Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Katera trdota pa se obnese najbolje?

Če misliš GP-RACER je najbolje imeti obe M, mogoče sprednja S in zadnja M.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toni probaj bt-003 pro, ne bo ti žal :)

Se strinjam,samo jih pa takoj skuriš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš GP-RACER je najbolje imeti obe M, mogoče sprednja S in zadnja M.:D

Nene, za BT-003 Pro me zanima.

Na GP Racerju imam že kar nekaj lastnih izkušenj, skuril že par setov (večinoma M, M kombinacija)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera trdota pa se obnese najbolje?

jaz sem vozil m-m in bil vedno zelo zadovoljen

Se strinjam,samo jih pa takoj skuriš .)

če jih čuvaš, bi moral narediti okoli 4-5k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih čuvaš, bi moral narediti okoli 4-5k

Tko je ja...Moje so dale čez dva Marofa, Pannonio pa kar nekaj ne prou počasnih Km-jev po Rakitni...Pa jih je še nekaj malega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem vozil m-m in bil vedno zelo zadovoljen

če jih čuvaš, bi moral narediti okoli 4-5k

Pol se tudi po cesti kul obnesejo, kljub temu da so pro?

Drugač premišljujem tudi, da bi vzel predhodnico - BT002 pro, se da dobit poceni dot 2007.. Za na Marof bi blo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure moje BT003 imajo oznako, BT003 Racing Type3 rečeno mi je blo da je ta zadnja možna še homologirana za na cesto, in se obnesejo res super,tko na cesti kot na pisti, zdej edino ne vem če se nisem jz uštel in so Pro še kakšne hujše...So pa prekleto drage...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se tudi po cesti kul obnesejo, kljub temu da so pro?

Drugač premišljujem tudi, da bi vzel predhodnico - BT002 pro, se da dobit poceni dot 2007.. Za na Marof bi blo..

Jure, če te ne moti Dot 2008.. Klele

Imajo pa še vse tri trdote...

Popravljeno . Popravil gandi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa zdele gledam tudi malo cene Dunlopk in me ti Čarmanovi ceniki malo begajo...

Na strani ima cenik za racing gume 2011, na keterem je navedeno, da velja od 1.januarja dalje, nadomešča vse prejšnje in velja do preklica.

GP 211 v dimenziji 190/55 je 204€ (z ddv)

GP 211 v dimenziji 200/55 pa 211€ (z ddv)

Potem je pa tu še cenik cestnih pnevmatik 2011 v katerem so pa:

GP Racer 211 v dimenziji 190/55 - 195€ (z ddv)

GP Racer 211 v dimenziji 200/55 pa 211€ (z ddv)

GP in GP racer torej stanejo skoraj isto, oziroma v primeru dimenzije 200/55 čist isto.. Kje je fora? Ajde, vem da Čarman pretirava s cenami cestnih pnevmatik, ampak kolikor imam v spominu, so bile GP lani še dražje. Napaka v ceni, al so se ene ali druge tolk podražile/pocenile? Zdi, se mi čudno da bi GP Racer in GP stale enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure moje BT003 imajo oznako, BT003 Racing Type3 rečeno mi je blo da je ta zadnja možna še homologirana za na cesto, in se obnesejo res super,tko na cesti kot na pisti, zdej edino ne vem če se nisem jz uštel in so Pro še kakšne hujše...So pa prekleto drage...

Nene, to bo verjetno to.. Pro so na voljo v različnih trdotah. Če imaš Street verzijo sploh niso na voljo po različnih typih, kolikor je meni znano..

Jure, če te ne moti Dot 2008.. Klele

Imajo pa še vse tri trdote...

Tnx za link.. Ampak se ogrevam še za leto starejše (bt002 2007) - 60€ kom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAURI v Italiji takoj čez mejo je lani prodajal BT003 po 280€.Mislim,da pri nas so bile nekaj dražje,če se ne motim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, to bo verjetno to.. Pro so na voljo v različnih trdotah. Če imaš Street verzijo sploh niso na voljo po različnih typih, kolikor je meni znano..

to je to ja...

''cestna'' različiča ima oznako bt-003rs(racing street)

bt-003rs so oglaševali, kot bolj primerne za na cesto od dirkaško usmerjene pro...

jaz sem zvozil en ''rs'' komplet, vendar nad njimi nisem bil navdušen

občutek v nagibu in izhodu iz ovinka ni bil najboljši, po moji oceni pa je največja razlika v

prednji pnevmatiki, ker je bolj ''okrogle'' oblike je vstop v ovinek precej počasnejši od ''pro'' verzije

s katero ovinek samo pogledaš in si že na kolenu :)

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa zdele gledam tudi malo cene Dunlopk in me ti Čarmanovi ceniki malo begajo...

Na strani ima cenik za racing gume 2011, na keterem je navedeno, da velja od 1.januarja dalje, nadomešča vse prejšnje in velja do preklica.

