min, matr sem jest nor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!