Skoči na vsebino

Yamaha YZF R6


robberrt

Priporočene objave

Na grobniku nimam problemov :rolleyes: Ta motor je namreč samo za pisto. Pa tudi po cesti ne bi imel težav

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

imam eno vprašanje.Vem da za vso dodatno "šminko" potrebuješ homologacijo.Torej,za angles in devil eyes sploh dobiš homologacijo?

Imam jih namen vgraditi v yamaho R6.

Hvala za pomoč.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lučke more bit že homoligirane, se pravi morajo imet ustrezen certifikat, potem jih šele lahko homoligiraš pri nas(duplo, za našo varnost :D).

Sicer se ne spoznam za te zadeve ampak vrjetno niso s papirji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res,ampak lahko nastane problem.Imaš jih na ON in glih tekrat srečaš policaje.Zna biti problem.

Drugače pa hvala za mnenja.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res,ampak lahko nastane problem.Imaš jih na ON in glih tekrat srečaš policaje.Zna biti problem.

Drugače pa hvala za mnenja.

LPM

Mene je čez vikend ( na Planini ), ustavil policaj...preventivni pregled....in opazil stikalo za dodatne

LED luči ( imel sem ugasnjene ). Kakšne pol ure me je matral ( če je to homoligirano, če je stikalo res za dodatne luči, itd. ).

Na srečo se je vse okej izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ciao,

jaz mam eno vprašanje.

Zanima me kakšen je pospešek v sek. od 0-100km/h nove 2009 Yamahe r6 in pa končna hitrost v km/h.

Nekje sem čul da je pospešek okoli 3.0sek in končna 288km/h. Zanima me, če kdo ve podatek v potankosti.

Hvala in LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatek o pospešku bi znal držat, seveda je odvisno od štarta in pogojev. v 288km/h realnih dvomim (v normalnih pogojih), je pa možno da števec res toliko pokaže.

za letnik 2004 ki jo imam sam, so na testiranju pri MOTORRAD reviji izmerili takšne rezultate:

najvišja moč: 81kw (110PS) pri 12500 o/min (moč na sklopki, max možno odstopanje + - 5%)

pospešek 0 - 100km/h : 3,1sek

pospešek 0 - 200km/h: 9,8sek

max hitrost: 262km/h

hitrost po števcu gre pa preko tistih 262, tako da realno hitrost in to kar piše moraš razlikovat.

toliko za primerjavo, še natančneje rezultate bo pa povedal kdo, ki ima test letnika 2009.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Yamaho R6 2006 - 2007 prodam naslednje stvari:

Akrapovič slip on iz titana 300 EUR

Power commander 200 EUR

ročico zavore in sklopke TITAX 100 EUR

karbonske zaščite rezervoarja 80 EUR

karbonske zaščite motorja 70 EUR

zatemnjeno double bubble sprednjo šipco FABRI 50 EUR

Vse stvari so odlično ohranjene. Informacije na tel.: 040 299 195 ali na mail: sinurmatej@yahoo.com

Popravljeno . Popravil redline
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MCN napoveduje spremembe za modelno leto 2010:

Changes include:

Revised YCC-I (Yamaha's Chip Controlled Intake) funnels

Revised air box.

Revised "Mid Ship" 4-into-2-into-1 exhaust system

Revised ECU mapping

post-1569-125247598615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in MCN napoveduje še popolnoma novo R6 za leto 2011:

All-new R6 will clone Rossi's bike:

New Yamaha R6 will be styled to mimic the MotoGP M1 - in dealers 2011.

Plus Yamaha are set to release a new R6 in 2011 that will be an exact replica of Rossi's MotoGP bike. MCN's source said:

"The link will be as clear as possible between the road bike and the racing bike."

post-1569-125247638044.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav vsem.

Tako kot gre nažalost sezona proti koncu, se je zgodilo tudi moji šestki. Malce sma bila prehitra po kozjanskem grobniku, sedaj bi pa rabil nekaj rezervnih delov.

Če ve kdo, kje bi lahko kaj našel (v mislih imam privat ki se prodaja po delih, ne trgovine) vas prosim za pomoč in kontakt.

