Skoči na vsebino

Yamaha YZF R6


robberrt

Priporočene objave

Na Youtub-u jih dosti z R6-ko žge preko 280 km/h (seveda brez blokade).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Youtub-u jih dosti z R6-ko žge preko 280 km/h (seveda brez blokade).

Realnih pa max 260kmh

Najboljši test ti je GPS naprava poleg števca.

Sam imam G.P.T. števec in se do sedaj nisem peljal več kot 232kmh - kolega z K - 636 pa vzporedno nekaj čez 250kmh...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je že kdo doma dajav 25kw blokado dol :) Tkole nekak zgleda notr:

post-16610-1240496161_thumb.jpg

post-16610-1240496185_thumb.jpg

post-16610-1240496228_thumb.jpg

Ma že kdo kšne izkušnje? A rabš kšn posebn kluč?(marjetičast) Tole je use tko narjen da ne morš zravn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so jo pri Šternu ven pobrali :)

En problem mam s svojo R6-ko. Spraznu se mi je akumulator in sem ga dal čez noč filat, pa je še vedno prazen. Predvidevam da ga bo treba menjat.

Če ga probam zalaufat se najprej naloži računalnik pol pa začne tko ful na glas kliketat ("prrrrrrrr" :)) kot da bi eno ogromno stikalo se odpiralo in zapiralo.

Če zraven na akumulator priklopim akumulator od kombija (12V) mi lepo vžge in laufa.

Zdej pa kaj narest? Menjam akumulator? Katerega rabim? Probam še ta akumulator oživit? Moped je letnik 2003, na akumulatorju pa piše valve regulated lead-acid battery GT9B-4. Ne vem če je originalen.

Kupil in zmontiral nov akumulator in sedaj je vse o.k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je kaj udobno sedeti na R6 2008 če si višji kot 180cm?? Tam približno 185cm??

A se lepo sedi al je motor mal premajhen za tolk visoke voznike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je že kdo doma dajav 25kw blokado dol :) Tkole nekak zgleda notr:

post-16610-1240496161_thumb.jpg

post-16610-1240496185_thumb.jpg

post-16610-1240496228_thumb.jpg

Ma že kdo kšne izkušnje? A rabš kšn posebn kluč?(marjetičast) Tole je use tko narjen da ne morš zravn :whistle:

Haha cis enak ma r1... mors tele lopute dol odsraufat! pa nagnt nadesno pa na levi gor dvignt te lopute tko da ti lev konc gor gleda(ce gledas od zadi) in pol sam odsraufas ploscico dol. msz da sta dva kriza tko da ja... sam se mi zdi da je tole kr mal kompliceran gledenato da je pr men na sternu tole gor dajou 1 uro pa se mal...pa ve kaj dela tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

mene pa zanima kje dobit dirkalne plastike za yamaho r6 letnik 06?lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kemik, zato me zanima - a poliester ni plastika?

kokr js vem so to vlakna prepojena s smolo...ali pac ne ?

abs pvc ipd. so plastike heh

Popravljeno . Popravil Rizla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je kaj udobno sedeti na R6 2008 če si višji kot 180cm?? Tam približno 185cm??

A se lepo sedi al je motor mal premajhen za tolk visoke voznike?

Zej odvisno kaj je za tebe udobno :) Js mam 187 pa sedim bp gor dokaj udobno in brez problema prevozm 500-600km naenkrat. Res pa je, da mi športna pozicija odgovarja. Dokler se ne navadiš te malo bolijo zapestja, ker je večina teže na njih (sploh pri zaviranju). Sicer pa ta motor ni namenjen potovanjem in sedenju, ampak premetavanju iz ovinka v ovink, kjer pa pridejo do izraza use kvalitete :OK:

Haha cis enak ma r1... mors tele lopute dol odsraufat! pa nagnt nadesno pa na levi gor dvignt te lopute tko da ti lev konc gor gleda(ce gledas od zadi) in pol sam odsraufas ploscico dol. msz da sta dva kriza tko da ja... sam se mi zdi da je tole kr mal kompliceran gledenato da je pr men na sternu tole gor dajou 1 uro pa se mal...pa ve kaj dela tko da...

