Skoči na vsebino

Bajk bejba dneva


.T.

Priporočene objave

quote:

Tako je.

In nekaj od KKK tudi mora imeti.

(KKK = kinder,kirche,kueche)

ej.....men je dost en K (kueche) kar se pa tice z GW cez.....kje?....ah,vseeno.....sam de zna pelat in me ne ovira ce mi pa se sledi lahko......MMMMMMMM

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ej.....men je dost en K (kueche) kar se pa tice z GW cez.....kje?....ah,vseeno.....sam de zna pelat in me ne ovira ce mi pa se sledi lahko......MMMMMMMM

------

Been There Done That

Ej Ice, sej mi bi to iz mame zemljice gledal in ocenjeval. Iz varne razdalje in trdnih tal seveda !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHMMMMMMMMMMMM

K smo glih u Sloveniji....pol mora znat domače žgance skuhat!

ZA_ZASKO_POSKRBIMO_MI

klimbra in Silan....vonj ki osvaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje... a res ne more nekej it mimo želodca.

kaj pa mistri?

1. drva nacepit? (mama kuha, ata seka drva)

2. z zavezanimi očmi nitko u šivankino uho vtaknit?

3. nč ni tretje, ker se ne morem spomnit nič motorističnega... itak vse obvladate...

punce pomagejte!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trisha

1. a na Gorenjskem še niste čuli za električni šporhet?

2. šivanke za šivanje hmelovskih bal so zelo velike in imajo velika ušesa, zato so lahko oči dvakrat zavezane

3. karkoli, vse zmoremo

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se tukaj pozablja na poglavitno stvar - preverjanje spola udeleženk. Ker gre za delikatno vprašanje se žrtvujem, da bom to opravil (kaj morem se pac prevec razdajam). Vendar je treba upoštevati, da kar je že na prvi pogled ocitno tega v detajlih potem ni potrebno dokazovat.

Drugace pa glede vprašanj o svetovni dobrobiti, kaj bi storile in podobno...ma ja no...dajmo no mir...Ker gre za prakticni forum, ki z globalno usmerivijo nima kaj dosti veze je potrebno samo demonstrirati prakticna znanja in se posvetiti "utrjevanju že osvojenih znanj"...

Torej dame, postavljene ste pred dejstvo, ki z vašo prijavo na tekmovanje nima kaj dosti veze. Vse clanice ste avtomatsko v igri za Miss Motosveta, pa ce hocete ali ne. Ko pa pride cas za preverjanje adekvatnosti spola pa boste obvešcene. Zdaj je cas za kvalifikacije in .....?

Bodite dobre, hudo dobre...napete.....nikoli ne veste kdo bo v žiriji...

...siegen, glauben, kriegen...

Uredil - Anubis on 18/10/2001 16:04:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anubis,mocno dvomim,da bos ti to "preverjanje" v enem kosu prezivel.vem vsaj za dve motosvetovki,ki sta aktivni v borilnih vescinah......

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kar povem, da bom, zato ste lahko do mene še posebej ... ustrežljive....

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za noisa bomo ene web-cam in live povezavo do londona scopral.....yeah right! you wish!

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz kar povem, da bom, zato ste lahko do mene še posebej ... ustrežljive....

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

hmmmm noise ... a greva na zrak ... za kaksen vikend naprimer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja sej je Brrm napisou, začel bi z inteligenčnim testom in smislom retorike (Anubis trpi ), pol bi pa prešli k bolj sofisticiranim temam, kot je praktična vožnja z GW čez Koščakov hrib pri Grosuplju, al pa Pustovko pri Domžalah. Za naprej pa, idej, kolkor hoćeš! Ker Miss more met tud dobro srce in čisto dušo

Lojzi ma vas rad

Uredil - lojzi on 18/10/2001 11:32:48

Hehe Lojzi od kje pa ti poznas Koscakov hrib pri Grosuplju.... a mogoce od Sasota Hrbarja :))

Jaz sem namrec v Grosuplju zivel.... in spet bom...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim, da se tukaj pozablja na poglavitno stvar - preverjanje spola udeleženk. Ker gre za delikatno vprašanje se žrtvujem, da bom to opravil (kaj morem se pac prevec razdajam). Vendar je treba upoštevati, da kar je že na prvi pogled ocitno tega v detajlih potem ni potrebno dokazovat.

Drugace pa glede vprašanj o svetovni dobrobiti, kaj bi storile in podobno...ma ja no...dajmo no mir...Ker gre za prakticni forum, ki z globalno usmerivijo nima kaj dosti veze je potrebno samo demonstrirati prakticna znanja in se posvetiti "utrjevanju že osvojenih znanj"...

Torej dame, postavljene ste pred dejstvo, ki z vašo prijavo na tekmovanje nima kaj dosti veze. Vse clanice ste avtomatsko v igri za Miss Motosveta, pa ce hocete ali ne. Ko pa pride cas za preverjanje adekvatnosti spola pa boste obvešcene. Zdaj je cas za kvalifikacije in .....?

Bodite dobre, hudo dobre...napete.....nikoli ne veste kdo bo v žiriji...

...siegen, glauben, kriegen...

Uredil - Anubis on 18/10/2001 16:04:55

... Da pa po anubiu ne bi bilo potrebno imenovati kaketa svetnika, mu bom jaz (sicer s tezkim srcem) pomagal pri nic zavidanja vrednem opravilu... seveda bo mojo pomoc z veseljem sprejel :))

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Jaz kar povem, da bom, zato ste lahko do mene še posebej ... ustrežljive....

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

hmmmm noise ... a greva na zrak ... za kaksen vikend naprimer

Jaz pa Noisa poznam... pa zrak mam tud :) a kej pomaga ?? hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bi tudi malo zraka pasalo.

jaz bi bil v komisiji za ocenjevanje miss. mislim da je prav da smo tudi manjsine zastopane.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Odlično, torej smo za ali ne ...

seveda smo za........aaahhh......zakaj pa?

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hehe Lojzi od kje pa ti poznas Koscakov hrib pri Grosuplju.... a mogoce od Sasota Hrbarja :))

Jaz sem namrec v Grosuplju zivel.... in spet bom...

_______________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Ja, to je tist hrib, k že ob 7:00 zjutraj pri poročilih piha iz vseh vetrov. Za nas jadralce idealen !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo..... punce..... a je res vsem všeč, da vas ocenjujejo pa rangirajo... a nismo tukej zarad čist nekej druzga...

eto od zdej naprej mene ne sme noben pogledat, ker bom mela občutek, da sem pod drobnogledom...... pol pa sm u zadregi in iščem koruzo

bom bla rajš u komisij hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v koruzi se z drobnogledom kaj najde,trisha.

(ajetomikroskoppress)

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tudi v koruzi se z drobnogledom kaj najde,trisha.

(ajetomikroskoppress)

-------

What part of NO don´t You understand?

Jah prav mi je kaj sem pa tak nick izbral...zdaj pa ne vem ce mene mislis v tistem press stavku :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: pismo..... punce..... a je res vsem všeč, da vas ocenjujejo pa rangirajo... a nismo tukej zarad čist nekej druzga...

eto od zdej naprej mene ne sme noben pogledat, ker bom mela občutek, da sem pod drobnogledom...... pol pa sm u zadregi in iščem koruzo

kdo je pa rekel, da pa me punce ne ocenjujemo in "kritiziramo" fantov?

a o tem vse tiho je bilo, je in bo...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!