Skoči na vsebino

Yamaha YZF R6


robberrt

Priporočene objave

ja zdej če katalizator dam dol, pa ta auspuh kot je gor...pol itak bolše, da na cesto več ne grem :whistle: ker je pol direkt odprto z mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej če katalizator dam dol, pa ta auspuh kot je gor...pol itak bolše, da na cesto več ne grem :whistle: ker je pol direkt odprto z mašine

Normalno, da je direkt odprto iz mašine, saj v tem je bistvo, prav s tem dobiš moč (motor zadiha) in zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a pol če vzameš vn katalizator, morš dat tm namest katalizatorja potem neko cev al kako :hmm:

Na akrapoviču ni nič drugega kot "decibelkileri", ki jih enostavno vzameš ven(en ali dva vijaka na koncu lonca(max 5 minut dela)).

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene jst sm mislu to pr original izpuhu...a se to sploh da?

Moj nasvet: AKRAPOVIČ ALI ORIGINAL, odvisno od tega, kako dolgo misliš imet motor, sam recimo ne bi imel motorja, ki ga mislim imet nekaj časa brez akrapoviča, ampak to je le moje osebno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze predelovat original, zvok mogoče bo, moč pa pade. In ni res, da če je vse direkt, da bolj gre :grrr .

P.S. Original izpuhi sploh niso tako poceni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a pol če vzameš vn katalizator, morš dat tm namest katalizatorja potem neko cev al kako :hmm:

katalizator hehe to je iz platine k eno satovje notr v cevi tis sam vn spraskas pa mal po robovih v cevi pobruss da je lepo glatko in to je to katalizator je zuni heh =)

ps: se to nerabs nubene cevi menjat k to je v original cevi notr napokan;)

sej ves nejck nism vec na lesni hehe

Popravljeno . Popravil Rizla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve za kako yamaho r6 letnik 2006 in naprej lahko tudi rahlo poškodovano, pa seveda za primeren denar.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve za kako yamaho r6 letnik 2006 in naprej lahko tudi rahlo poškodovano, pa seveda za primeren denar.Lp

Mislm da se ena prodaja na avtonet modra letnik 2006 porajsana po levmu boku začetna cena je pa 5990€ :huh: . Kilometrov pa pomoje nima več kot 10k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da se ena prodaja na avtonet modra letnik 2006 porajsana po levmu boku začetna cena je pa 5990€ :huh: . Kilometrov pa pomoje nima več kot 10k.

Men se zdi ta cena zlo nabita oO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za motor kjer manjka en kos bloka motorja, je kar precej navita cena.

Smo že gledal ta motor, potrebuje novo mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem nov na tej strani,na vas sm se obrnil z prošnjo da mi pomagate najti rabljeno mašino za r6 letnik1999-2002.V jeseni mi je med vožnjo poškodovalo cilinder,sezona je tukaj jaz pa brez motorja.Slišal sem tudi da bi se dalo cilinder brusit,pa nevem ne kje.ne če se to obnese?Prosim vsakega ki bi kaj vedel o tem,za pomoč-HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E-Bay almighty... :worship:

Moram reči, da si se zgodaj lotil reševanja problema ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Mi lahko odgovorite na ta vprašanja če ima kdo blokirano na 25kw

- Do koliko obratov se vrti motor (z blokado seveda)?

- Koliko je končna hitrost (z blokado)?

Hvala Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mi lahko odgovorite na ta vprašanja če ima kdo blokirano na 25kw

- Do koliko obratov se vrti motor (z blokado seveda)?

- Koliko je končna hitrost (z blokado)?

Hvala Lp

-zvrti se do konca, ampak nima take moči kot original ker se samo navija moči pa ne da nobene

-končne še nism testirov je pa šlo nekje 170 do sedaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je šlo z bloado 155 po ravnem največ ("alfatehnik" na 2003 letniku)

En problem mam s svojo R6-ko. Spraznu se mi je akumulator in sem ga dal čez noč filat, pa je še vedno prazen. Predvidevam da ga bo treba menjat.

Če ga probam zalaufat se najprej naloži računalnik pol pa začne tko ful na glas kliketat ("prrrrrrrr" :)) kot da bi eno ogromno stikalo se odpiralo in zapiralo.

Če zraven na akumulator priklopim akumulator od kombija (12V) mi lepo vžge in laufa.

Zdej pa kaj narest? Menjam akumulator? Katerega rabim? Probam še ta akumulator oživit? Moped je letnik 2003, na akumulatorju pa piše valve regulated lead-acid battery GT9B-4. Ne vem če je originalen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!