Skoči na vsebino

Yamaha YZF R6


robberrt

Priporočene objave

Še z moje strani eno vprašanje, a je mogoče kdo poskusil, oziroma če kdo ve, če sprednji sedež modela 03-05 paše tud na letnike 99-02? Na videz se mi zdita enaka, nimam pa možnosti poskusit.

Namreč iščem rabljen sedež za 99, pa nisem še nikjer zasledila nobenega oglasa, 03-05 jih je pa nekaj vseeno bilo.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še z moje strani eno vprašanje, a je mogoče kdo poskusil, oziroma če kdo ve, če sprednji sedež modela 03-05 paše tud na letnike 99-02? Na videz se mi zdita enaka, nimam pa možnosti poskusit.

Namreč iščem rabljen sedež za 99, pa nisem še nikjer zasledila nobenega oglasa, 03-05 jih je pa nekaj vseeno bilo.

Hvala.

Če iščeš sedež me kontaktiraj na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote name='AiroH' date='23 Dec 2008 @ 16:10' post='1527166']

Zanima me kje bi dobil termignoni GP STYLE slip on za yamaho R6 2006?

tko najbi zgledalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

mene pa nekaj zanima. če pozorno poslušate tale posnetek, se sliši iz mašine tak piskajoč (škripajoč) zvok. Na mojem motorju je zvok skoraj isti, vendar se ne sliši tako zelo kot tu na posnetku ampak manj. kaj je to? je to normalno? najbolj se sliši pri hladnem motorju. kolega ki ima 636 sicer pravi da je to dokaj normalno. hvala za odg.

http://www.youtube.com/watch?v=1BsZsV4_uW0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ima r6 letnik 99 in je bil zvok pri hladnem motorju podoben. ko se segreje je veliko bolje. Peljal ga je na servis k čarmanu kjer mu je če se ne motim napel notranjo verigo. Vglavnem minimalni strošek. Po tem je bilo cca 3000km vse ok sdaj mu pa s5 rožlja. Lahko pa da je pri tebi kaj drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

mene pa nekaj zanima. če pozorno poslušate tale posnetek, se sliši iz mašine tak piskajoč (škripajoč) zvok. Na mojem motorju je zvok skoraj isti, vendar se ne sliši tako zelo kot tu na posnetku ampak manj. kaj je to? je to normalno? najbolj se sliši pri hladnem motorju. kolega ki ima 636 sicer pravi da je to dokaj normalno. hvala za odg.

http://www.youtube.com/watch?v=1BsZsV4_uW0

Na moji 636 ni nobenga takega zvoka, k sreči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

mene pa nekaj zanima. če pozorno poslušate tale posnetek, se sliši iz mašine tak piskajoč (škripajoč) zvok. Na mojem motorju je zvok skoraj isti, vendar se ne sliši tako zelo kot tu na posnetku ampak manj. kaj je to? je to normalno? najbolj se sliši pri hladnem motorju. kolega ki ima 636 sicer pravi da je to dokaj normalno. hvala za odg.

http://www.youtube.com/watch?v=1BsZsV4_uW0

to men isto dela...

sm menjal ketno in nategovalec pa je se kr isto... so pa tut men rekli da je normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore.

sem malo šaril po youtube ko kao snemajo zvok takšnih in drugačnih izpuhov in ugotovil da je v mnogo primerih prisotno to piskanje.

@JMatic se morda spomniš koliko te je stala menjava verige in napenjalca? moj motor ima namreč 32.000 km (so realni) in pred sezono imam v planu servis iz preventive - olje, svečke, zr. filter, in če bi bil 100% da je ta zvok zaradi verige odmične gredi, potem bi še to menjal, ker res nebi rad, da se mi sredi sezone srečajo bati z ventili.

kaj ima kdo izkušnje s servisom z moto- center Ptuj? sem namreč iz štajerskega konca, in Šerbinek(klemenčič) v MB mojega motorja definitivno ne bo šraufal, ker mi je že na prejšnjem dovolj škode naredil :krneki: .

drugače pa sem motor pripeljal komaj ta teden, sem bil vesel da bi lahko banane jedel počez. malo edino me je minilo ko sem zraven prislonil ta novo tablico...grozno kaj bom mogo met na mopedu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

mene pa nekaj zanima. če pozorno poslušate tale posnetek, se sliši iz mašine tak piskajoč (škripajoč) zvok. Na mojem motorju je zvok skoraj isti, vendar se ne sliši tako zelo kot tu na posnetku ampak manj. kaj je to? je to normalno? najbolj se sliši pri hladnem motorju. kolega ki ima 636 sicer pravi da je to dokaj normalno. hvala za odg.

http://www.youtube.com/watch?v=1BsZsV4_uW0

poslušaj kakšno hondo vfr. To šele žvižga.