Padla sma po desni strani in nastradala je sprednja maska ki je imela bližnje srečanje z odbojnikom.

Najbolj nujno je:

ročica za sprednjo zavoro

desna stopalka za nogo

nosilec za sprednjo luč in ogledala

plastiko bom dal verjetno popravit, nvm kaj pa naj z lučjo ji je samo opraskana, bi se dalo to prekrit s kakšno rahlo prosojno folijo al se da kupiti tudi samo to plastiko.

R6

letnik 2003

pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm kaj pa naj z lučjo ji je samo opraskana, bi se dalo to prekrit s kakšno rahlo prosojno folijo al se da kupiti tudi samo to plastiko.

R6

letnik 2003

pa srečno

če ni fajn popraskan se da rise spolirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Tako kot gre nažalost sezona proti koncu, se je zgodilo tudi moji šestki. Malce sma bila prehitra po kozjanskem grobniku, sedaj bi pa rabil nekaj rezervnih delov.

Če ve kdo, kje bi lahko kaj našel (v mislih imam privat ki se prodaja po delih, ne trgovine) vas prosim za pomoč in kontakt.

Padla sma po desni strani in nastradala je sprednja maska ki je imela bližnje srečanje z odbojnikom.

Najbolj nujno je:

ročica za sprednjo zavoro

desna stopalka za nogo

nosilec za sprednjo luč in ogledala

plastiko bom dal verjetno popravit, nvm kaj pa naj z lučjo ji je samo opraskana, bi se dalo to prekrit s kakšno rahlo prosojno folijo al se da kupiti tudi samo to plastiko.

R6

letnik 2003

pa srečno

Ročico za zavoro dobiš v Louisu cca. 25€

za ostalo pa pokliči malo oglase na avto.netu pod oprema kjer se kr nekej r6-k prodaja po delih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če bi se dalo kako kej predelat katalizator pri yamahi r6?sicer je na motorju zadni lonec akrapovič, vendar še je zvok zelo zelo zadušen.hvala za nasvete že vnaprej in lep pozdrav.

post-18278-125345984322_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...am kak pa s to sondo?to se pol vzame z katalizatorja in se pritrdi na ono cev, ne?drugače elektronika nebo špilala.hvala za odgovor.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Tako kot gre nažalost sezona proti koncu, se je zgodilo tudi moji šestki. Malce sma bila prehitra po kozjanskem grobniku, sedaj bi pa rabil nekaj rezervnih delov.

Če ve kdo, kje bi lahko kaj našel (v mislih imam privat ki se prodaja po delih, ne trgovine) vas prosim za pomoč in kontakt.

Padla sma po desni strani in nastradala je sprednja maska ki je imela bližnje srečanje z odbojnikom.

Najbolj nujno je:

ročica za sprednjo zavoro

desna stopalka za nogo

nosilec za sprednjo luč in ogledala

plastiko bom dal verjetno popravit, nvm kaj pa naj z lučjo ji je samo opraskana, bi se dalo to prekrit s kakšno rahlo prosojno folijo al se da kupiti tudi samo to plastiko.

R6

letnik 2003

pa srečno

še eno vprašanje

bi morda kdo vedel kako in kje najceneje in najhitreje do originalnih nalepk (komplet)

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje

bi morda kdo vedel kako in kje najceneje in najhitreje do originalnih nalepk (komplet)

Hvala za pomoč

Morda kakšn ebay, če je kej cenej drugače pa pojdi do uradnega prodajalca pa bo on pogledov v tisto njihovo bazo podatkov, ker ma usak del motorja svojo serijsko številko in lahko izbereš vsako nalepko posebej al pa komplet.

Ampak originalne nalepke še nikol nise ble pocen zato ti js svetujem, da kontaktiraš Cvetota (Litija) Tel:041482570 ti naredi nalepke do milimetra enake originalnim za 3/4 cene. Pa tud plastike restavrira če so popraskanesmile.gif

Bom poslikov mojo nalepko k mi jo je naredu.trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo na 99 letnik dal spredaj namesto 120/60 120/70? Zanima me, če je strehica dovolj visoko, da se ne pajsa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!