Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Kam pa kaj hodite menjat gume (zanima me lj in okolica)... sem ze prebral parkrat da so komu potem tako profesionalno "sestavili" zadevo nazaj da mu je odtrgalo zadnje kolo (ali nekaj podobnega) tako da imam zaradi tega kar strah pred menjavo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nazadnje pri španu zamenjal zadnjo gumo! Cena okol 5k :blink: ,sam sem še novo zračnco dal! :OK:

Endurorulss. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna Dunlop d204? Kaj za vraga je to? Je ni v nobenem katalogu.

Bila je "sport" guma, nasledila jo je D207, D205 je bila touring. Prva obutev na marsikaterem japonskem 600-taku do l.1998.

Obe sta bili še lani v programu, če se ne motim; stara je kakih 10 let.

Solidna guma - le segret jo je bilo treba. Zdržala je okoli 8.000 km na SS l.95, pol solo, pol s sopotnico.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je "sport" guma, nasledila jo je D207, D205 je bila touring. Prva obutev na marsikaterem japonskem 600-taku do l.1998.

Obe sta bili še lani v programu, če se ne motim; stara je kakih 10 let.

Solidna guma - le segret jo je bilo treba. Zdržala je okoli 8.000 km na  SS  l.95, pol solo, pol s sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tukaj sem prvič mal nevšečnosti pa bo že. Vozim suzuki gs 500, pa me zanama katere gume priporočate za ta motor. lani sem imel Pireli Sport demon, 130/70/17 in 110/70/17 in mogoče, če kdo ve ceno, ni pa obvezna.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel na forumu :afro1:

Katere gume in vse ostalo o tvojem GS 500 lahko vprašaš v temi, ki je namenjena izključno temu motorju. Najdeš jo s pomočjo iskalnika (glej desno zgoraj pod reklamno pasico); oz. sem jo zate tokrat našel jaz ( za povezavo klikni TUKAJ ).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce grem menjat gume recimo k spanu, ali se tam dobi tudi nove gume za kupit ali jih je treba najprej poiskat v kaki bolj specializirani trgovini potem pa oni naredijo samo montazo. Verjetno je malo nerodno kupit gume drugje, potem jih pa "v ruzaku" peljat do vulkanizerja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji vulkanizerji imajo sigurno tudi gume za motor (imajo jih tudi nekateri manjši), če ne ravno na zalogi jih pa sigurno lahko naročijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špan na Brezovici prodaja Michelin gume, sam ma pa premontažo gume precej deago cca 5 ksit po kosu, pa tud Michelin je med dražjimi gumami. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špan na Brezovici prodaja Michelin gume, sam ma pa premontažo gume precej deago cca 5 ksit po kosu, pa tud Michelin je med dražjimi gumami. :?

ne vem od kje ti ta info o michelinovih gumah......namreč za moj motor je definitivno najcenejša....je pa res, da je špan med najdražjimi s svojimi uslugami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me,kakšna je razlika če dam od zadaj gumo 180 ali 190.Trenutno imam gumo 190 -55- 17.Na zadni felni je sicer oznaka ....6.00 :hmm: ,katera verjetno ni brezveze.

hvala za informacije :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!