Skoči na vsebino

Bajk bejba dneva


.T.

Priporočene objave

quote:

quote:

tudi v koruzi se z drobnogledom kaj najde,trisha.

(ajetomikroskoppress)

Jah prav mi je kaj sem pa tak nick izbral...zdaj pa ne vem ce mene mislis v tistem press stavku :)

sorry,tokrat ne.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[

kdo je pa rekel, da pa me punce ne ocenjujemo in "kritiziramo" fantov?

a o tem vse tiho je bilo, je in bo...........

jah, smo bl taktične...... ... pa naj se sami sprašujejo in ugotavljajo kaj me mislimo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jah, smo bl taktične...... ... pa naj se sami sprašujejo in ugotavljajo kaj me mislimo.....

tudi na nevarnost,da se ti userjem v zelodec.....takticno,misliti......zenske.....ej sorry,sam je moralo bit.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

danes vsaj bajk bejba dober izgleda.

To ze, vendar hoteli smo organizirati tekmovanje za Miss Motosvet z naslednjim nagradnim skladom:

1. nagrada: Vikend paket za dve osebi

2. e-pripomocki (e --> eretocni)

3. pac nekaj, se ne spomnem več....

Vendar, ce ni kandidatk, bo pac kdo drug izkoristil vikend paket ...

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodobilo bi se če bi mel še mis mokre majice, pa kandidatke bi morale streaptease plesat...

Katera z malim ni zadovoljna, ji velik nikdar ne bo zrasel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari faker...... pa ti si prav obseden s striptisom!

Ce pa ga bi ze plesale, bi bila vsaka sigurno boljsa od profesionalk, ki ste jih navajeni!

Bljak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja sej ste pokazale striptiz...hahaha na veteranski žurki...hahaha

Katera z malim ni zadovoljna, ji velik nikdar ne bo zrasel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem reči... Od profesionalk se moram še jest učit... Kaj šele ve...Amaterke...

Katera z malim ni zadovoljna, ji velik nikdar ne bo zrasel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaa...forumski streaptease...odlično...glede profesionalk - prepričan sem, da bi bila estetska komisija precej bolj zadovolj(e)na, če bi kot akterke nastopale naše forumske ženske. DEfinitivno podpiram to idejo.

REcimo po zaključeni točki pa bi se jim dalo vrniti vse skupaj z "full monty" showom še s strani forumašev. Kako bi se stvari končale, pa v taki rani uri v službi raje ne razmišljam...

Kaj moremo, bližajo se mrzli dnevi oz. so že tu in treba bo počasi začet piti šnops ter se začeti greti..."aj min" greti...hehhehe...

AVE telescem forumašic....huh...mmmm...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adonis....ah...I mean....anubis......pa ne da ti primankuje zenske pozornosti in topline?! .......tebi!! ....ajajajajaj

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

adonis....ah...I mean....anubis......pa ne da ti primankuje zenske pozornosti in topline?! .......tebi!! ....ajajajajaj

-------

What part of NO don´t You understand?

Ice, hm kaj naj rečem - v zimskih dneh se mi potreba po gretju nenormalno poveča, jeseni je tudi sezona za treninge in to vodi v presežke testosterona kar pomeni -vemo kaj ne? Torej je treba že predhodno poskrbeti za zadovoljstvo, ker je boljša prevenitva kot vse ostalo

Zadovoljstvo prihaja v različnih oblikah...ne?

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, hm kaj naj rečem - v zimskih dneh se mi potreba po gretju nenormalno poveča, jeseni je tudi sezona za treninge in to vodi v presežke testosterona kar pomeni -vemo kaj ne? Torej je treba že predhodno poskrbeti za zadovoljstvo, ker je boljša prevenitva kot vse ostalo

Zadovoljstvo prihaja v različnih oblikah...ne?

...siegen, glauben, kriegen...

Ej Adonis (mhmmm, dobro ti znaš ko si!), testosteron z mrazem, zimo in jesenjo pač nima nič opravit, razen, če se v tvojih žilah ne pretaka mogoče tudi nesorazmerna količina progesterona. Ta je posledica in vzrok mrzlih nog in želje pa toplem domačem ognjišču !

Lojzi ma vas rad

Uredil - lojzi on 26/10/2001 08:52:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi za progesteron je poskrbljeno s clomidom ali arimidexom, tako da nobena kapljica presežka testosterona ne gre v nič z aromatizacijo le-tega . Ker pa je monogamija nenaravna stvar je treba delat na kvalitetni količini in bit vedno pozoren na napade s strani...

Mrzle noge? Vedno.GRtje kot obvezni življenski dodatek. Želja po domačem ognjišču - kot zadnje pribežališče za oddih, po prestanih naporih...

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lojzi za progesteron je poskrbljeno s clomidom ali arimidexom, tako da nobena kapljica presežka testosterona ne gre v nič z aromatizacijo le-tega . Ker pa je monogamija nenaravna stvar je treba delat na kvalitetni količini in bit vedno pozoren na napade s strani...

Mrzle noge? Vedno.GRtje kot obvezni življenski dodatek. Želja po domačem ognjišču - kot zadnje pribežališče za oddih, po prestanih naporih...

AVE

..siegen, glauben, kriegen...

AVE Imperiator, napisou si, čeprou še sam točno ne veš kaj ! Je pa res, da me nisi pomoje najbolje razumeu !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

REcimo po zaključeni točki pa bi se jim dalo vrniti vse skupaj z "full monty" showom se s strani forumasev. Kako bi se stvari končale, pa v taki rani uri v sluzbi raje ne razmisljam...

AVE telescem forumasic....huh...mmmm...

Bi znalo biti zanimivo... se zelo svezi spomini z vcerajsnjega moskega stripteasa v Rollbaru!

I ladies night!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi znalo biti zanimivo... se zelo svezi spomini z vcerajsnjega moskega stripteasa v Rollbaru!

I ladies night!

a drgac ne pridete na svoj racun?!?

-------

What part of NO don´t You understand?

Uredil - Ice on 26/10/2001 10:57:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Zarja... Kdo je zdej tisti, ki samo na streaptease misli?

Katera z malim ni zadovoljna, ji velik nikdar ne bo zrasel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes je pa bejba ... pravzaprav cisto mem ... pravzaprav v senci ... pravzaprav bi bilo bolje, da je sploh ne bi bilo ...

... pravzaprav, ce bi se jaz tam znajdla, gotovo ne bi stal na stojalu ... na sliki bi ostali le se oblacki ...

Ste opazili, da ducatije strasno radi slikajo?

Le zakaj?

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!