Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Zdravo vsem

Ob začetku sezone nameravam zamenjati gume na CBF 1000 SA. Trenutne so Michelin Pilot Road.

Z njimi sem prevozil 13K km. Zamenjal bi jih z dvojko, pri tem pa ugotavljam, oz. mi že tudi ponujajo trojko.

Zanima me ali ima kdo že izkušnje z trojko ali, če ve za kakšne teste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rada bi menjala gume na moji transalpki pa me zanima če je kdo že probal dunlop trailmax tr91 ali če mi lahko priporočate kaj bi lalhko vzela. Vozim večinoma po asvaltu. Hvala za odgovor in se srečamo kje po cesti. :devil:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rada bi menjala gume na moji transalpki pa me zanima če je kdo že probal dunlop trailmax tr91 ali če mi lahko priporočate kaj bi lalhko vzela. Vozim večinoma po asvaltu. Hvala za odgovor in se srečamo kje po cesti. :devil:B)

Kolega jo je dal ravno lansko leto na svojega 125ccm Derbija Adventure. Pa je zelo zadovoljen z oprijemom na cesti!! :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva akcija je do 15.3. tudi pri znanem vulkanizerju v Radljah - zraven že omenjene akcije za Dunlop imajo pri Metzeler in Pirelli gumah ob dobri ceni še gratis 4l Castrol olja. Meni je prišlo zelo prav, ob menjavi gum so mi hkrati menjali še olje in filter. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba pohitet, ker je akcija že skoraj pri koncu (15. marec). Jaz sem prejšnji teden poslal kupon in račun, sedaj pa čakam na denar :).

Sva že 2, k čakava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Kupujem nove gume za svojo Aprilio SXV 550, pa me zanima katere gume vi proporočate.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, zanima me če kdo ve, če še izdelujejo pirelli mt60 tiste supermoto gume

post-14445-0-38571600-1300027105_thumb.jpg

Kakšne so vaše izkušnje z njimi, dopade se mi ker ima tak profil da lahko zaviješ tudi s ceste na kak makadam:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim karkoli športnega (najraj metzeler ali bridgestone), letnica me niti najmajn ne briga (glavno da je guma nova-nerabljena) dim. 120/70 in 180/55. Vzamem dva kompleta :)

Se priporočam, sem odličen odjemalec tovrstnih artiklov :yea1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim karkoli športnega (najraj metzeler ali bridgestone), letnica me niti najmajn ne briga (glavno da je guma nova-nerabljena) dim. 120/70 in 180/55. Vzamem dva kompleta :)

Se priporočam, sem odličen odjemalec tovrstnih artiklov :yea1: :lol:

Jaz lahko vprašam,če ima prijatelj še kaj gum takih kot jih rabiš.Ti bom sporoču,pa še blizu si :D

L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim karkoli športnega (najraj metzeler ali bridgestone), letnica me niti najmajn ne briga (glavno da je guma nova-nerabljena) dim. 120/70 in 180/55. Vzamem dva kompleta :)

Se priporočam, sem odličen odjemalec tovrstnih artiklov :yea1: :lol:

Tole sem nalimal že na prejšnji strani pa še

dostavo imajo zastonj!

DOSTAVA

Dostava kupljenega blaga preko hitre pošte je brezplačna kjerkoli v R Sloveniji. Za blago na zalogi garantiramo dostavo na naveden naslov v roku 48 ur upoštevajoč delovne dni.

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, zanima me če kdo ve, če še izdelujejo pirelli mt60 tiste supermoto gume

post-14445-0-38571600-1300027105_thumb.jpg

Kakšne so vaše izkušnje z njimi, dopade se mi ker ima tak profil da lahko zaviješ tudi s ceste na kak makadam:)

LP

sam imam te gume na ktm-u in ti moram povedat da se držijo ceste tako da se bol ne morejo.. sem se tudi jaz prej pozanimal in to bi naj bile neke vrste dežne gume tako da ko je zelo vroče naj bi začela guma malo drseti... Je vredu ker se lepo pelje tudi po makadamu :D slaba lastnost te gume pa je da se hitro zrabi... Tako da sprednjo bom še naprej imel to za zadnjo pa bi dal neko drugo.

Pa me zanima katere so vredu gume za sm-a (zadnja) kako je kaj dunlop mutant?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam te gume na ktm-u in ti moram povedat da se držijo ceste tako da se bol ne morejo.. sem se tudi jaz prej pozanimal in to bi naj bile neke vrste dežne gume tako da ko je zelo vroče naj bi začela guma malo drseti... Je vredu ker se lepo pelje tudi po makadamu :D slaba lastnost te gume pa je da se hitro zrabi... Tako da sprednjo bom še naprej imel to za zadnjo pa bi dal neko drugo.