Pffuuu zajebano tole ja :krneki: Bom probal neki narest :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha cis enak ma r1... mors tele lopute dol odsraufat! pa nagnt nadesno pa na levi gor dvignt te lopute tko da ti lev konc gor gleda(ce gledas od zadi) in pol sam odsraufas ploscico dol. msz da sta dva kriza tko da ja... sam se mi zdi da je tole kr mal kompliceran gledenato da je pr men na sternu tole gor dajou 1 uro pa se mal...pa ve kaj dela tko da...

Kva pa če nardiš nesrečo (hipotetično), pregledajo motor in ugotovijo da je blokada odstranjena, a ni škoda vržt stran motorja?? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa če nardiš nesrečo (hipotetično), pregledajo motor in ugotovijo da je blokada odstranjena, a ni škoda vržt stran motorja?? :headbang:

Neskrb blokada je notr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Iščem crash pade za mojo 99'. Nekak mi še ni uspel na netu staknit no cut varianto. Če jih je kdo uspel najt, oziroma je rezal plastiko, a bi lahko mal povedal kam točno ga je montiral, kolk je blo za zrezat, kako fotko mogoč prlimat. Pa katera firma se vam je kaj dobro obnesla? Pa še mal offtopic kaj je boljše tisti karbonski oziroma eni zgledajo kot rostfraj al gumirane bunke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo.

imam eno vprašanje za vse poznavalce okoli mašin.

imam yamaho yzf r6 letnik 2000, prejšnji teden (glih na začetku sezone :headbang: ) se mi je pokvarla mašina, in sicer mi je odtrgalo precejšnji del puše v enem od valjev, drugače pa je z mašino vse ok, razen bata ki bi ga blo potrebno zamenat.

sedaj pa ne vem kaj se mi bol izplača, ali naj dam blok na popravilo, zamenjam bat in vse obročke in......, ali pa naj kupim novo mašino, katero bi zamenjal po možnosti z mlajšo, samo ne vem do katerega letnika paše na moje ogrodje deltabox 2.

hvala za odgovore.

p.s.: če kdo ve za kako mašina, seveda v vrhunskem stanju se priporočam za informacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravilo vsekakor te bo prišlo več k da bi prodal motor če vprašaš mene za tale letnik k jo imaš.

Prodaj za rezervne kose ali dubi kako razbitino pa samo mašino kupi oz. tisto kar rabiš :)

Kakšne odpade se odplejat pa je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pašejo mašine od 99,00,01,02 letnika.

Popravilo se ne izplača, kupi mašino iz kakšnega razbitega motorja.

Ne vem za nobeno mašino, poklič pa seriviserja Jureta Primca, 041-320-513 mogoče ve za kakšno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba novica, nas je že nekaj takih srečnežev z isto napako :headbang: . Problem je, ker tisto ni klasična puša, ampak maš nikasil oblogo in ti je odbilo to. Pri nas edini ki ti to lahko zrihta je Jefra, morm pobrskat za številko. Če maš zraven poškodovan bat, pa ne vem če se ti splača, vse obnovit, menjat obročke, dihtngo na glavi, pol bi mogu obnovit še glavo, če maš namen še par let vozit. Je pa pol že skoraj pol vrednosti motorja.

Kar se tiče kupovanja drugih mašin, vso srečo pri iskanju, od l. 99 do 02 vsem crkuje točno to, tako da mission imposible, pa spet bi moral pol pogledat, če ni pri kupljeni slučajno že nikasil napokal.

Kar se tiče mlajših mašin, od 03 do 05 ima že einšpric namesto vergazerjev. Glava od 99-02 sicer na spodnji del 03-04 paše, vendar je potem nekaj težavc z umeščanjem v geštel in hladilni sistem je mal drugačen.

Aja, na deltabox 2 ti paše od 99-02.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nikasil majo kolker jst vem uglavnem vsi motorji z alu cilindrom, razen če nimajo zaprešane gusaste puše. Vem da so pri restavraciji raznih oldtajmerjev kot npr. E-90 pogosto obnavlali te stvari. Ne vem pa kok se ti splača rihtat to stvar oz. kakšna je poškoldba na valju, verjetno tudi na glavi itd.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

mene pa zanima če je že kdo kej posegal v katalizator (+06letnik)?na motorju je sicer akrapovič megaphone, vendar ta katalizator duši zvok da je joj... :glare: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

mene pa zanima, kako deluje štoparica?? (r6 2006)

deluje samo s tipko reset in mode na armaturni plošči??? ker to je malo nerodno :closedeyes: pri velikih hitrostih iskat tisti majhen gumb na števcu....

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!