Skoči na vsebino

Kateri Ovinki Vam Bolje Lezijo


PSI_Hunter

v kateri ovinek bolje "polagate"  

70 članov je glasovalo

  1. 1. v kateri ovinek bolje "polagate"

    • v levega
      30
    • v desnega
      19
    • vseeno (oba dobro)
      13
    • kaj je to polaganje?
      2


Priporočene objave

ok cist tko anketa za info, k smo sli s kolegi stavt......namrec v povprecju, v katere fogle bols zalagate(mo).......

zazeljeno je napisat a je to nad 45 stopinj, al pod 45 stopinj (seprav motor naravnost=90 stopinj)......pa ksne fotke nebi skodle.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar se mi da grem do tačke če pa hočem še mal več grem pa do trenutka k začne zadna guma plesat pa zdrsovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po filingu se mi zdi da gre boljs v levo, najbrz zarad rondojev (Tomačevo notranji krog 100+ km/h). Na cesti pa po gumi sodeč v obe smeri enako. Fotk pa nimam žal nobenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu polagam v oba ovinka enako dobro, ne delam kakih razlik. Mi je pa ljubši levi, ker je pač gas na desni :) Slik pa nimam...

Aja, zalagam ga na levi strani do roba (in čez), na desni do štenderja :) Nevem zdej kakšni nakloni so to v stopinjah.

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

levi. tud bolj sede k je gas na desni :)

pa do tok ga zalozin, da cutm kako gumo nese. (sam to rajs bl malkrat nardim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da povem se zase, ljubsi mi je levi, drgac pa v oba enako, sodec po gumi......aja doskrat mi rata tud mal pod 45 stopinj (sam more bit fogu taprav).....

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm..

POd 45% ali nad??

Typhoon z dvema zalozen do sopotnikove tacke, ne do nogc, na katere skuter postavs.. Pol pa sam zracunaj kot.. :rolleyes: :)

Upam da mi bo uspel kksno sliko posnet..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo sem mel probleme ker v levega nisem upal polagat....potem pa je strah zgino pa je zdaj vseeno al je levi al desni v oba se gre polozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut leva mal bl sede, drgač ga pa zalagam tolk k gume pustijo- do meje drgač pa nikol ne grem ful zalagat če ovinka ne poznam, sploh pa če je na ovinku umazanija B)

Typhoon z dvema zalozen do sopotnikove tacke, ne do nogc, na katere skuter postavs.. Pol pa sam zracunaj kot...

če maš dva gor je drugač, k je teža velika in se amortizerji znižajo, sploh pa v ovinku ko sveje naredi sila, tko da je to lahk manj kot se zdi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa skor useen u katerga sam pr levem sm maw bl previdn zarad štenderja. Pa gume so tut zanč. Jih morm zamenat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa nekak bl leva sede pa ne vem zakaj pa tut levi ovinki so ponavad bl pregledni sj tut desna gre!sam nobena pa se ni sla do plastike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nobena pa se ni sla do plastike

Pa verjem da tud ne bo sla, razen ce bos zagrebu.. :D

Sj ne recem da ga v desno kj mn zalozim, samo tezje ga poberem ce mi odnese zanje kolo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men osebno bolj leži levi nagib!!!Čist po filingu govorim!!Nevem men je bolš filing na levem nagibu!! :hmm: :naughty: :naughty:

saj drgač pa tut desni rul!!! :yea2: :yea2:

tak da se v oba nagiba kr dobro nagnem čeprav mam enduro gume!! :notworthy: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!