Skoči na vsebino

Scooter Meeting V Oktobru


[rain]

Priporočene objave

torej, z moje strani pridem jazst, frend, pa se enega frenda bom probal navleci. Aja, mam pa se enga frenda, ki ma APN. A je to sprejemljivo ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam Bled, Kran se mi tut sprejemljiv zdi ... pomoje da bi blo tabol u Kranu k bi tut uni iz Lj pršli an :hmm: saj mislm ce smo mi 2x do nih sli bi se spodoblo da tut oni 1x pridejo mal vn iz Lj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst sem tut za kranj bol ko za Škofjo loko. Pol gremo lahko s skuterji na stadion (tam ko je notranji bazen).

Bi blo pa fino, ce bi prisli tisti iz lj se kdaj v kranj. Res fino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pejmo v kranj. Sam a bo to med šolskim počitnicam, takrat bi blo najbl ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v KR ziher pridem, saj iz LJ je tako fletna cesta tam čez Mavčiče... Kdaj pa bi bilo to srečanje skuterjev v oktobru??? Če sem se jaz peljal iz LJ čez Črnivec, pa potem v Gornji Grad, do Logarske doline, pa tam na dve pirčka za zdravje šel, pa potem čez Pavličevo sedlo šel v Avstrijo, pa nazaj v SLO čez Jezerski vrh... Ma, Kranj je sosedna ulca zame hehe LP od "veterana" pr 31-tih Perota iz LJ. :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol je da mamo v kranju, k še z lublane pridejo, sej smo probal na bledu miting organizirat pa ni blo nč od tega. tko da kranj. ;)

dobr bi blo ja če bi se skup dobil pa skup šli ;) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... kpa mislte v radolci? tm pred merkurjm je kr dost velk parkirisce, pa se najdt je lahko

pred merkurjam je lih tok placa k ga mam jest na dvorišu zakva se poj pr men ne dobimo :devil:

ne resno merkur sploh nima dost placa za zbor sej bi zbasov ke ene 50skutrjov :naughty: če se nebi noben premikov sam tm skos avtomobili vozjo prkirajo odpelejo.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao jao... Boste pa že pršli do Kranja :o sej tolk delč pa tut ni... (tisti k prhajate iz žirovnce mate ene par ful dobrih ovinkov na poti)

Popravljeno . Popravil OrkAA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!