Skoči na vsebino

Polini Gus 70


poggy

Priporočene objave

Yo! Fantje....mene pa zanima kaj morm jz menat, da bo moj typhoonček mal bl leteu :D :D :D Zdej so zaenkrat sam blokade zuni <_< , zdej čakam še na ZX-a :OK: :OK: ! Kaj pa pol? Sicer....glih 70ke nebi daju notr, sm pa slišu neki za neke prenose? :unsure: Kaj je s tem? Tnx za odgovore :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenose menjas takrat, ko je moci prevec... to bos pa s 50ccm bl tezko dosegu. najbols da das kit notr (malossi sport alpa polini navaden 70cc), da se ti nebo pregrevov, pa dellorto 17,5 PHVA, da ohranis obstojeci avtomatski cok. kit + vplinjac te prideta dost pocen..okrog 40, 50k. aja vplinjac 17,5mm mam jest, nov...tko da ti ga lahko prodam. ce si zainteresiran mi poslji PM alpa email

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm....še neki bi vprašu, in sicer.....a paše auspuh + krivina od runnerce50 na tphoona? :mellow: Tnx za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kups malossija alu 70 mhr replica das 42k pa mal pomerkaš k ga ogrevaš pa ti spizdi bol kokr ker kol drug kit iz gusa!! :naughty: :naughty:

kolk pa ta mhr replica da konjev (vsaj prblizn) - seveda za vodno hlajenje, ker mi pri malossijevih kitih ni niti prblizn jasn kako si sledijo po stopnjah (sam vem da je najbl svoh malossi sport, najhujs pa malossi team mhr), a mi lahk se edn to razlozi? tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi pri malossijevih kitih ni niti prblizn jasn kako si sledijo po stopnjah (sam vem da je najbl svoh malossi sport, najhujs pa malossi team mhr), a mi lahk se edn to razlozi? tnx

malossi 70 sport, mhr replica 70, mhr racing 70, mhr team 70 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhr replica alu, nej bi dala okol 13-14 konov! :) :OK: :yea2:

hmm to je pa pol kr uredu cena, glede na to kr da. drgac sm pa gledu nek na netu en kit like hebo scena (dvodelna glava - pa iz tazga materiala je kot hebo) k nej bi dal 14hp, cena je pa 185 eur (43k), pa na en obrocek je... mhr replica je pa na 2 ce se ne motim. aja firma je italkit, kataloska pa IKCK64700GR, kit pa ma 5 zvezdic od petih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malossi 70 sport, mhr replica 70, mhr racing 70, mhr team 70 :)

tnx... mhr racing je pol un kit k ma glavo iz ena, mhr team je pa pol dvodelna....

mhr replica - 12-14hp

mhr racing - okol 19 20

mhr team - cez 20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mam polini corso (gus, enodelna glava) not, pa je to za moje pojme, da best gus kit, kar jih je pod soncem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja... sam corsa je svinsko draga v slo. ce pa navaden kit kupis, ga pa mors enmu dat brusit, k to dobr zna, ker ga sam lahko zajebes... to pa pol rata zlo draga stvar lahko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa mas km s corso?

30k km.........brez problemov, skor skoz pelan na ful gas, sam pa tud lepo vzdrzevan......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufffffff. na kolk km pa bat menas? aja a si ze kdaj dau brusenje skoz?

jst bat menjam na ene 10-15k km , batne pa na 5-7k km.....ne pilaze se nisem mel, je se v toleranci......ampak komaj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!