Skoči na vsebino

Skuterjeva Nova Oblačila


manjak

Priporočene objave

OK fantje, kukr vsi dobr veste sm mel cresh in treba bo menjat plastike. Tiste plastike bo treba štrihat. Jest pa zdej še ne vem kakšne barve nej bo moj skuterček v bodočnosti. Tuki nastopite vi. Prosu bi, da vsak pač pove svoje mnenje in ga, če je le mogoče, podkrepi s kakšno slikco, da pač vemo o čem se govori :)

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Ja una modra je res huda!

Evo tle pa šeena slikca, pa ga mal pobarvajte v Photoshopu da vidmo kako zgleda! Sj k bom mel pa jst mal več cajta ga bom pa še jst mal poštrihu :rolleyes:

1853101.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, al pa daš ono črno z ognjem :)

p.s. kaj mislite bi šlo z temperaturnim šprejom kromirat zx-a tak ko majo eni oni zgoraj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je tut oni aerox vrei :OK: . pomladi si ga bom jaz tui dal preštrihat. naj verjetneje modro-metalno sivi :yea2: .

kak pa si ga boš dal preštrihat. k nekomu ko ma komoro al kr tak.

kolko boš plačo, kr sn si jaz zastonj zrihto samo barve si moram kupit. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, dobre ideje mate. Kar tako naprej. Jest sem razmišlu da bi si ga dal na črno al pa na temno modro vse plastike pa feltne pa avspuh. Matr sem jest pozer :P

Barvat bi pa šel k ličarju.

ps: psyho, kaj si ti malo nor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda tok keša. Pol ga poštrihi raj na črno pa mal sivga, pa feltne tud pust sive.

Hmmm nevem, vbistvu bi rad prebarval feltne ker je zadna spraskana zaradi menjavanja gum. Pa tut siva mi ne deluje glih preveč... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud feltno maš spraskano?! Jo če bo tvoj motor tak še kšn mesec prletim do tebe pa ga pogledam. :D

Grrrrr, tiste praske so home made, ker nismo znali gume zamenat drugače, kot da smo neki gor rinl :D Pogledat ga pa lahko prideš, jest nič ne skrivam :P

Pa še en primer barve, k mi je všeč :)

post-18-1065977277.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne če boš tole dau si pa car. To so by the wey moje sanje, sam namest zelene bi meu rdečo... a ni lep?? :wub: :wub:

post-18-1065982010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ni tisto belanca od pecikla, orginal od skuterja je samo da je brez vse plastike :) tako ma KKS zdaj mensezdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!