Drugače je pa tak zvok kar normalen, je dokaj pogost pri dosti motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@JMatic se morda spomniš koliko te je stala menjava verige in napenjalca? moj motor ima namreč 32.000 km (so realni) in pred sezono imam v planu servis iz preventive - olje, svečke, zr. filter, in če bi bil 100% da je ta zvok zaradi verige odmične gredi, potem bi še to menjal, ker res nebi rad, da se mi sredi sezone srečajo bati z ventili.

ce se ne motim je blo to 114 eur...sam zdj nvm a je blo to oboje v paketu al samo sponar..pomoje skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri moji 636 ni takega zvoka... Najbolej je da vprašaš na servisu kako pa kaj. Kolega vem da je dal male pare ampak se je stvar ponovila verjetno bi mogu zamenajt napenjalc in verijo pa bi bilo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vidiku za kupit imam yamahco r6 2006. pripeljana je iz italije in je brez servisne knjige (zgubljena)!!! :hmm: Malo sem v dvomih za nakup. Sicer pa je kot nova, pa še km ima malo...Ali se da pri nas dobit duplikat servisne, tud, če je motor iz ita?

Hvala in lp

Zgublena... :headbang: :headbang: :headbang: ,tko jih dost reče, dokler se ne iskaže, da je spizden... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni!

no, pa me spet muči neka radovednost. in sicer:

z neta sem si snel service manual za Yamaha R6 03 - 04. in na prvi strani piše da je manual za modele:

YZF - R6R

YZF - R6SR

YZF - R6RC

YZF - R6SRC

sedaj me zanima kakšna je pa razlika med temi modeli - kaj pomenijo tisti sr pa rc pa itd?

kot drugo me zanima kako vraga pa naj vem kakšen model imam jaz? obrnil sem cel motor od glave do pet pa nikjer ne najdem tovrstnega podatka, najdem samo tip motorja J509E in tip vozila RJ09-I-I

kakšne ideje?

hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

no, pa me spet muči neka radovednost. in sicer:

z neta sem si snel service manual za Yamaha R6 03 - 04. in na prvi strani piše da je manual za modele:

YZF - R6R

YZF - R6SR

YZF - R6RC

YZF - R6SRC

sedaj me zanima kakšna je pa razlika med temi modeli - kaj pomenijo tisti sr pa rc pa itd?

kot drugo me zanima kako vraga pa naj vem kakšen model imam jaz? obrnil sem cel motor od glave do pet pa nikjer ne najdem tovrstnega podatka, najdem samo tip motorja J509E in tip vozila RJ09-I-I

kakšne ideje?

hvala, LP

mislm da je razlika za katere trge je delam motor, pa ma mal drgačne oznake, ne me pa za besedo držat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgublena... :headbang: :headbang: :headbang: ,tko jih dost reče, dokler se ne iskaže, da je spizden... :evilgrin:

ker motor nima servisne je spizden? :rolleyes: :headbang: :headbang: :headbang: (in ja, servisno se da povsod novo dobit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kolk se pa kdo kej daleč pelje? Zanima me predvsem zaradi drže, po kolkih km začne boleti hrbet ali kaj drugega:) Se da z 10 min postankom to rešit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz pa mam eno vprašnje glede katalizatorja na yamahi(+06letnik)kak je to kej skup narejeno, če bi to prevrtal,(ena majhna luknjica:Ptok da je...) da bi dobu mal bol zverinski glas :evilgrin: :whistle: fala za odg B) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mam eno vprašnje glede katalizatorja na yamahi(+06letnik)kak je to kej skup narejeno, če bi to prevrtal,(ena majhna luknjica:Ptok da je.. .) da bi dobu mal bol zverinski glas :evilgrin: :whistle: fala za odg B) lp

Ne delaj tega, kupi drugi izpuh in boš dobil zvok in moč, če pa boš naredil to kar si napisal, pa boš mogoče sicer dobil nekaj zvoka(daleč od tistega iz akrapoviča npr.), vendar je precej verjetnosti, da boš s tem izgubil na moči, skratka bedarija na kvadrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mam eno vprašnje glede katalizatorja na yamahi(+06letnik)kak je to kej skup narejeno, če bi to prevrtal,(ena majhna luknjica:Ptok da je...) da bi dobu mal bol zverinski glas :evilgrin: :whistle: fala za odg B) lp

Zakaj že potrebuješ katalizator :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne delaj tega, kupi drugi izpuh in boš dobil zvok in moč, če pa boš naredil to kar si napisal, pa boš mogoče sicer dobil nekaj zvoka(daleč od tistega iz akrapoviča npr.), vendar je precej verjetnosti, da boš s tem izgubil na moči, skratka bedarija na kvadrat.

je gor akrapovič megaphone slip-on...oni direkt odprt(kao negi gp)pa sploh ni kej...katalizator duši u pm :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!