Skoči na vsebino

Kateri Ovinki Vam Bolje Lezijo


PSI_Hunter

v kateri ovinek bolje "polagate"  

70 članov je glasovalo

  1. 1. v kateri ovinek bolje "polagate"

    • v levega
      30
    • v desnega
      19
    • vseeno (oba dobro)
      13
    • kaj je to polaganje?
      2


Priporočene objave

Ehhh ne delam razlik med ovinki. V ovinek grem tako, da ko tačka začne drgnit neham :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa en u desno (samo na drugi progi - spa-francorchamps)

:naughty: :naughty: :notworthy:

Lepo lepo

Men kr ubadva prbližn enak ležita, bl je odlisn od ceste do kam ga založim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba ležita, dokler ne uležem in un v kerem uležem, mi pol neki cajta mal manj leži...:kva2:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba ležita, dokler ne uležem in un v kerem uležem, mi pol neki cajta mal manj leži...:kva2:...

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba ležita, dokler ne uležem in un v kerem uležem, mi pol neki cajta mal manj leži...:kva2:...

Ja točno tko je, sam pol ti kmal začne spet ležat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je isti qrac, no, mogoc mi je levi mal bl pr srcu k ce pride ker nasprot pa si prevc na njegovi strani sam mal popustis v nagibu pa si nazaj na svoji strani, na desni pa je mal bol kompliciran. pa levi mi je tud zarad tega bl pr srcu k vcasih s stenderjem po tleh potegnem... :devil: :yea2: no, desni mi je pa zato dobr k vem da na bankino ne bom sou, crte pa ni, da bi drsel, tak ko v levem ko prides na crto pa pol full cvikam al me bo zlozl al ne. sn pa prsu na milimeter od roba na obeh straneh (relacija Tuhinjska dolina - Cjele). :OK: :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa prsu na milimeter od roba na obeh straneh (relacija Tuhinjska dolina - Cjele). :OK: :yea2: :kva2:

Tale cesta je kr huda za vožno, jst grem kr doskrat tm čes in je kr hudo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je desni boljš. Zato ker se jest vozim po ovinkih čist ob beli črti na mojem pasu (najbojl ohranjena cesta) je včasih shit če pride kak šlepar alpa kaka babica naprot k morm pol poravnat skuter na bolj notranji del ceste pa je lohk to sraje pr večjih hitrostih. Če greš pa tko v desno se pa itak angneš v drugo stran tko da ni teh blemov.

Je ponavadi preglednost desnih ovinkov res slabša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!