Skoči na vsebino

Skuterjeva Nova Oblačila


manjak

Priporočene objave

sam pol pa stevca nimas :((((, ne za benz, ne lucke za olje, ne za speed ne nic. aja amm..itak gremo pa drugo leto v evropsko unijo...al kam ze, tko da mislm da upam da bodo k nam prisle tut druge firme like hebo, rms, top performance, pinasco, doopler, yasuni etc.

Sej pol stevc za bajk montiras ... za benz pa za ole pa izracunas glede na stevilo prevozenh km. pa je B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol se je pa treba spravt se na geštel pa še na ksno podrobnost pa lahko s fotrm nadrita en skuter, made at home :P :P :OK: :OK:

drgac pa tut mene mika tale bilanca da bi jo probov, mogoč pa ni tko zanc kokr se men zdi :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men taka balanca grda zgleda... :BUA:

Jes pa zej k mal racunam pa gledam kuko bom useskp naredu mi je iz usko minuto bl usec ... ta belanca TRGA GATE :devil: :devil: :naughty: Komi cakam da popedenam tole :kva1:

Ma pa usk svoj ukus, hvalabogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel skut brez plastike na belanci. blo je grdo!

Ja da samo plastike dol vrzes to itak ni glih lepo.... samo je treba mal posravbat pa kej nrdit, pol je pa hudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balanca ala ATX. Sej vredu zgleda, sam mene bi pomoje preveč motil k nebi mel pred sabo števca za benz pa lučk pa ure... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz mam stevec za kolo gor, ane pa je cisto kewl. za temperaturo motorja me ne skrbi lih prevec, stevec za benz pa sploh vec ne pogresam. Tankam za 500 sit in za to nardim 50km naprimer. tolko pa le vem:) se nisem ostal brez benza. ce ne pa pogledas pod zic pa vidis:)

lahko bi dal bilanco za gorska kolesa? al pa za motokros obstajajo take bilance. bom vprasal kolega, ko ma brat huso 570 sm pa je bilanco zamenjal. mogoce mi pa celo proda staro bilanco:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nimam not stevca zdaj ker mi je en cip crkno in stevec spoloh ne dela in se cipa se ne da v slo dobit....Edino kaj me moti da nimam je to da ne vidim kolko bencina mam potem pa sem vsaki dan na pupmi pa vsaih za 300 vcasih za 500 tankam.....to je edini bed...drugace se pa da brez zivet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega je pa k je motor kupu števc odklopu da se mu kilometri ne štejejo B)

Kera huda fora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol bo pa novi lastnik mal mašino odpru pa bo skup padu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlato pravilo pri nakupu česarkoli rabljenega v Sloveniji (naj gre za skuterje, motorje, avtomobile) NE OZIRAJ SE NA TO; KOLIKO PREVOŽENIH KILOMETROV KAŽE ŠTEVEC :wacko: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlato pravilo pri nakupu česarkoli rabljenega v Sloveniji (naj gre za skuterje, motorje, avtomobile) NE OZIRAJ SE NA TO; KOLIKO PREVOŽENIH KILOMETROV KAŽE ŠTEVEC :wacko: :naughty:

na kaj nej se pa oziramo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :lol1: na prodajalca ja :OK: k sm jest kupu motor mi ga je prodav od lastnika brt kao lastnik ni mu cajta :doze: poj sm pa spoznov lastnika pa ne vem če bi ga od nega kupu k bi ga vidu sam je blo use vredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na števec se res ne gre preveč zanašat. Sej so v bistvu vsi nazaj vrteni. Treba mašino odpret pa pogledat kakšno je stanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes pa zej k mal racunam pa gledam kuko bom useskp naredu mi je iz usko minuto bl usec ... ta belanca TRGA GATE  :devil:  :devil:  :naughty: Komi cakam da popedenam tole  :kva1:

Ma pa usk svoj ukus, hvalabogu.

Zarad take balance ti lahko policaj odvzame skuter... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker to je 'neizpraven motor'. Poglej si mal po ZVCP. In ne, nisem policaj! Pa naprimer tehnicnega pregleda tudi ne naredis s takim motorjem (ze ce si brez levega ogledala ne.. ).

Popravljeno . Popravil mihaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!