GP 211 v dimenziji 190/55 je 204€ (z ddv)

GP 211 v dimenziji 200/55 pa 211€ (z ddv)

Potem je pa tu še cenik cestnih pnevmatik 2011 v katerem so pa:

GP Racer 211 v dimenziji 190/55 - 195€ (z ddv)

GP Racer 211 v dimenziji 200/55 pa 211€ (z ddv)

GP in GP racer torej stanejo skoraj isto, oziroma v primeru dimenzije 200/55 čist isto.. Kje je fora? Ajde, vem da Čarman pretirava s cenami cestnih pnevmatik, ampak kolikor imam v spominu, so bile GP lani še dražje. Napaka v ceni, al so se ene ali druge tolk podražile/pocenile? Zdi, se mi čudno da bi GP Racer in GP stale enako

GP-racer so se mal podražile (190/55-17=15€ dražje), GP pa pocenile(190/55-17=30€ ceneje). Pol je pa zgleda res kupi pršlo. :whistle: V ceni pa ni nobene napake, sigurno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zakon pol, da so se GP pocenile.. :)

Tiste cene za GP Racer so pa itak čist pretirane! Se jih, da na kar ene par mestih dobit BISTVENO ceneje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zakon pol, da so se GP pocenile.. :)

Tiste cene za GP Racer so pa itak čist pretirane! Se jih, da na kar ene par mestih dobit BISTVENO ceneje!

.) vem... :rolleyes:

Baje so se dons tut cene vseh Dunlop pnevmatik dvignile, ko dobim nov cenik vam sporočim. Upam da se ne bojo preveč :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala vsem za informacijo...P 182...bom verjetno še vozil dunlopke GP racer 211,ker sem jih navajen in nikoli mi niso spustile...no saj bi tudi probal

bt-003 saj v razlike v ceni ni dost,manj stanejo cca 2o do 30 euro .tako da ni neke velike razlike,bom kar kupil GP racer 211...

Popravljeno . Popravil tbmwk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop ima do 15.3. akcijo, v kateri naj bi povrnili 50€...

http://www.lovedunlop.com/sl/

D.

A pa res vrnejo 50 EUR ali so samo komercialni popust znižali iz 30% na 20% in zato dobiš nazaj 50 EUR? Ker meni se to zdi zgolj marketinška fora, preverjal pa priznam nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa res vrnejo 50 EUR ali so samo komercialni popust znižali iz 30% na 20% in zato dobiš nazaj 50 EUR? Ker meni se to zdi zgolj marketinška fora, preverjal pa priznam nisem.

Seveda je fora, a misliš da bojo šli v minus. .) Drgač pa dost folka zdej pri uradnih prodajalcih montira gor Dunlopke, pa se ne zavedajo da jih še draži pride in da niso nič prišparal :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa res vrnejo 50 EUR ali so samo komercialni popust znižali iz 30% na 20% in zato dobiš nazaj 50 EUR? Ker meni se to zdi zgolj marketinška fora, preverjal pa priznam nisem.

Po pošti pošlješ kupon in račun in ti na TRR nakažejo 50 eur vračila.

Kar seveda samo pomeni, da so gume fajn preplačane že v štartu. A tako pač je in če že kupuješ, se ti splača gume zdej kupit, boš pač prišparal eno 50-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa res vrnejo 50 EUR ali so samo komercialni popust znižali iz 30% na 20% in zato dobiš nazaj 50 EUR? Ker meni se to zdi zgolj marketinška fora, preverjal pa priznam nisem.

Ta popust se itak ne nanaša na vse Dunlopke, Gp Racer ne pride v poštev.. Če pa imaš namen kupiti recimo Sportsmart in se odločiš za Širnika, ki ma itak kar normalne cene, potem se ti jih pa splača vzet do konca akcije.

V vsakem primeru pa je pač to marketinška fora in pospeševanje prodaje. Gume "preplačaš" v vsakem primeru, le da jih tokrat malo manj :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta popust se itak ne nanaša na vse Dunlopke, Gp Racer ne pride v poštev.. Če pa imaš namen kupiti recimo Sportsmart in se odločiš za Širnika, ki ma itak kar normalne cene, potem se ti jih pa splača vzet do konca akcije.

V vsakem primeru pa je pač to marketinška fora in pospeševanje prodaje. Gume "preplačaš" v vsakem primeru, le da jih tokrat malo manj :)

pri širniku je pred "akcijo" komplet sportsmart 120/180 stal 235€, ko pa se je "akcija" začela je bila cena malo manj kot 250€. še vedno se pa splača(250+20-50=220). seveda je samo marketinška fora. sam sem vzel sportsmart in še čakam na 50€ vračila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Zaverskem v MB je cena za komplet RoadSmart 242€, pri Širniku pa 225€.

Za SportSmart pri Zaverskem hočejo 233€, pri Širniku pa 245€.

To so cene brez kakšnih posebnih popustov.

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri širniku je pred "akcijo" komplet sportsmart 120/180 stal 235€, ko pa se je "akcija" začela je bila cena malo manj kot 250€. še vedno se pa splača(250+20-50=220). seveda je samo marketinška fora. sam sem vzel sportsmart in še čakam na 50€ vračila.

Sva že 2 ki čakava evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!