Skoči na vsebino

Peugeot Xr6


speedy-man

Priporočene objave

tu se zaj prepiramo :fight2: kiri je najlepši, pa najboljši...

enim je bol všeč xr 6 (kot meni pa še marikomu drugemu :P ) enim pa pač rs. smo različni ljudje pa mamo pač različne okuse. tisti ko jim je všeč rs si jo naj kupijo oni ko pa jim je bol všeč xr6 pa si naj pač pol xr kupijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu se zaj prepiramo :fight2: kiri je najlepši, pa najboljši...

enim je bol všeč xr 6 (kot meni pa še marikomu drugemu :P ) enim pa pač rs. smo različni ljudje pa mamo pač različne okuse. tisti ko jim je všeč rs si jo naj kupijo oni ko pa jim je bol všeč xr6 pa si naj pač pol xr kupijo.

Se popolnoma strinjam!!! ;) Popravu bi pa sam to da je rs-ka 10000000000000000000000 lepša od xra!! Je pa res da je že mal stara!! Upam da bo tanova čimbolj podobna novi rsv mile r :wub: !! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js se strinjam. lepota je subjektivna stvar. opozoril pa bi na to, da aprilia, samo zarad tega, ker se je pojavu en pežo, ni zdej kr naenkrat totaln crap. se vedno je aprilia, in nic vec, in nic manj. kok se bo pa XR obnesel, bomo pa sele videli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut Jerry ma prav. O:-) pomoje pa je tut odvisno kakega skutera maš. :hmm: ok, jaz priznam , mam speedfighta, marsikdo pa ma aprilio in navija za rs ko. tak da lepota je dejansko subjektivna stvar na katero vplivajo različni dejavniki <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!