Skoči na vsebino

Cena Rabljenega Skuterja


Gloga

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

S _strudl_om sva koncno pofarbala mojo skuto in..

Vasa naloga (ce ji boste kos) je, da poveste da se prodaja, naj se slisi vas glas cez hribe in doline.. :) Povejte kolegom, sosolcem, mulcem ki se jim smejite, ki vozijo z avtomatiki pred avtosolo s cestarskmu brezrokavnikom, atekom in bakicam..

Piaggio Typhoon, let.96, registriran do maja 04', crne barve, lepo ohranjen, agregat brezhiben, drugi lastnik.

Predelava:

-70ccm malossi gus cilinder s teflonskim batom

-17'5 dell'ortto vplinjac

-menjani sekundarni in primarni prenosi

-pa seveda brez blokad

+kovcek Shad 30l

+zraven podarim celado FMcross in odprto celado NZI

Cena: 170.000 sit

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gloga: dj prlep kakšno slico gor, da bomo laži prodajal!

Kaj si se naveličal sesalca al boš kj druzga nabavu al si čist zakluču motoristično kariero?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.... ni me blo ne :( :( :(

Janezk?? MIslš gašper bodlaj? :lol1: :lol1: :lol1:

gasper bodlaj ? LOOOOL, ta je iz moje vasi ! ze v osnovni so ga zaebaval ko ne vem kaj, model je cist v qrcu. Vpras ga, ce se bo kdaj porocu al pa mel otroke :D

predvidevam, da si pol iz kranja ? Lohk bi jazst pa Jack_ass enkrat do tja prisesala in gremo nekaj spit in bomo kako rekli... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede slikce: nimam nubenga kolega tukej v blizin da bi mel digitalca, ampak bom zrihtov da bodo do torka za zihr gor.

Sesalca se ubistvu nisem navelical, motorja tud ne bom kupil, ampak sigurno nisem zakljucil z motoristicno kariero, samo najprej avto(za v solo, na siht), pol k bom pa nekj zasluzu, pa kr nekj konkretnga(nad 350ccm), nekaj let kasneje pa mogoce seenkrat kupim skuterja, da se bom spomnu dobrih starih casov.. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Pač trenutno bom zacel prodajat svoj mali rumeni stroj :) , pa me zanima kaksno naj postavim ceno, ma 18k prevozenih, pa let96(kupljen 98').

Seveda vsak hoce dobit cim vec za svoj motor, ampak glede na to da je 70malossi gus, 17,5delorto, menjani primarni in sekundarni, gume so skoraj nove, prav tako jermen, registriran do maja 04', pa na novo ga bom prestrihov, ga mislm dat za 170k sit.

Se vam to zdi prevec? Tukaj vi nastopite.

p.s. Za zacetek si mislim kupit en soliden avto, cez kaksni 2leti kasneje bom pa najbrz kupil hondo xr400, da ne pozabim na uzitke ki jih nudi motor. Ok, skuter ce hocte :P

lp

Jas sem bil 3 mesce brez skuterja pa se mi je hotlo zmešat :) Avto je kurc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ojla,

Včeraj sem slučajno šel gledat enga Derbija (skuter 50ccm, ne me vprašat za model :slap: ), l.99, kupljen 2002, 5000km, notri ma še vse blokade, srednje ohranjen.

Kolk je kaj to vredno in nasplošno, kako je kaj z znamko Derbi :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so podatki pravi je vreden cca. 250k sit. Kaj te pa zanima glede teh motorjev? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!