Skoči na vsebino

Peugeot Xr6


speedy-man

Priporočene objave

Hudo zgleda. Zdej je kar naenkrat začel ful velik teh cestakov ratvat. Velka konkurenca, nižje cene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped kot moped sam bi raje mel rs-ko 50ccm ker seveda ma aprilia vec izkušenj kot Peugeot in mi je jasno da nobeden speed figth 2 brez blokad ne mora konkurirati kaki drugemu kot naprimer gileri al pa kakemu di techu.

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igralec long time no see :)

Kaj si ze nabavo R6 :? :)

Itaq za 650k se vozis 200komot ne pa 45

hehe, sej občasno se mal pojavim :)

Ah kje :) pridno šparam cekinčke pa pomojem bom prej še 250ko mel neki časa (dokler ne zgori al pa kej :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik leps kot pa Aprilia :OK:

dej ga se enkrat poglej, no - sej je tak ko da bi ga kdo prebutu!! <_< to si po moje zato reku k si aprilie ze navajen - me zanima kva bi reku ce bi aprilia zdle prsla prvic ven - sploh chesterfieldka... :hmm:

primerjaj OD BLIZU - XR-a pa RSko, vzem si cajt, pa se enkrat povej... ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ga se enkrat poglej, no - sej je tak ko da bi ga kdo prebutu!! <_< to si po moje zato reku k si aprilie ze navajen - me zanima kva bi reku ce bi aprilia zdle prsla prvic ven - sploh chesterfieldka... :hmm:

primerjaj OD BLIZU - XR-a pa RSko, vzem si cajt, pa se enkrat povej... ;)

ja to je res da sem aprilie ze navajen in da mi je zato ta lepši, če bo prišla nova aprilia ven bo pa aprilia veliko lepšA! :D :D sam jest ne gledam vec za 50ccm motorji, v mislih mam Hondo Cross CR 250R (58 konjev) trga gate !! :kva1: :kva1: :kva1:

pol pa samo mal trše vzmetenje das gor pa ceste gume pol pa piči miško!! :D :D :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peugeot xr6 :OK: :OK: :OK: aprilia rs :BUA: :BUA: :BUA:

definitivno B) :yea2: :yea2:

počak da nova aprila pride vn bote vsi samo :blink: :blink: :blink: :blink: debel gledal :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peugeot xr6 :OK: :OK: :OK: aprilia rs :BUA: :BUA: :BUA:

definitivno B) :yea2: :yea2:

ja in ka je tak bednega na aprilii??

crkuje?? tale mislim da ma enako masino (minarelli).

oblika? 3x lepsa od tegale, ce mene vprasas - kar nekok dirkasko dovrsena (ce odmislimo auspuh, disk pa gume - kar pa ni pr tem nc bols!).znamka? eee, brate, peugeot ni nikol bla motociklisticna znamka. aprilia pa zmaguje ever since!

barve? jo lahk sam pobarvas, tud v replica god, ce hoces! :)

se kej??

sam zato k je na nov na sceni, aprilia pa ze dlje, se ne pomen, da je novo boljse in lepse - konc koncev se RSka z raznimi izboljsavami dela ze vec ko 12 let, tole je pa sele prvi poskus Peugeota. mene ni prepricu, ga bo treba najprej dodobra preizkusit, pa bomo pol lahk kaj konkretnega povedal. do takrat pa... ...bom tih! .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah oblika je pol boljša od Rs. Men je Rs že mal iz mode, najbl so ga pa usral pr zadnjem zicu. Mislm da bom bruhu če ga pogledam kako je dol zaobljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah oblika je pol boljša od Rs. Men je Rs že mal iz mode, najbl so ga pa usral pr zadnjem zicu. Mislm da bom bruhu če ga pogledam kako je dol zaobljen.

gapi, se čisto strinjam s tabo :yea2: :yea2:

ampak je res testov še nisn vido <_<, ampak kaj se pa tiče oblike :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa pri RS-ki 50 ful zdi velka taprva maska... pol pa auspuh pogledas pa gume... te pa use mine

take so vse 50ke! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEJ!!! ka bos pa pol za speedfighte, runnerje, typhoone, NRGje, aeroxe in podobne reku?? da ne omenjam tomosov... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee, v nm ziher ne.... Dost je aeroxov , najvec NRGjev, pol so speedfighti in pa ruunerce... aprilij je bolj malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za runnerje pa speedfighte nč ne rečm, sam še vedno največ aprilij vidš.

tu je v igri RS, ne SR!! teh je pa 3x majn ko sesaucou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!