Pa me zanima katere so vredu gume za sm-a (zadnja) kako je kaj dunlop mutant?

Zdravo, ja zato se mi dopade ker bi se kdaj tudi po makadamu peljal, namreč v soboto grem po ktma smc, kater ima v originalu gor pirelike neke supercorsa ali nekaj podobnega. gledal sem tudi dunlop mutant, nimam pa izkušenj z nobeno gumo od teh:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ja zato se mi dopade ker bi se kdaj tudi po makadamu peljal, namreč v soboto grem po ktma smc, kater ima v originalu gor pirelike neke supercorsa ali nekaj podobnega. gledal sem tudi dunlop mutant, nimam pa izkušenj z nobeno gumo od teh:)

LP

no ta guma je res super... sem dal novo gor ker sem jo dobil ko sem motor kupo (prejšnji lastnik ni menjal) in sem se z njo vozil decembra in januarja pa ti lahko rečem da kljub mokri cesti in hladni je guma držala :D sploh ne zdrsne ampak motor prej dvigne. kot sem rekel slabo je edino ker se hitro uničijo... lahko pa pokličeš na motorjet mislim da bi tam morali imet to gumo..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ja zato se mi dopade ker bi se kdaj tudi po makadamu peljal, namreč v soboto grem po ktma smc, kater ima v originalu gor pirelike neke supercorsa ali nekaj podobnega. gledal sem tudi dunlop mutant, nimam pa izkušenj z nobeno gumo od teh:)

LP

Mutantnke so super! Supercorsa pa še miljon× boljše ( oprijem na cesti, seveda pod pogojem da so dost segrete, ker rabijo kar nekaj časa ! )

Sem imel možnost imet obe gumi na istem motorju ( Honda HM ) in ja ... supercorsa za zmerej. Je pa res, da nisem blata/makadama videl niti enkrat.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutantnke so super! Supercorsa pa še miljon× boljše ( oprijem na cesti, seveda pod pogojem da so dost segrete, ker rabijo kar nekaj časa ! )

Sem imel možnost imet obe gumi na istem motorju ( Honda HM ) in ja ... supercorsa za zmerej. Je pa res, da nisem blata/makadama videl niti enkrat.!

kaj pa kombinacija spredaj mt60 zadaj pa supercorsa? kak bi se obnašal motor? ker zadnja bo za menjat sprednja pa še je dobra.. pa kaj sprednjo si tudi mel supercorso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kombinacija spredaj mt60 zadaj pa supercorsa? kak bi se obnašal motor? ker zadnja bo za menjat sprednja pa še je dobra.. pa kaj sprednjo si tudi mel supercorso?

V splošnem je men pomembneje,da je glih spredaj supercorsa...

Me prav zanima kako bom zadovoljen z novim kompletom-je že doma.Spredaj SC2 in zadaj GP racer M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kombinacija spredaj mt60 zadaj pa supercorsa? kak bi se obnašal motor? ker zadnja bo za menjat sprednja pa še je dobra.. pa kaj sprednjo si tudi mel supercorso?

mt60 nisem nikoli vozil. Vsekakor pa nebi šel v to kombinacijo.

Spredaj in zadaj so bile corse. Za supermoto mogoče malo tak tak guma, ker je bil rezervoar za kakih 60km in to lih ni enako kot na cestaku. Mogoče na kakih malo bolj požrešnih zadeva gre čez, SMC sploh nebi smel delat problemov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V splošnem je men pomembneje,da je glih spredaj supercorsa...

Me prav zanima kako bom zadovoljen z novim kompletom-je že doma.Spredaj SC2 in zadaj GP racer M

Razočaran sigurno neboš :P Valda, sprednja je fajn da je še bolj mehka od zadnje. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran sigurno neboš :P Valda, sprednja je fajn da je še bolj mehka od zadnje. B)

Do zdaj sem bil še s vsako drugo gumo kot SC razočaran...bomo videli....tud jz upam,da mi ne bo žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sem bil še s vsako drugo gumo kot SC razočaran...bomo videli....tud jz upam,da mi ne bo žal...

GP Racer so super! :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet metzeler 180/120 m5 za 220 eur bi bila ugodna cena?ali se da ugodneje še dobit?

LP

Najbolje, da preveriš na avtonetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!