Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

Pelju ta motor... in bil hvalažen da ni moj :D več kot 130kmh?....haha :grim

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... bi mogu kšn k ma 125 2t zablokirano povedat kok mu gre... vrjetno tud okol 130km/h... .) honda ma sicr 1kw manj...sam ma pa tud manjšo težo, tko da sta vrjetn v pospeških in končni kr enaka... jest lohk povem da je šla hondica z dvema gor 110-115 po števcu... :D :grim

se mi pa zdi da bi bla kr fajna za po ovinkih k je čist lahka...bi jo ke pa sm komot metov :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahka za metat v ovinke se ti je zdela zaradi tankih gum......

drugače pa je 2T 125cc veliko bolj stabilen v ovinku (seveda SS klasa, z dimenzijami 110 ter 150)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... bi mogu kšn k ma 125 2t zablokirano povedat kok mu gre... vrjetno tud okol 130km/h... .) honda ma sicr 1kw manj...sam ma pa tud manjšo težo, tko da sta vrjetn v pospeških in končni kr enaka... jest lohk povem da je šla hondica z dvema gor 110-115 po števcu... :D :grim

se mi pa zdi da bi bla kr fajna za po ovinkih k je čist lahka...bi jo ke pa sm komot metov :D :devil:

masa je za top speed irelevantna. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130? :D

Pelju ta motor... in bil hvalažen da ni moj :D več kot 130kmh?....haha :grim

No ja... mogoče malo manj :P Jaz sem jo sicer stisno do 110 pol pa mi je ceste zmanjkalo, ampak lastnik je rekel da gre 130km/h. Najbrž je kr nekaj dodal ja .)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj je vse strah ozkih gum :blink:

zihr vsi poznate tomosove specialke, al pa kšne druge dirkalnike iz tizga cajta :doze:

za hondo bi pa težku reku d gre 130 realnih...ne vem

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj je vse strah ozkih gum :blink:

zihr vsi poznate tomosove specialke, al pa kšne druge dirkalnike iz tizga cajta :doze:

za hondo bi pa težku reku d gre 130 realnih...ne vem

Sj je fora da negre :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tirajš glej da boš kupu čimbl športno gumo te velikosti...ne pomaga ti če maš 190 gumo če je trda k kamen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tirajš glej da boš kupu čimbl športno gumo te velikosti...ne pomaga ti če maš 190 gumo če je trda k kamen ;)

:grrr preveč športna guma tut ni primerna za cestno uporabo oz je lahko tut neverna govorim o kkšno dunlop spotrmax GP al pa kej tazga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr to ja...sam verjemda v teh dimenzijah takih gum k si ti mislu ni...ker vsi vejo da soto bl family dimenzije

slow motion varjanta...grčar oglasi se...daj nasvet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej bom jaz z gumo 80-100 polagal ovinke kot nekdo ki ima gumo 120 oz 130 ? in sploh ni nevarnosti da pride do zdrsa? no razjasni mi to C4V4L13R

no ne bom pametovov, kr nimam izkušenj, ampk če se je dal dirkat s tako ozkimi gumami, mislm d ni razloga da te je ne vem kako strah zaradi tega, drgač pa vrjamm d je občutek čist drugačn...do zdrsa pa pri pretiravanju pride lahko s 100 ali pa 180 gumo....pretiravanje pa je spet relativen pojem .)

ne bom nč reku...bolš d ti razloži nekdo k ma več izkušenj...js sm povem kaj si mislm :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirkalniki majo nasploh ozje gume zaradi kotalnega upora, kar se pri nabiranju hitrosti na ravninah kr pozna... ...so pa tem gumam tud sasije 100% prilagojene, medtem ko pri serijskih motorjih gre pri vsaki stvari za nek kompromis... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav...z ozko gumo se rabš manj nagnt

ja jst si to tko predtstavlam da z debelejšo gumo... rabš večji naklon... oz se morš bolj nagnit kot z tanko da zvoziš isti ovinek z enako hitrostjo ja sej je logično zakwa čez ride al pa grobnik 125ccm aprilije puščajo 600ccm športake uzadi :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst si to tko predtstavlam da z debelejšo gumo... rabš večji naklon... oz se morš bolj nagnit kot z tanko da zvoziš isti ovinek z enako hitrostjo ja sej je logično zakwa čez ride al pa grobnik 125ccm mitoti puščajo 600ccm športake uzadi :D

točno tko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je logično...širša je več rabš d prideš do roba, no v glavnem, po moje če so dobre gume ni nč narobe če so ozke (90 ali 100 v primeru honda cbr 125, d ne bomo off topic :P ), js mam zdej tud 90 zadi pa se da kr lepo pelat z njo, ker se s tem motorjem itak ne da polagat kej dost, pa so originalne gor k so dost slabe, tko d mislm d s kšnimi boljšimi ni nobenga straha nikjer :fredy: je pa dobra lastnost takih gum d so grozno pocen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko :OK:

haha ko že hočem jerneja popravit tisto z apriliami pa pogledam spodnji post pa je že reesko uredil zadeve :P oziroma mi je vzel z jezika :P svaka čast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko :OK: sam da si tamle zajebu... k usi vemo da ma najbolšo ciklistiko aprilija... pa da gre mito ko jajc čez ovinke :D

točno tko... uzeu si mi z jezika :OK:

p.s. se oproščam za napako... sm zdele šele vidu... :blush: oz. mi je reesko pokazu :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej je logično zakwa čez ride al pa grobnik 125ccm aprilije puščajo 600ccm športake uzadi :D

zarad manjse mase, in posledicno boljse vodljivosti? O:-)

ah, predvidevam da mislis striktno cornering - prva ravnina, pa aprilie ni vec.. ...mitota pa ze itak prej sfali... :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko... uzeu si mi z jezika :OK:

p.s. se oproščam za napako... sm zdele šele vidu... :blush: oz. mi je reesko pokazu :)

zarad manjse mase, in posledicno boljse vodljivosti? O:-)

ah, predvidevam da mislis striktno cornering - prva ravnina, pa aprilie ni vec.. ...mitota pa ze itak prej sfali... :P

PRIZNAM DA JE APRILIA VELIKO BOLJŠI MOTOR!!!

no bomo letos vidli...tist k se bo hitrej odpelu čez ride...sam če se bom jst hitrej...pomen da mam slabši motor in da sm jst FUL dobr voznik...vi mate pa ful dobr motor ste pa sami glupi :OK:

pustimo se presenetiti :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIZNAM DA JE APRILIA VELIKO BOLJŠI MOTOR!!!

no bomo letos vidli...tist k se bo hitrej odpelu čez ride...sam če se bom jst hitrej...pomen da mam slabši motor in da sm jst FUL dobr voznik...vi mate pa ful dobr motor ste pa sami glupi :OK:

pustimo se presenetiti :devil:

:OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!