Skoči na vsebino

Novo Mesto Meeting 2


_jezus_

Priporočene objave

ti sam povej kdaj pa kje, ker jst pa moj kolega prideva, on ma sicer 125 čoperja ampak ni važn :) jst dobim motor nekje pondelk, torek al pa sredo, tko da bi se lohk zmenli za kak četrtek, petek al pa soboto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ne ne smeš :D

itq lahko, kdor pride bo dobrodošel :D več nas bo bolš bo

pobje, jst morm odpovedat prisotnost na srečanju, ker imam nasledn tedn menjavo motorja and I'll be no longer scooter rider anymore... :P

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nema veze, sej jst bi tut z mito pršu če bi delal :D

pa to pač prideš, sej ni to d morš bit član, men je vseeno pa če se nekdo z drekpumpo pripelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nema veze, sej jst bi tut z mito pršu če bi delal :D

pa to pač prideš, sej ni to d morš bit član, men je vseeno pa če se nekdo z drekpumpo pripelje

drekpumpa...dobra ta :D:D:D

ne ne, sj pridem, sam ne na to srečanje, na naslednjo pa sigurno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 50 (oziroma 70) :)

aja sm mislu d boš kšnga cestaka k si napisu: I'll be no longer scooter rider anymore...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm mislu d boš kšnga cestaka k si napisu: I'll be no longer scooter rider anymore...:D

faca... :D

kaj češ, se zgodi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja lol

sm narobe prebrau :D

se opravičujm :D

čeprav si narobe prebrau bom kr še neki cajta ostal na jermenu, sm kolega odpisu, ker je moped 1997 letnik in bo kmal oldtimer... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, še 16 let zdržiš na tem pa si zmagu :)

Ne na tem, na unem ki bi ga menju... ;) Ta je 2003 letnik...

Bom jst kr odnehu glede lovljenja oldtimerskega naziva... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jutr je potem kao neko srečanje v NM pred šparom al kwa? Djte mal podrobn pa cajt... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst nč ne vem, tut če bi bil bi pomoje vedu, razn če majo to kr eni k jih ne poznam, sam pol ne bo kej vidt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

am...nekaj 125k se nas meni (ni še 100%), da bi šli iz novega mesta skup v mirno peč. zraven pa bo še vsaj moj bratranc z runnerco, pa verjetno še par njegovih kolegov s skuterji, tko, da bi se lahko kej zmenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...nekaj 125k se nas meni (ni še 100%), da bi šli iz novega mesta skup v mirno peč. zraven pa bo še vsaj moj bratranc z runnerco, pa verjetno še par njegovih kolegov s skuterji, tko, da bi se lahko kej zmenil

Lahko se nam MK Nm pridružite mi se dobimo ob 9,oo pred ERO v Mačkovcu avto Krka tehnični pregledi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa se nas lahko več zmen, pa se vsi lepo pr eri dobimo, samo prestavmo kraj srečanja, potem gremo pa vsi skup, to bi blo ql :OK:

po vsej verjetnosti se bom :D sam nism siguren ker sem zmenjen s kolegi d gremo skup

maš ti še cagivo? al mislš jit s skuterjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!